Spor toto süper ligde sezon sonu ilk üç takım sıralaması nasıl olur?

Ben bir tahmin yapayım:

1. FB -- 81 puan
2. BJK -- 79 puan
3. GS -- 72 puan

0|1
1|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaray 2 derbiden 6 puan çıkarır bana göre. Sıralamada ben 1. Beşiktaş 2. Fenerbahçe 3. Galatasaray olacak diye tahmin ediyorum. Nedeni ise basit Fenerbahçe ve Galatasaray 3 kulvarda mücadele ediyorlar Beşiktaş ise tek kulvarda, Beşiktaş muhtemelen mayıstan önce stadyumu açacak ve ek bir motivasyona ulaşacak son 4-5 haftada. Puantajlarda sanırım şöyle olur:

Beşiktaş 77 Puan
    Fenerbahçe 75 Puan
    Galatasaray 70 Puan

0|0
    0|0
    • bence galatasaray bu sezonu derbi kazanamadan bitirecek

• vay be. bu kadro da 5. olmuş ya.

• işte onu diyorum nerelerden nerelere geldik şimdi Beşiktaş için neden stadyumsuz ve parasız pulsuz kadrosuz 3. olmak başarı daha iyi anladın mı :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• 1 ile 2 nin yerini değiştir

0|0
    0|0
  • FB=79
    GS=74
    BJK=73

Kafadan salladım gönlümden geçen Fenerin şampiyon olması diyerlerinin sıralaması pekte umrumda değil hayırlısıyla inşallah olacak.

0|0
    0|0
  • Kardeşim matematik hatan var. Mantık hatan da var. Beşiktaş derbileri aldı beraberlik aldığı zaman bile 2. yarıda kesin şampiyon. O yüzden matematik şu an için geçerli değil. EN BÜYÜK BEŞİKTAŞ

0|0
    0|0
    • kesin şampiyon mu? fenerbahçe ile beşiktaşın arasında sadece 1 puan var (beşiktaşın ertelenen mersin maçını kazandığını varsayarak söylüyorum)

• Valla gs olmayacak o kesin de.. =) aman ligi sitiret. Avrupa da başarılı olalım lig önemli değil yıldızmış falan en büyük hedef ş. ligi finalini kaldırmak olmalı yıldızı g*tümüze mi sokacağız.

• aynen :D

• Beşiktaş her zamanki gibi bir mallık yapmazsa şampiyon bitirir.

0|0
    0|0
  • Beşiktaş şampiyon olucak. .

0|0
    0|0
Yükleniyor...