Spor, kilo, kas hakkında bilgisi olan var mı?

Merhaba arkadaslar
Ben cok zayifim epeydir kilo almaya calisiyorum. Yagli yiyeceklere dayanarak cok sukur 2 kilo aldim. Ama kilonun hepsi gobege gitti haliyle. Simdi gobegi eritmeye calisiyorum. İnsanlar mekik cekme yoksa gobegin kaslanir erkek gibi olur diolar. Six pack yapmadan sadece gobegimi eritebilmenin bir yolu var mi? Bir de ben gobek yapmadan nasil kilo alabilirim? Her gün 50 squat 200 mekik 5 dk plank yapıyorum

1|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Ohhoo öyle her mekikte sixpack olaydı sen diyenlere aldırma bol bol yap. O sixpack 5-6 yıl da mekik ağır sporla olan birşey.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tembelliklerinden mekik çekmeye laf atıyorlar. Kaç senedir spor yapıyorum daha ancak yeni yeni oluşuyor karın kasları bende.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Yağ eritmek istiyorsan koşman lazım, ağırlıkla mekik yaparsan kaslanir, düz mekik de tek bölgeyi çalıştırır sen YouTube tan p4p yaz bayanlar için olan videoları izle

1|0
    0|0
  • Mekik geçerek zaten kilo veremezsin. Karnın sıkılaşır ama öyle baklavaların olmaz. Her gün 50 squat 200 mekik 5 dk plank yaparakta kilo vermezsin. Bunlar kilo vermen için yeterli değil. 1 saat çık dışarıda yüksek tempoda yürü sana daha faydalı olur.

1|0
    0|0
  • Six pack yapmak mı !!! Ah be canım kardeşim biraz araştırmanı öneriririm burada insanların sana söyleyeeckleri ya yanlış ise? fitnessbilim. com Youtube. com/SavasCebeci yi takip etmeni öneririim. Bu arada six pack yapman en az 8 sene sürer haber vereyim :)

0|0
    0|0
  • koşu ip atlama gibi kardiyo egzersizleri ve yağsız beslenerek yağ yakarsın

1|0
    0|0
  • kilo almak istiyor yağlı yiyor 2 kıloyuda göbekten alıyor sonra onu eritmeye calısıyor ama mekık cekerse karın kasları olacagını dusunuyor ve istemıyor sixpacks olmadan göbek eritmek istiyor kafan güzelmiş.

1|0
    0|0
  • Mass greiner al yagsiz kilo alimi yaparsin göbegin erimesini istiyorsan mekik yap ve tatlı yemeyi kes bence

0|0
    0|0
  • Makyaj silince zaten 2 kilo veriyorsunuz

0|0
    0|0
  • 2 kilo nedir ki ağlama verirsin

0|0
    0|0
  • Six pack yapamasin zaten devam ett

0|0
    0|0
  • Öyle devam et yağlı yeme karbonhidratlı besin tüket