Benim niye sevgilim olamıyor ha?

Tİp olarak mı yetersizim anlamadım gitti arkadaş ;) , yanlış kişileremi teklif ediyorum acaba hayallerimin kadını niye yok ? bütün sorulara cevap arıyorum ;) ?

Güncellemeler:
İki çift kelam edicem fakirlere o gömleği sizin maaşınızın yarısı ediyor ;)) , hey allahım ya sokaktaki maymun gibi tiplerin sevgilileri bile bakıyor bana bir teklif etsm altıma yatıcak hepsi ;) ben teklif etmiyorumki kimseye etsem olucak ama etmiyorum ;)

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgili aramayı bitirdiğin gün seni bulurlar.

Sevgili aramaya devam ettiğin sürece kızlar senden kaçacaktır.

Sen ne zaman benim kimseye ihtiyacım yok ben böyle de mutluyum imajını sergilersen o zaman peşinden koşmaya başlarlar senin.

( ki bu dediğim olay kendine güvenmek meselesi zaten ;) o rahatlığının olması lazım )

0|0
    0|0
    • güzel düşündümde anlamlı galiba öyle hocam adamın dibisin ;)

• :) teşekkürler. Sen sahip olduklarının tadını çıkar. Çok fazla düşünme sevgili konusunu.

Ama arada beğendiklerini kes. O ayrı. Ama kimsenin üstüne çok düşme.

Beğendiğin kızlara çay içme falan teklif edebilirsin arkadaşça. Eğer reddedilirsen, başka zaman müsait olursan haber verirsin dersin eğer isterse onlar haber verecektir zaten sana. Seni sallamayanı sende sallama. Takılma bir kişiye.

Kızlar Ne Diyor 8

• Cok masum goruyorlardir belki. Beklemekten baska care varsa bana da soyle :)

0|0
    0|0
  • demek ki helalin hala senin bulmamis sabret

0|0
    0|0
  • Onlara qüzel sözler söle romantik ol sonucu alıcaksın.

0|0
    0|0
  • hayallerinin kadını dört dörtlüktür kesin

0|0
    0|0
  • yetersizsin

0|0
    0|0
  • bence bulunduğun ortamda teklif etmediklerinre de bir teklif et bak biri olumlu çıkcak

0|0
    0|0
  • Tipin normal yetersiz değilsin. yanlış kızlara denk gelmişsindir.

0|0
    0|0
  • özgüvenin yok ondan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• O üzerindeki gömleğin düğmelerinden 2 tane daha açarsan emin ol kızlar senle sevgili olmak için sıraya geçeceklerdir.

0|0
    0|0
  • neden teklif etmiyorsun?

0|0
    0|0
    • neden güzel bir soru , aslında ortamım yok damdan düşer gibide teklif yapmak istemiyorum

• damdan düşer gibi olm az zaten bayan çoğunluğu olan biryerlere gitmeni tavsiye ederim.. girmen gerekiyor birde yanlış kızlar da denk gelmiş olabilir hepside aynı değil bunların...

• tipinde bir sorun yok sakalli kes saclari havaya kaldir dar gomlek giy kekecan

0|0
    0|0
  • Senin hakkini baskalari gasp ediyo sanada kalmiyo dmkki .p

0|0
    0|0
  • İmajın çok sade, kendini belli edebilecek bir imaja sahip değilsin...

0|0
    0|0
  • Gömleği yalovadan kiloylamı aldın :(

0|0
    0|0
  • sen paradan haber ver kızlara, tip falan hikaye geç bunları

0|0
    0|0
  • kaç kişiye teklif ettin ortalaman kaç kanka :D

0|0
    0|0
  • sen cünkü hep kaybetmeye mahkum tipsiz bir tipsin :)

0|0
    0|0
  • nasip değilmiş kenke :((

0|0
    0|0
  • Her malın alıcısı vardır.

0|0
    0|0
  • sürekli aynı şeyleri yaparak farklı sonuçlar beklememek gerekir. Demekki değişim şart.

gömlek düğmelerini ilikleyerek başlayabilirsin mesela, o fonksiyon için konmuş onlar. hatunlar pek hoşlanmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...