Özel görüşmelerimi neden merak ediyor?

İş arkadaşımdan hoşlanıyorum.sanırım o da bunu anladı ve ondan uzak durmam için laf arasında kız arkadaşı olduğunu söyledi.kız arkadaşı başka bir şehirde ve nadir olarak görüşebiliyorlar.bu hafta son görüşmelerini, ne kadar eğlendiğini bana balladıra ballandıra anlattı.tabi anlatırken kız arkadaşının adı sanı geçmiyor şunu yaptık şuraya gittik diye çoğul konuşarak ne yaptıklarını anlattı.gün içinde gözüme soka soka mesajlaşıyor.ama benim de sırlarımı ve özelimi merak etmekten geri durmuyor.boş bir odada telefon görüşmesi yapıyorsam odanın önünde kıvranıyor dinlemeye çalıştığının farkındayım.mesaj yazıyorsam okumaya çalışıyor.küçük bir işim olduğunu söyleyip bir yerlere gideceksem ne işim olduğunu öğreninceye kadar sorular soruyor.derdi nedir?

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi ilk başta kendini o çocuğun sevgilisi yerine koy ve biri senin sevgilini elinden alırsa ne düşünürsün?şöylede bir şey var ki çocuk şöylede düşünebilir,elimde nasılsa bir tane var,neden bir tane daha olmasın?ara sıra onunla ara sıra bununla gül gibi geçinir giderim diyor.nede olsa sevgilisi başka şehirde nerden bilecek,sanada ondan ayrıldım der olur biter.nerden bilecenki çocuğun boynuna ip bağlayamazsınki kaçıp gitmesin diye..ha şu soru sorma ve merak etme olaylarıda bunu bilerek yapıyorki onun senle ilgilendiğini düşünesin diye.kısaca kızların zaafları vardır oda bundan yararlanmak istiyor olabilir..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Nasıl bişey bu ya :D

0|0
    0|0
  • işin olmasın bastırılmış duygular içersinde biri:) 2 si olsa ne olur derdermez:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• senin ilgin hoşuna gitmiş başkasına gidersinde onunla ilgilenmesin diye yapıyordur

hiç bulaşma uzak dur bence

0|0
    0|0
  • ruh hastası senı kıskandırmaya calısıyo bellıkı.. ama senlede ılgılenıyo :)

0|0
    0|0
  • açık açık kız arkım var dediyse ya seni yedek olarak kayda almış kaçamak gibisindenya da sadece meraklı naptını ondan takip ediyor

1|0
    0|0
  • ne benle ol ama nede beni sevmekten vazgeç diyor açıkçası erkek değilmi

0|0
    0|0
Yükleniyor...