Site Kalitesini Arttırmanın Yolları ?

Şu bir gerçek ki artık aylar önceki kalite kesinlikle yok. Site çok monotonlaşmaya başladı. Bunu ara ara herks söylüyor ama uzun zamandır değişen hiçbir şey olmaması sorunun ciddi olduğunu gösterir. Bence site kalitesini arttırmak için şunlar yapılabilir :

1-) Her hafta haftanın bir günü sorulara verilen cevaplara karşın exper 5 olsa, soru sorulduğunda 10 exper olsa ve o gün süpriz bir gün olsa, hiçbir üye tarafından bilinmese... ( Böylece kullanıcı sayısı artar ve .eşitlilik çoğalır )

2-) Moderatörlere karşı çok fazla memnuniyetsizlik var. O halde yönetim moderatör seçeceği kişileri anket ile bizlere onaylatsa da bizler adaylar arasından seçsek

3-) Üye iptali bu kadar kolay olmasa

4-) Üyeliğini iptal eden üyeler, bir sefere mahsus tekrar kaldıkları yerden geri gelebilme imkanları olsa ( bu da eski kaliteli üyelerin tekrar geri gelmesine neden olabilir. Birçok kişi experleri gittiği için tekrar geri gelmiyor ya da gelse de soru cevaplayası gelmiyor. Bunlara ben de dahilim. :) )

5-) Düzenlenen yarışma sayıları artsa, üyelere biraz exper kazanmak vs gibi şeyler için değişik imkanlar sunulsa...

Aklıma gelenler bunlar. Sizlerin önerisi var mı ?

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• 24 saatte bir soru sormak diyor. Bu günde en fazla 2 soru sorulsa daha güzel olurdu. Level atlamak baya zor ve sıkıcı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• Katlıyorum özellikle ikinci şıkka önüne gelen densizi Moderatör yapmalarına karşıyım kafalarına göre seçmesinler şunları.

0|0
    0|0
Yükleniyor...