Fenerbahce neden şike yaptı?

Fenerbahce büyük takım olduğunu savunup neden şike yapıyor işlemi güçsüz takımlar yapmaz mı?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Şikeyi yapanlar ihtiyaçtan yaparlar , büyük takım olmakla alakası yok , o dönem italyada juventustan büyüğü mü vardı? Ama yaptılar , Türkiyede de yıllardır şike yapıldı çoğu temizim diyen kulüp pis işlere bulaştı , fb nin olayının ortaya çıkmasında siyasal sebepler oldu

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Takip edersen Fenerin şike yapmadığı tescilli olarak kanıtlandı he tescilli ne demek bilmiyorsan aç Fbyandexi sorr ::)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Şike yaparken ordamıydın olm sen 2 gündür şikeci diyip duruyorsun gizliden sorup sorup ne derdin var Fenerbahçe'le

1|0
    0|1
    • Fenerliler gizli sorarken keyfin yerinde oluyor demi benim olmama gerek yok tescillendi şike

• Ben daha hiç galatasaray veya beşiktaş şöyle diyip kötüleyen gizli soran görmedim bildiğin varsa atsana link görelim. tescillenmiş diyor bide belli o yüzden şikeden aklanıldı o yüzden zaten sezon sonu tazminat davaları açılıp %90 oranda kazanma olasılı var o yüzden zamanında şikeci damga vuranların hepsi kaçıştı. neyse cidden evlat olsanız sevilmezsiniz bazen sizin dilinizle konuşmak lazım hakediyonuz.

• Uefa cas ve yargıtay şirketi onadı

• Adı üstünde şikebahçe

0|2
    1|1
  • Şike yaptığımız falan yok, hepsi iftira.

0|1
    0|0
  • Turkiyede bir şike dosyası açıldı ve bunu Tc mahkemeleri, yargıtay, Uefa, Cas yani tüm yetkili kurumlar bu cezayı onadı ama Turkiyedeki bazı kişiler bunu örtbas etmeye çalıştı ondan sonra Sarayda oturan kişi Türkiyede ne kadar işini yapan savcı vs hepsini görevden alıp kendi adamlarını getirdi ve 3 Temmuz, 17-25 aralık gibi kara lekeler örtbas edildi

0|0
    0|0
  • Kareş böyle leke atıyorsun açık açık yazacaksın Şike Mike yok şikenin şikecinin kralı gs dir şikeyi ulkeye sokanda gs dir Mahkeme temiz oldugunu ispat etti yeniden yargılama yapıldı o tüm avrupa yargılama mercileri hepside kucağa gelecekler

0|0
    0|1
  • fenerbahçeye neden kumpas kurdular diyecektin herhalde

0|0
    0|0
Yükleniyor...