Radyo Yayınındaki önemli kurallar nelerdir?

Evet yeni bir radyoda yayın yapmaya baslayacagım, Sizce radyoyu sevdirmenin ve yayıncının uyması gereken kurallar nelerdir?

Cevaplarınınz için şimdiden teşekkür ederim..

Güncellemeler:
Bugun saat 4 te link Gül ile Gönül Bahçesini Dinleyebilirsiniz.. ayrıca facebook/horasanradyodan bizlere isteklerinizi ve mesajlarınızı ulaştırabilirsiniz.. Herkesi beklerim..:)

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• müstehcen olmalısın

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• benimde böyle bir isteğim var. kendi radyo yayınımı nasıl oluşturabilirim tecrübelerini yazarmısın?

0|0
    0|0
  • Canlı bağlantı alırsan

Sevilirsin :)

başarılar dilerim

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum :)

0|0
    0|0
  • sempatik sıcakkanlı ol

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bıkac sıtede yayın yapmıstım. cok aşırı efekt kullanma mesela alkıs gulucuk kullananlar oluyo . bir tarzın kenedence kurallarn olsn isteklerini al ve kendı kafanda listele .. slowdan hop hareketliyeya da hareketliden pat diye slowa geçme.. sıra sıra hepsi :) önce costur sonra ağlatya da once ağlat sonra kopar :)) anonslarındada ses tonuna dıkkat et konusman bozuk olmasın bazıları ıcın ck ıtıcı olabılıyo :)

0|0
    0|0
  • şuanki radyo frekansların hepsinde yarım saat aralıklarla reklamlar var ve bu reklamlar yaklaşık 20 dk sürüyo hangi radyo kanalı olursa olsun hepsi bu bir desavantaj

ikincisi kesinlikle radyocunun sesi güzel olmalı kulağa hoş gelmeli itici bir sesi hayatta kimse dinlemez

üçüncüsü her kesime hitap etmeli sırf türkü sırf arabesk sırf pop kanalları bir süre sonra bayıyor ister istemez insan değişik birşeyler dinleme ihtiyacı duyuyor

diye düşünüyorum yayın hayatınızda başarılar

1|0
    0|0
Yükleniyor...