Askeri eğitim alır gibi dövüş eğitimi alabileceğim bir yer?

Eskişehirdeyim. Neredeyse 1 yılımı sadece özel salonlarda düzgün hoca aramakla geçirdim. Mükemmel bir disiplin içinde askeri eğitim gibi ağır eğitim verebilecek bir yer birilerini arıyorum ama bulamadım. Lisanslı olarak yürütmek istediğime karar verdim bu olayı ve gençlik ve sporun kurslarına katılmaya karar verdim. Ama eğitimleri ne kadar iyi bilmiyorum.

Ne yapmam gerekiyor istediğim ağır eğitimi elde etmek için?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• EBMAS Eskişehir e git. Sağlam ekol. Sık sık Nehar Eren de seminerlere geliyor. Kendisi aynı zamanda Agun Security Solutions'ta yakın koruma. Ben Affleck, Monica Belluci gibi isimlerin yakın korumalığını yapmış bir isim. Ebmas ta komple güvenlik eğitimi alabilirsin. Emin Boztepe gibi bir ustanın öğrencisi olmak ayrıcalıktır ;)

0|0
    0|0
    • Bahsettiğin yeri araştırmıştım fakat güncel eğitimlerini ilk iz spor salonu diye bir yerde veriyorlardı. Mekan tam bir harabe, neresinde çalışıyorlar oranın bilmiyorum. Kaldı ki emin boztepe birebir derslere girse köprü altında bile çalışırım ama arada bir uğruyor diye biliyorum.

• Binlerce öğrencisi var bu adamın. Hepsiyle sürekli çalışma şansı yok. Sadece seminerler olur aylık ya da 2 aylık ya da 3 aylık periyotlarla. Kaldı ki ilk başta Emin hocayla çalışmana da gerek yok. Bizim salonumuz bile yoktu. Nerede bulursak orada çalışıyorduk Fethiye de. Güneşin altında yanıyorduk, yeri geliyor ıslanıyorduk ama değdi mi? Fazlasıyla değdi. Aikido, boks, muay thai ile başlayan spor hayatıma Wing Chun ve Escrima eğitmenliği ile devam ettiğim için çok mutluyum. Birçok fırsat elime geçti bu sayede. Kendimi de geliştirdim. Yani Eskişehir de başka ne var bilmiyorum ama EBMAS ı tavsiye ederim.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Yakın koruma programına eğitimine girebilirsin bunu veren özel kurumlar güvenlik şirketleri var

0|0
    0|0
  • burada o kadar prof biri oldugunu sanmıyorum özel kurslar varsa gidebilirsin ama askeri eğitim olmaz hiçbiyerde bunu belki kendin yaparsın

0|0
    0|0
  • Şehirlerden kaybediyoruz duayenleri İstanbul da

0|0
    0|0
  • uşakta olsaydın türkiye şampiyonu çökelez abmden alırdın :-)

0|0
    0|0
  • ben sahsen ne istediginizi cozemedim. Agir egitim derken nasil bir ac lutfen.

0|0
    0|0
  • Neden böyle bir isteğin var peki?

0|0
    0|0
  • Gel güzelce kırayım ağzını burnunu, para da istemem, herkese beni tavsiye et yeter.

0|0
    0|0
  • vuvv aradığım kız öğrenince gel beni döv

gülerdim iyi olur

0|0
    0|0
  • Krav maga egitimi al derim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Jiu jitsu egitimini tavsiye ederim merak ettim neden bu dövüş sevdası kavgaya hayir :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...