Beşiktaş taraftarları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Galatasaraylı olarak bir iki kişi hariç şampiyon olurlarsa sevdiğim bütün beşiktaşlı üyeleri tebrik edeceğim. Kıskançlıktan deliye falan da dönmeyeceğiz.

Bu kategori için engellediğim bütün üyelerin engelini kaldırıyorum ne de olsa eksi verme diye bir şey kalmadı. Değil mi?

@-Wes10-
@Bendiss

Güncellemeler:
Soruma herkes gelebilir. çekinecek bir durum yok. Herkes bilsin istedim :)
Futbol kelamı yapamayip siteden giden sevdigim üyeler oldu onlar adına üzüldüm. Bana dedikleri bıktık hep yorumlarimizi kalkıyor ben artık bu sitede durmam. Tabii haliyle haksızlık yapıldığını söylüyorlar. Kendilerince haklılar. En son adryan siteden ayrıldı. 😔😔😔 sende gidersin diye endişe ediyorum.

0|0
9|12

En İyi Erkek Görüşü

• Biz tebrik etmesine ederizde BAZILARI bizim bu adamlığımızın altında ezilip bunu kabul etmeyebilir.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bütün taraftarlar iyidir hoştur :) ama GS başka <3

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bence geçen sezonda bu sezonda Şampiyonluğu hakeden takım Beşiktaş. İnşallah bu sezon şampiyon olur. Galatasaraylı olarak söylüyorum bunu. İşe kıskançlık sokmayan herkezin bunu söylemesi lazım. Adamlar futbolun hakkını veriyorlar cidden..

1|1
    0|0
    • bizim onları kıskandığımız dile getirmeleri çocukça değil mi sence?

• Çünkü çok mantıksız düşünce yapıları var. keşke bunu sağa sola lante etmeseler gülme krizine giriyorum. Çocukça her lafa alınganlık yapılmaması lazım. neyse seni de çok tutuyorum canısı iyi akşamlar.

• Estafurullah :) iyi akşamlar..

• Beşiktaşlıyım, Beşiktaş taraftarıyım. Dünyada eşi benzeri olmayan taraftar grubuna aittir. Dünya desibel rekoru kıran taraftara aittir. Cefakardır Beşiktaş taraftarı öyle 3 tane 5 tane hatta 8 tane yedi diye takımına küsmez. Arkasını dönmez. Kısacası BEŞİKTAŞ anlatılmaz yaşanır. ;)

1|2
    0|0
    • tolga'ya yapılanları tüm taraftara mal etmek yanlış olur ki genelde bjkliler bizi genelleme yapıyor oda yanlış

• Tolga iyi bir insan olabilir. Fakat artık Beşiktaş'ın topçusu değil hak etmiyor. O Forma kutsaldır. Anlatabildim umarım?

• elbette tebrik ederim

1|0
    0|0
    • Bende tabi her ne kadar kıskandığımızı söyleseler de alınmıyorum ahahah çünkü alınacak bir durumumuz yok

• Bu ülkedeki en sağlam taraftarız

2|1
    0|0
  • BEŞİKTAŞK <3 <3 <3

1|1
    0|0
    • Büyük harflerle görüş paylaşımı kurallara aykırı.

Ama dilerseniz BJK yazabilirsiniz. başka bir mod arkadaşım silebilir.

Keyifli paylaşımlar 😊😊

• Kurallara aykırı olduğunu biliyorum. Ama söz konusu takımım olunca pekte takamıyorum. İyi geceler.

• Benim gördüğüm kadarıyla beşiktaş taraftarı daha iyi bir profil çiziyor. Şöyle söyliyim inönü stadı yıkılmadan önce en son gittiğim maçta yeni açık tribündeydim ve iki sıra arkamdaki arkadaş fenerbahçeliydi kendisi tanımam etmem ama oturduk beraber izledik maçı işin ilginç tarafı feneri hedef alan bazı tezahüratlar vardır çocuk kendisi de eşlik etti bu tezahüratlara :D

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • çarşı...

0|0
    0|0
  • Peki Fenerbahçe oldu diyelim tebrik edecekmisin Fenerlileri

0|0
    0|0
    • açıkçası Galatasaray olmazsa bjk olsun şampiyon ama fenerbahçe şampiyon olamaz. bu benim fikrim.

• Hayırlısı bakalım ama Fenerbahçe olacak gibi bu yıl zaman gösterecek herşeyi

• Doğuştan hasta Beşiktaşlıyım. Takımlara garezim yoktur. Ama bazı Galatasaray taraftarlarına vardır. Çok uyuz ve çekilmez oluyolar. Ağızları boş laf yapıyo. Yenilgiyi kabullenen biriyim. Yeri geldiğinde Fenerbahçeyi Galatasarayı bile çok tebrik etmişliğim vardır. Bu sene şampiyon Beşiktaş..

• En iyi taraftar olduklarını düşünüyorum özellikle çarşı grubu çok etkili. Bükemediğin eli öpmek gerekir haklısın ama adamların başarısını kıskanan çok

1|1
    0|0
    • Ovvv haklısın iki yıldızli biz olduğumuz için kıskanıyor olabiliriz haklısın

• On yılda bir oluyor diyerekmi şampiyon olsunlar diyorsun ahahaha bence hiç samimi değil

• @-Wes10- öyle deme lütfen sonra engel yiyorsun.

Kızlar Ne Diyor 8

• Inşallah oluruz ne diyeyim :))
    Taraftarımızda iyidir severim 😂

1|0
    0|0
  • Galatasaraylıyım ve tebrik edip başarılarının devamını dilerim

1|0
    0|0
  • beşiktaş seninle ölmeye geldik beşiktaaaaaaaaaşşşşşş :D

1|1
    0|0
  • Tebrik etmek güzel ama bunun için reklama gerek yok bence direk tebrik edilmeli canım :)

0|0
    0|0
  • Tebrik etme de Beşiktaş'ımın B'sini büyük yaz yeter

1|1
    0|0
    • B. Harfini büyük yazmakla mı saygı oluyor. Lütfen bu tür şeyleri sorun etmeyelim. Ayrıca kimi tebrik edeceğim konusu beni ilgilendirir lütfen polemik yaratmaya çalışma teşekkürler.

• Uzatma istemiyosan ne bu çelişki

• Hadi yavrucum iyi akşamlar senin de dediğin gibi uzatmayalım.

• Bir şey düşünmüyorum. Laf etmesinler yeter.

0|0
    0|0
  • Mükemmeliz tabi ki.

0|1
    0|0
  • Hakediyoruz tabi kim ne düşünürse düşünsün. Ayrıca taraftar olarak daha iyisi gelmedi daha.

0|0
    0|0
Yükleniyor...