Yas farkı..herkesın fıkrını almak ısterım

Belki bazilari beni kınıcak ama gönül bu benden 10yas büyük bırısınden hoslanıyorum ıkı günlük degıl nerdeyse bı senedır aklımda 18ım ona söyleyemıyorum tepkısı me olur ıster mı ıstemez mı yasımdan daha olgunum aslında cırkın bır bayanda degılım 18yasıöa ragmen ıkı kısı ıstemeye geldı sızce yas farkı cokmu sızlere(erkekler)benım gıbısı karsınıya cıksa ne yaparsınız sımdıdem sagolum

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Yaşın sorunun altında 45 yaş üstü olarak görünüyor, ama sen 18 olduğunu söylüyorsun, her neyse. Senden 10 yaş büyük olduğunu öğrenince kendisinden emin olamayabilir. Hani 10 sene sonra sen hala güzel alımlı taze olacaksın ama o 40'lı yaşlara merdiven dayamış olacak. Olgunlu konusuna gelince bırak da buna karşıdaki karar versin, insan kendisinin ne kadar olgun ya da ne kadar iyi olduğuna karar veremez çünkü hep kendine torpil yapar.

Aşağıda arkadaşlardan birisi erkek kadına göre geç olgunlaşır, demiş ama o 20'li yaşların ardından tersine dönüyor. Sen kendini de tart o kaç yaşındayken sen kaç yaşında olacaksın her 10 yıl için bunu düşün, kararını ver gerisi ona kalmış.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• 28 yaşındaki birinin istekleri sana fazla gelebilir onu da düşün cinsel olarak ..

0|0
    0|0
  • 1 gram önemi yoktur.

0|0
    0|0
  • yaşın hiç önemi yok yeterki gönüller bir olsun isterse 30 yaş olsun ama evlilikte her konuda denklik en güzel olanıdır ama bir kriter yoktur

0|0
    0|0
  • bence uygun ama o seni seviyormu ?

0|0
    0|0
  • hemen alırım..bu bir fark değil ki?

0|0
    0|0
  • hiç ilgimi çekmemişlerdir küçükler

ama kimileri sever

0|0
    0|0
  • Kesinlikle çok değil

0|0
    0|0
  • çocuğa bir an önce duygunu açıkla

yaş farkı önemli değil

bazı erkekler küçük istemez

ama erkeklerin geneli küçük ister)

0|0
    0|0
  • Daha once benzer bir sorudada soyledim sacma buludu ve alay konusu oldum ama yine soyluyorum 10 fazla degil sinirda gibi ama uzeri farklarda ilerleyen yaslarda cinsel uyumsuzluk sorunu ortaya cikar genc olan taraf sık iliskiye girmek ister yasli olan taraf buna ayak uyduramaz ve mutsuzluga sebebiyet verir o yuzden ideal yas farki + - 5 idealdir bana gore

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bak bence yaş farkı sorun değil sevdikten sonra en ideal yaş farkı bence 2 ve 10 arası diye düşünüyorum 11 artık çok bence yanı::))

0|0
    0|0
  • Canım yaşın bence önemi yok ve erkekler bayanlara göre daha genç olgunlaşır önemli olan kafaların uyması umarım o hoşlandığın kişide böyle düşünüyordur

0|1
    0|0
  • aranızda iletişim ve uyum varsa yaşı boşver.

0|0
    0|0
  • bence yaş farkı sorun değil anlaşabiliyorsanız olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...