Gerçek hayatta da 300 kusur arkadaşınız var mı?

'facede çok tatlı çıkmışsın bebisim seviliyosun <3 abi adamsın cansın ' yorumunu yapan arkadaşlarınızla gerçek hayattada ardaşmışınız yardımınıza koşarlar mı? Ben face kullanmıyorum bunlar yapmacık geliyor bana grustgüm konuştuğum kişiler bir elin parmaklarını geçmez :) ya siz?

0|0
11|10

En İyi Erkek Görüşü

• Facebook kullanıyorum.Yoksa nette kim kime ne kadar yardım etmişki.Ama gerçek hayatta çok değerli arkadaşlarım en yakın kuzenlerimdir.Kuzenlerime canımı emanet ederim.Gerçi facebook da demişsin ya 300 diye bende o kadar değil.Bazıları 1000 rakamını bile görüyor dediğin gibi.Sanal popülerlik. :)

1|0
    0|0
    • aynen hıç ıhtıyac duymuyorum dedgın gıbı sanal reklam :)

• fena konustun :)

• İçimden ne geliyorsa öyle :))

Erkekler Ne Diyor 9

• Öyle yorum atmadılar hiç bana , ama 150 küsür arkadaşım var 120 130u en kötü ayda 1 görüşüp konuştuğum insandır

1|0
    0|0
  • mmmm facede 30 -40 arkadaşım var sanırım okuldan askerden filan onun dışında gercek hayattada o kadardır arkadaşım

0|0
    0|0
  • hayır sadece sanaldan gösteriş olsun diye arkadas edinirim gercekte cok az vardır

1|0
    0|0
  • face'te de 300 yok zaten :D

1|0
    0|0
    • ya bını asanlar varr :D

• yaa kız orasını burasını açanya da vücut hatlarını belli eden fotolar koyuyor seksi fotolar koyuyor millet de ekliyor öyle öyle artar tabi..

• reklam kokan hareketler onlar

1|0
    0|0
  • Benim toplasan 10 tane arkadasım vardır yoktur :)

1|0
    0|0
  • Hic oyle yorum yapan arkadasim yok. Gercek arkadaslarimin sayisi da 10u gecmez.

0|0
    0|0
  • gerçek hayatta selam vermeyen kişiyi face de tutmam bile ve facemde 252 kişi var

0|0
    0|0
  • Face 180 kişi var hepsinide birebir yüzyüze tanıyorum

hatta eklemediklerim bile var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Facde akrabalarim ve yakin arkadaslarim disinda arkadasim yok , istekleride kabul etmiyorum ks oldugu gibi az ve öz arkadasliklardan yanayim ;)

1|0
    0|0
  • samimiyet ayrı hakikatler ayrı. guzel çıkmışsa guzel çıkmışsın derim ama bebişim ve kalpsız :/ neyse facedeki kimseyle muhabbetli değilim onlar eklediği için onay vermek zorunda kaldım :/ gerçek hayatta 7-20 arasında vardır samimi arkadaşım ama dostum 2-3 tanedir

1|0
    0|0
    • hımm o zman benim vaktimde yaklaştı torun

dedene ii davran demek oluyo buuuu :)

• seni lal ee emanet ediyorum ben hurilerle gezecem torun :)

• huri günah olurmu torun allah tarafından yaratılmış melekler bize veriyo onları gadasını alırım ben onlarııııııııın :)

• Saydım:)10 kişi var yokmuş:)

1|0
    0|0
  • Benim var ne yazıkki hepsi birbirinden değerlidir.

0|0
    0|0
  • benim iki tane arkadaşım var başka yok

1|0
    0|0
  • face de 700 kişi var hepsi arkadaşım değil oyun için eklediğim çok kişi var ama normalde çok daha fazla arkadaşım var

0|0
    0|0
  • gerçek hayatta 300 küsür arkadaşı olan kişi değil facebookta 300 kişi ekleme vaktini bulmak facebooka girecek vakti bile bulamaz

0|0
    0|0
  • facede 247 arkadaşım var ama hepsini tanıyorum bazılrını eklemedm ble..ama samimi olduklarım cok azdır bizde öyle birbirmze yorum falan yaparız ama yapmacık şekilde değil.

0|0
    0|0
  • face de kiler evet arkadaşım ama arkadaş demek illa ki çok yakın olmak demek değildir. Dostum olanlar sayılı tabikide 3 4 kişi anca.

0|0
    0|0
  • onların 10uyla görüşürsün sürekli. aralarında arada sırada görüştüklerinden olur git gel yapanlar

0|0
    0|0
  • face kullanmıyorum gerçekte de çok iyi 2 tane dostum var gerisi yalan

1|0
    0|0
Yükleniyor...