Spor yapmadan kilo vermek mümkünmü?

Sadece diyet yaparak kilo vermek mümkünmü? Şuanda 3 kilo verdim sadece diyet yaparak.. Spor yapınca bacaklarım falan çok ağrıyor çiğliyor sanırım. Yürüyemyorum resmen.10 kilo daha vermem lazım yaşım 18. Vücudumda sarkma olurmu? :(

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

• Ben sadece sabah ve akşam yemeği yiyerek ayda 5 kilo veriyorum kilo verdiğimde kilomu sabit tutmak içinde yine bu yöntemi kullanıyorum yaklaşık 3 yıldır 70-75 arası gidip geliyorum 4 yıldırda şekeri tamamen kestim şeker kullanmıyorum çok az ekmek yiyorum bundan olsa gerek çok şükür çok sağlıklıyım ne mutlu sağlıklı yaşamasını bilenlere 😊

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• tembelmısın sporsuz kılo verırsen sarkma olur gunlerce ac da kalsan sporla bırlıkde bı baska oluyor sıkılasman lazım

0|0
    0|0
  • Sıçarak verebilirsin.

1|1
    0|1
  • Herbalife bağımsız distribütörüyum spora diyete gerek yok. Enerjik kalarak ve sarkma olmadan kilo vermek ancak sağlıklı beslenme ile olur. Yardımcı olabilirim

0|0
    0|0
  • az yersen mumkun, hemen verırsen sarkıyor

0|0
    0|0
  • Spor şart en azından yuruyus falan yapmalisin

0|0
    0|0
  • Bir yol varda yasin tutmuyor :D

0|0
    0|0
  • mümkün şeker yeme

0|0
    0|0
  • Rusların dediği gibi aç kam güzel kal

0|0
    0|0
  • Acı çehre yersen çok daha verirsin üstüne birde günde 500 kere ip atla sonucu gör

0|0
    0|0
  • walla ben fabrikada çalışırken günde 1 öğün yemek yiyordum 20 kilo verdim :) sende dene gör

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Elbette olur. Sporsuz kilo vermek kendine yapabileceğin en büyük kötülükler arasında yer alıyor. Ayrıca o ağrılar seni mutlu etmeli. Ağrıyor ki hakkını vermissin antrenmanın. Yani Sporsuz Olmaz.

1|0
    0|0
  • mümkün

1|0
    0|0
    • bazıları vücudunda değişme olmaz diyor doğrumu? yani verdiğin belli olmaz diyor

• 13 kiloda bir sorun olurmuki? Çok soru sordum ama kusura bakma

• 13 kilo yüksek bir rakam.. yaşın kaç?

• Verirsin ama vucudunda degişme olmaz. Bu da seni mutlu etmez

1|0
    0|0
    • Nasıl değişmez olmaz 13 kilo tam :(

• Sıkılaşmama gerek yok kilo versem yeter

• Dedigim gibi kilon sayısal olarak degisir ama vucudun degismez.

• Sporla daha iyi olur

0|0
    0|0
  • mümkün

1|0
    0|0
    • bazıları vücudunda değişme olmaz diyor doğrumu? yani verdiğin belli olmaz diyor

• Vücudum sarkarmı?

• ben zaten çok kilolu değilim boy 170 kilo 58 civarında, sarkma olmuyo

• Evet verebilirsin

0|0
    0|0
  • sporsuz kilo verirsen cok sagliksiz olur en azindan yuru

0|0
    0|0
  • Sarkma olabilir ama verirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...