Günde 2 litre su içsem ve 1 saat yürüyüş yaparsam kaç kg veririm?

Öncelikle 45 üstü değilim. Yaklaşık 10 kg zayıflama hedefim var çok yiyen biri değilim un tuz şekerden nefret ederim ve tüketmem sadece makarnayı seviyorum 2-3 günde 1 tabak yerim hamur işi tatlı sevmediğim için genellikle sebze vb şeyler tüketiyorum en sevdiğim şey ettir bıraksalar hayatımın geri kalanını etle devam ettiririm. Bu beslenme düzenini bozmadan sadece gün boyu içtiğim yarım bardak suyu 2 litreye çıkartıp 1 saat yürüyüş yaparak kaç kilo veririm ve tekrar alır mıyım? Lütfen biraz gaza gelmem lazım

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• 45 üstü değil misin? 40 olsan 10 kg zayıflama hedefin olsa 30 kilo mu olmak istiyorsun?

0|0
    0|0
    • Yaşım 45 üstü değil

• Cümleleri doğru okusan iyi kızsın aslında da

• 40 olsan 10 kg zayıflasan 30 olacaksın diyorsun ben de diyorum ki kilomdan değil sitede kayıtlı olan yaşımdan bahsediyorum gelip " bu yaştan sonra ne diyeti teyze" demesinler diye

En İyi Kız Görüşü

• Boyun kaç ki

0|0
    0|0
    • 170

• Ayrıca gunde 1.5 saat tempolu yürü 45 45 dk set yaparak gunde 2.5 litrede su iç bir bardakta yeşil çay tamamdır. Yoğurt da yiyebilirsin çok sağlıklı yemeklerin yanına ama et yersen 8 saat sonra anca yoğurt yersin ama tavukta bir şey olmaz. Balığıda haftada bir gun tavuk 3 gun, eti en az 2 gun tuketirsen tamadır her gün yumurtayı bunları eksik etme kastan vermezsin boylece

• Çok tesekkürler

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...