Bjk Kupada Karabük e Mağlup oldu nerde çok iyi oynayan bjk?

Bjk Kupada Karabük e Mağlup oldu nerde çok iyi oynayan bjk?

Sizlere göre futbol filozof u Şenol Güneş in takımı çöküşe başladı sanırım Karabükten darbeyi yedi madem çok iyi takım neden yenildi?

Kadroyu bahane sunmayın sakın?

1|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Karabük cok iyi oynamissa demek ki.. 😂😂😂😂😂😂

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Paf takimi ve yedek oyunculardan kurulu bir gruptan çıkmayı garantilemiş bir takim yense ne olacak yenilse ne olacak , buna mı seviniyorsunuz artik

0|0
    0|0
    • bişeye sevindiğimiz yok futbol filozof u yener eder diye konusuyorsunuz ya paff ta olsa cıkıp yenecek o kadar cok konusuyorsa

• okudugum habere bakayım ben

• Haber var burada m.sporx.com/besiktas-turkiye-kupasinda-gruptan-cikti-mi-SXHBQ516786SXQ
      Bu arada Tuzlayı 90 da yenmek nasıl duygu senin açından merak ettim

Kızlar Ne Diyor 1

• her zaman yenicek diye bişey yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bir maça dayanarak böyle bir analizi ancak bir renkli yapa bilirdi

ilk onbirde oynayan oyuncuların kaçı vardı sahada?

Neyse uzun lafın kısası bu hafta sonu Avni aker'de neler yapacağımızı göstereceğiz.

0|0
    0|0
    • Soran arkadaş Besiktas in ideal 11 inden habersiz

• Sorunun cevabı çok basit

Fenerbahçe'nin yaptığı defans ve kalesinde Volkan demirel gibi bir kaleci olması

Ayrıca Trabzon ve Akhisar Kasımpaşa maçında Tolganın atılması Quaresma'nın kımrızı kart görmesi Defansımızın kaleci ile anlaşamaması ve 7 8 puan kaybetmemiz bunlara en büyük etkendir ama genel olarak olaya bakarsan Fenerbahçe'nin iyi defans yapması diye bilirim.

• Ayrıca sana şunuda diyin anlattıklarına ek defansınızla orta saha arasında şehirlerarası otoban kadar mesafe var yani ileri ucunuz defans a yardım etmiyor bunuda dikkatli gözlemle Fenerbahçe de Naniden Rvp ye Fernandao ya hepsini hareketli oyunca defans hattında görmüş denk gelmişsindir bunuda dikkatli incele Fenerbahçe ninde hatası hücum gücünden once defansı cok baskın olarak josef ve topalla ıkısıyle bırden desteklemesi 2 defansif ön libero yapması topalın hastalıgı ile kadroyu molde ile deplasmandaki macta ozan 11 i gorunce ozan diego orta ofans kadro macta hava şartları rezalet olmasına rağmen nasıl fark yarattı gormussundur... Ben Fenerbahçe nin hatalarınıda soyleyebılıyorum kabullenebılıyorum

• haftasonu ts maçı var bu maça önem vermek saçma değil mi sence

0|1
    0|0
    • maça onem vermemenin bahanesi tese maçı değil kupa gelirlerinin düşük olmasını desen mac başı ucret tasarrufu desen mantıklı derım de Avrupa takımı olcam dıyorsan 3 günde 1 90 dk maça alışmalıısın ya sanki tarlada ekin ekiyorlar manuel olarak futbolcuların yaptıgı tek şey düzenli formda olmak ve koşu gerçekleştrmek tüm futbolcuları bu konuda kızıyorum milyonları kaldırıp orda 90 dk g. tunu kaldıramıyorsa yapmayacak bak avrupaya kardeşim adamlar mutasyona ugramıs canlı degıl kı onlarda insan

• gelir bakımından dediklerin doğru. bu ülkede türkiye kupasına en cok değer veren kurum a spor yani yayıncı kurulusss.

• Çoluk çocukla maça çıktılar ya normal

0|0
    0|0
    • Futbol filozof u olan adam coluk cocuguda oynattırır o macı alır

• veli necip olcay tosic cenk hepsi ligin ustunde karabük e diş geçirebilcek adamlar

• Yav he necip çok iyi

Yükleniyor...