Tavrınız ne oluyor böyle tiplere ?

BAzı insanlar vardır , kendisini yüceltmek için başkalarının yanında size kaba tabiriyle artislik yaparlar (bi sus , çok konuşuyosun ) gibisinden .. Tavrınız ne oluyor arkdaşlığa devam ediyormusunuz ?Saçma gibi görünüyor ama eden var.. Ya siz ?

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• çok konuşanı sustururum ama kendimi yüceltmek için değil zaten yüceyim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• o tip artistlerden kimseye arkadaş olmaz.arkadaşın seni başkasının yanında bozuyorsa sende onu bozacaksın

1|0
    0|0
  • yapanın kısılıgıne baglı adam degılse bıplemem bıle zaten adam degıldır dıye kanaat getırdıysem cok gorusmedıgım bırıdır...umrumda olmaz artı yerı ve zamanını nb ekleyıp bende onu rezıl ederım apışıp kalır...

1|0
    0|0
  • Erkekse bir daha görüşmem. Kızsa, önce alttan alır daha sonra sevgili olur. Kullanıp kullanıp atar, sürüm sürüm sürüm süründürürüm.

1|0
    1|0
  • Gerçek dost dostunu küçültmez ayıplarını örter.

1|0
    0|0
  • artislik yapanı susturmasinibiliriz.

1|0
    0|0
  • işim olmaz öylesiyle

1|0
    0|0
  • Sana karşı böyle davranıldığı zaman hemen tepkini koy yoksa seni ezmeye devam eder..Ben böyle yapıyorum

0|0
    0|0
  • Bana biri sen sus çok konuştun şeklinde bir laf söylese sustum hadi buyur sen konuş derim o susar kalır zaten :)) keşke herkes böyle olsada eğlensek hıyarlarla :D

0|0
    0|0
  • Aklını alırım şiddete kadar yolu var atar yapamazlar bana. O tiplerle takılmam ben.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Hmmm evet bunlardan çok var. Bu tarz insanlarla ben arkadaşlık etmeyi seçmem. Çünkü saygı duymayı bilmiyorlardır. İlişkilerde sevgiden önce saygı yoksa, o ilişki eninde sonunda bitecektir (arkadaşlık, sevgililik veya herhangi bir başka ilişki türü..)

Bir de bunların daha farklı versiyonları var: sürekli kendini öve öve bitiremeyen, sürekli kendi başarılarını anlatan tipler. Asıl bunlardan uzak durmak gerekir. Kendilerine her ne kadar güvendiklerini göstermeye çalışsalar da, asıl bu insanlarda ciddi bir özgüven sorunu vardır. Kendine güvenen insan, kendini ne şartta olursa olsun sever, başarısızlığa uğrasa da, hata yapsa da kendini sever. Asıl özgüven budur. İyi mal, zaten kendisini her zaman belli eder, reklama gerek yoktur.

1|0
    0|0
  • dayak manyagı yaprım valla bir ortmda benı ole kuck dusurcek .. yok yaa :))

1|0
    0|0
  • aynı ortamdaki işimiz bitsin yolda görsem selam vermem aynı ortamı paylaşırkende terslerim herkeze tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • o tip benim:Dkaldı mı öyle kamiller

1|0
    0|0
  • ben önceden devam ediyodum arkadaşlığıma ama artık cidden artistlik yapmak için benı ezenı bende ezıom hiç acımam vede arkadaşlığımı bitiriom onlar kımkı bizi ezio oda ALLAHIN kulu bende ALLAHIN kuluyum hiçbi fark yok aramızda inadıma inat olanın inat olurum insan gibi davranada arkadaş olurum o kadarrrrrr öyleee davranan kısılerdende nefrettttttttediyorummmmmmm

1|0
    0|0
Yükleniyor...