Galatasaray gelecek yıl Avrupa kupalarına gidemeyecek mi?

Galatasaray gelecek yıl Avrupa kupalarına gidemeyecek mi?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bu galatasarayın başkanları aslında kötü başkanlar değiller ama ne hikmetse birisi geliyor sıçıyor batırıyor düzeltmesi için 3-4 başkan değişiyor. Faruk Süren ve Ünal Aysal dönemleri bana göre bu hale getirdi. Faruk Sürenin pisliğini Mehmet Cansun Özhan Canaydın ve Adnan Polat temizledi, Ünal Aysalın pisliğini temizlemek için Duygun Yarsuvat ve Dursun Özbek çalıştılar ama yetmiyor bir sonraki başkan da artık kim olacaksa o da temizlemeye çalışır ondan sonra borçlar düzelince yine psikopatın biri başa geçer yine borca saplar kulübü ben kendimi bildim bileli bu Galatasarayı biri borca sokuyor birileri bu borcu ödüyor ama ne hikmetse borcu ödeyenler sevilmiyor borca sokanlar seviliyor bu Galatasaray camiası hakikaten ilginç bir camia.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İnşallah

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Avrupaya çıkmak yasak , 4 yıldızı kazandıkları ligde mücadele edecekler

0|0
    0|0
  • Bu sene kupadan elenecek ve seneyede gidemicek yani 1+1 yıl ceza alacak ki bu cok iyi birşey normalde 3-5 falan vermeleri lazımdı ki bence bununla kalmicak cok ciddi cezalarda gelcek.

0|0
    0|0
    • ne gibi cezalar?

• simdi galatasaray daha önce örneği görülmeyen birşey yaptı uyarı aldı düzeltmesi için adamlar zamanda verdi ve genelde böyle zaman verilen klüplerin hepsi düzeltti mali durumunu ama gs düzeltemedi üzerinde daha da cok borçlandı ve son 4 yılda 3 yıl şampiyon olan bir klüpten bahsediyoruz burda? onca kazanç para nereye gitti? berbaat bk gibi bir yönetim yüzünden gitti en az 10 madde var hatırlamıyorum ben hepsini maddi cezalarda var ve en büyük ceza uefa kupasını gsnin elinden alabilirler ibrete alem olsun diye maddelerden biride bu ama bu olur mu bilmem yani anlicağın trasfer yasagından tut ne geliyosa aklına birden fazla ceza gelecek...

• 2 yıl gidemeyecek ve transfer yasağı gelecek küçüleceksiniz 2011 in ahı çıkıyor önce uefa ve fifa çatırdadı sıra GS de fenerbahçenin önü kesilmek neymiş göreceksiniz.

1|0
    0|0
  • şubatta beli oolck

0|0
    0|0
  • galatasaray 2 yıl gidemez o 1+1 cezası gelince yani evet

0|0
    0|0
  • avrupaya gidebilir ben TRANSFER YASAĞI bekliyorum

0|0
    0|0
  • hemde 2 sene gidemicek

0|0
    0|0
  • Allah korusun

0|0
    0|0
  • daha belli degil. bence transfer yasaqi gelcek. inş

0|0
    0|0
  • Belli olan bisey yok gidemesek bile hic degilse sikeden MEN edililipte gitmiyoz

0|0
    0|0
  • Daha belli değil.

0|0
    0|0
  • Yüksek ihtimal 2 sene

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Beter olsunlar :)

0|0
    0|0