Sizden soğuyan birisini tekrr nasıl geri kendınıze ısıtırsınız?

Sizden soğuyan birisini tekrr nasıl geri kendınıze ısıtırsınız?

Şimdiden teşekkürler.

Güncellemeler:
Küfür ettim ama istemeyerek . başkasıyle konustugu için ruhun o*ospu olmuş bana ümit verdin şerefsiz dedim. Seneden nefret ediyorm seviyordm ama soguttun kendınden istemıyorm artık doönmucem sana kapat o kapılarını dedi :( çok kötüyüm.

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• zor o biraz...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• seviyosa ne soyledgne takılmaz kırılmıstr kızgndr ama seviyosa herturlu affeder sen fazla ustune dusme derim akısna bırak

0|0
    0|0
    • Seviyor kardeş

• o zamn sorun yok her ilşkide bu tur seyler olur sıkıntı yapma yani dedgm gbi fazla üsteleme

• her ılıskıde kavga olur da o kufur cok agır olmus ısınmak zor olur..

0|0
    0|0
    • Birden soğuyabilirmi bir insan?

• Tabıkı evet ama fazla ısrarcı da olma bıraz ınsan ofkelenır sınırlenır sonrada affeder :)

• Hmmm tamam :)

• iyi niyetimi hissettiririm..samimi oldugumu..o zor durumdayken yaninda olurum,aglarken güldürürüm

0|0
    0|0
    • onların evinde gözünün onunde agladım hüngür hüngür :(

• Soğuması bile soğumama neden olur.

0|1
    0|0
  • birisi bana bunları söylese onunla bir daha konuşmazdım

kız hassassa işin zor kardeşim

0|0
    0|0
    • Ne yapayım geri kazanmak için. Ama başkasından hoşlanıyorm filan dedi.

• sevgilinmiş. onu sormuştum ben de. kardeşim sen onunla birlikteyken kız başkasına kaymış. nasıl oldu da kaydı sen oraları düşün bence. eksik olan neydi. sende bulamadığı neydi

• Bilmiyorum eksik birşeyim yoktu.

Ya benı unutmak için böyle saga sola sarıyor.

• Soğumasına sebep olan şeyi ortadan kaldırırm.

0|0
    0|0
    • Küfür ettim ama başkasıyle konustugu için. Seneden nefret ediyorm seviyordm ama soguttun kendınden dedi. istemıyorm artık doönmucem sana dedim.

• O başkasında hoşlanıyorum demiş sen ona o* demişsin sence bu ilşkiden hayır çıkar mı ? çıkmaz ...

0|0
    0|0
    • Lafın icabı o ...

• Laf ya da değil..Bak ben erkek arkadaşıma öyle bir şey desem hayatta yüzüme bakmaz bir daha ..Aynı şekilde oda bana o* dese ben de onunkine bakmam

• ona or. demedim ruhun dedim.

Erkekler Ne Diyor 5

• valla kimseyi kendime ısıtacağım diye rol yapamam neysem oyum benden soğumuş ise zaten rol yaparak onu kendime tekrar ısıtsam bile her zaman rol yapamayacağımdan yine soğuyacaktır.ha benden soğuması kişiliğimden değil de yaptığım bir hatadan kaynaklanıyor ise o hatayı telafi etmeye çalışırım o ayrı.

0|0
    0|0
    • senin hatandan dolayı olmuş.hatanı telafi etmeye çalış olmuyorsa da yapacak bişey yok zorla güzellik olmaz

• İstemıyorm artk dedi.

• Bi kişi senden soğuduysa ona*çek sana geri dönmek istyecektir çünkü kaçan kovalanır ama sen onla arayı ne kadar ısıtmak istersen o kaçacak..

0|0
    0|0
    • Mesaj atma o geri mi dönecek diyosn ama sana geri dönmeyecegm artık dedi.

• anlamadım adamım :)

• göndereceğim mesajı sen yaz yolla bana :)

• kazana koy kaynat

0|0
    0|0
  • Araya soğuk girince ısınmaz zor eskisi gibi olmaz en azından :(

0|0
    0|0
  • Isıtmam

0|0
    0|0
Yükleniyor...