Karşınızdaki insanı kendinize daha çok bağlamak için ne yaparsınız?

karşınızdaki insanı kendinize daha çok bağlamak için ne yaparsınız?

Güncellemeler:
mesela gözü fazla dışarda olan erkekleri
ilgilendiğini pek belli etmemek yani kaçan kovalanır felsefesini belirlemek güzel bir fikir galiba ? :)

0|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• hiç birsey yapmam kendıme baglamak ıcın çaba gösterırsem başarılı olabılırım belkı ama daimi olmaz ılerde sorun cıkar ben özume döndugumde karşımdakı mutsuz olacakya da ben yorulurum en ıyısı seven oldugum gıbı sevsın :)

1|0
    0|0
  • sıla-oluruna bırak...

1|0
    0|0
  • pozitif ol yeter

1|0
    0|0
  • gerektiğinde ona kötü davranırım neden böyle yaptığımı düşünsün.

0|0
    0|0
  • Özel bir şey yapmaya gerek yok bence kendin ol çok severse sever sevmezse gider.

0|0
    0|1
  • Vallahi hiçte kovalanmayabilir ters tepebilir kişiye göre değişir yani bazısı kovalar bazısı da sal gitsin der..

0|0
    0|0
  • Bir şey yapmaya gerek yok içinden geçenleri söyle zaten o ya sana daha fazla önem verir ya da çeker gider bu kadar basit.

0|0
    0|0
  • Doğruları söylerim ve olduğum kişi olurum neticede belli bir yaştan sonra insan değişmez ki olduğu gb kabullensin bence

0|0
    0|0
  • link Tamam ıgrenctı gıttım ben

0|0
    0|1
  • nabza göre şerbet veririm

0|0
    0|0
  • Terkederim biraz değerimi anlar sora geri döner :D

0|0
    0|0
    • 2. güncellemeye katılyıroum... Ama genelde o erkeklerde işe yarıyor...

• :) herşey kendiliğinden olmalı :) bu sorduğun soru ve yapılanlar çok saçma olurr...

0|0
    0|0
  • şu sıralar bir tanesini görmemezlikten geliyorum deliriyor :) bana daha çok yanaşması gerek

0|0
    0|1
  • saygılı ol tamam

0|0
    0|0
  • Benimle sohbet etmesi yeterli ekstra bir çabaya gerek yok.

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 7

• aklımla baglamaya calışırım her zaman zekam erkeklerin dikkatini çekmiştir önce güzelliğe önem vererek gelirler sonra zekamı farkettiklerinde asıl buna daha çok takıldıklarını sezmişimdir hep fazla bişey yapmama gerek kalmıyor yani:D

1|0
    1|0
  • pes atarım e bize hep bunu inandırdılar.

2|0
    1|0
  • valla bağlanıyolar zaten aman bide ben bağlamaya calışmıyım..bişi yapmam..

0|0
    1|0
  • bu türlü şeyler bana çocukca geliyor nedense..

0|0
    2|0
  • kendini göster sonra kaç

0|0
    0|0
  • kara büyü yaparım:))))) bişey yapmam benim çabamla başkası değişmez.

0|0
    1|0
  • kımseyı kendıne bağlamak için caba harcama gayet doğal ol senı doğal halınle kabul edıcekse etsın ömür boyunce yapmacılık oynayamassın sonucta ha doğal halındede bağlanmazssa zaten benım ıcın biri değilmiş aynı kafa yapısına aynı düşünce fikirleere sahip değilmişisz dersin olur biterrr

0|0
    1|0
Yükleniyor...