Çok Deger Verdiginiz Birini Hayatınızdan Çıkardınız, Şimdi Napıcaksınız...???

Hayatınızda çok fazla deger verdigniz biri çıkardınız sevgili olabilir arkadaş olabilir bu bundan snra yolunuza nasl devam edersiniz... :( Ciddi anlamda tavsiyeye ihtiyacm var bu konuda..

0|0
7|6

En İyi Erkek Görüşü

• Yumruğumu sıkıp devam ederim. Dün öyle yaptım iki en iyi arkadaşımda özür diledi. Seni sileni sende sil. Hadlerini bildirmek için çalış ve bilgilen. Ne olursan ol söz ağzından bir defa çıksın.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ben çıkardım oh ne güzel. tak kulaklığını müzik dinle yaptığı kötülükleri düşün ona olan uzaklaşma duygunu arttır. bırak gitsin. başkası için kendini üzmeye değmez. üni'ye gidiyorsan klüplerde falan katıl,aktiviteler yap. zamanla bile gelmez onun yaptıkları.

1|0
    0|0
  • Hiç olmamışcasına devam etmek imkansız . kötünün iyisi dar ve uzun bir yolda devam ederim .

1|0
    0|0
  • bı boşluk olur lakın zor da olur ama hayata ragmen degıl hayatla beraber akmaya devam ederım

1|0
    0|0
  • çıkardım ve aldım.

1|0
    0|0
  • Tek değer verdiğim şeytan başka inancım yok

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Onsuzluğa alışmak... Ayrılığı herşeyi kabullenmek...

1|0
    0|0
  • Tavsiye için çok geç kalmışsın.Birisine o kadar değer vermeden önce tavsiye almalıydın.Hayatındaki herkes birgün gidecek öyle veya böyle.Bu yüzden kimseye arkasından üzüleceğin kadar değer verme.

1|0
    0|0
  • Umursamam..çıkardıysam,gemileri yaktıysam arkama bakmam kolay kolay.

1|0
    0|0
  • Kendi kendimi teselli ederim.

1|0
    0|0
  • yeni bir değer verilicek insan bulucaksın

1|0
    0|0
  • Hayatımdan neden çıkardığıma bağlı.

1|0
    0|0
  • bunun cevabına benim de ihtiyacım var ne yazık ki