Evinizin önünde içip sabahlamış erkek seviyor mudur?

2 sene önce sevgilim bir ayrılık sonrası beni görebilmek için içip evin önüne gelmiş arabada sabaha kadar beklemiş sızmış kalmış ve sabah annemlerin sesiyle uyanmış.bunu bana tam 2 sene sonra söyledi çok şaşırdım.inanmadım ama evi vb anlatınca inandım.Sorum erkeklere siz hiç bir kızın kapısında sabahladınız mı sırf onu görebilmek için? ve sorum herkeze sizce beni sevmiş mi? bunu sormamın sebebi Şu anayrıyız ve ben peşimden gelmesini beni bulmasını ve gözlerime bakıp seni seviyorum demesini istiyorum. bunu yapan erkek sizce bırakır mı beni?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Acınası birisi olduğu aşikar ama seviyordur belkide.

Bu tip yaşam formalarının sevgi gösterisi değişik olabiliyor.

Su samurları gibi su fışkırtıp garip sesler çıkartması an meselesi.

0|0
    0|0
  • Senin için içip sabahlara kadar bekleyen bir gün içip sabahlara kadar seni darp etmesin.Aklı kismen çalıştıgı anlarda yaptıklarından akıllıca bir sonuç cıkmaz saygılar.

0|0
    0|0
  • Sevgi öyle gösterilmez ablası. Sevgi değil, beyinsizlik göstergesidir o. Şayet her iki tarafta beyinsizse ona bir şey diyemem.

0|0
    0|0
  • ya seviyordurya da kaybetmeyi kendisine yediremiyordur.

0|0
    0|0
    • ne alaka yaaa

• alaka şu ki hep elini attığını koparan birisi sana ulaşamazsa inada biner. ama büyük ihtimal seviyordur yaa

• şeftali için herşeyi yapacaklar var bişey diyemeyecem.

0|1
    0|0
    • anlamadım yaaa

• seviyordur bence adam içmiş o kadar gunaha gırmıs.

• aradan gecen zamanada baglışu ansevmesi...ama içtiğinde aklına geliyosan kesin sevmiştir...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ne zamandır görüşmüorsunuz peki

0|0
    0|0
    • bir haftadır görüşmüyoruz

• Kalacak yeri yokmuş senin kapında yatmış.

0|0
    0|0
  • seviyor gibi görünüyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...