Fenerbahçe altyapisina nasil girebilirim?

Yasim futbol icin uygun bir yas bunu oncelikle sormayin en buyuk hayalim fb altyapisinda oynamak bunu ciddi olarak dusunuyorum sol bek mevkisinde oynuyorum ancak fb altyapisina nasol girecegimi bilemiyorum fb futbol okullarina basvurayim dedim orada en buyuk benden 2 yas kucukleri aliyorlar nasil giricem yardimlarinizi bekliyorum cebremdeki herkes cok yetenekli oldugumu soyluyorlar

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• şike falan yap kacırmazlar seni

0|0
    0|0
    • Gizli yazman ne kadar cesur oldugunu gosteriyor aklandiktan sonra bayagi batmis sana fenerbahceyi yikamayacaksiniz

En İyi Erkek Görüşü

• Hacı son 2-3 gündür soruyon bu soruyu kalkıp gitip az dil dökseydin almışlardı şimdiye seni

0|0
    0|0
    • Valla kesin tatmin edici cevap veren yok ki ben ne yapayim oo keske yalvarmayla olsaydim simdiye altyapidaydim

Kızlar Ne Diyor 1

• Fenerbahçe nin direk altyapısından başlamaktan ziyade başka bir altyapı takımından transfer olmakta mantıklı. Eğer yetenekliysen zaten keşfedilirsin. Bir yerden başlayıp kendini göstermen lazım

0|0
    0|0
    • Yetenekli olduğumu söylüyorlar fenerbahçe furbol okuluna gitmeyi düşünüyorum sizce oradan yükselinebilinir mi? Facebook sayfasına baktım fb futbol okulunun altyapıya verdiği çocukların resmini filan koymuşlar

Erkekler Ne Diyor 1

• kardeş git kapılarında yat ağla iste belki alırlar

0|0
    0|0
    • Denedin mi? Basarili olduysan gidicem

Yükleniyor...