Squat bacağı kalınlaştırır mı?

Arkadaşlar lütfen yardım eder miisiniz ben şimdi spora başladım biraz kiloluyum şekillenmek için squat yapıyorum ama aynı zamanda koşu bisiklet başka sporlarda yapıyorum bacaklarım kalınlaşır diye korkuyorum acaba incelip kalçam şekillenir mi yoksa bacaklarımdaki yağlar kasa mı çevrilir ağırlık kullanmadan normal squat yapıyorum bacaklarım kalınlaşmadan kalçam sıkılaşır mı?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaslar son zamanlarda bir squat cilginligi basladi gitti. Ulke olarakta bazi seyleri abartmayi cok seviyoruz. Bacak kaslari buyuk ve gelisimi zor kaslardir. Kontrolsuz calismalarda yediginize ictiginize dikkat etmesseniz sacma sapan goruntulerle karsilasabilirsiniz. Soruyu soran arkadasim sana cevabim su. Bacak kaslarin vucudunda ki yaglari proteine cevirerek (diet beslenme uygularsan) yaglari eritecek ve kas gelisimi icin kullanacaktir. Kasa protein yuklenmesi olursa bacak kaslarin gelismis olur. Duzgun bir program uygulaman gerekiyor

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• squat sıkılaştırır.. Korkma yapmaktan.. ;) Bisiklet kalça ve basen genişletebilir.. Dikkat et.. çok yüklenme bisiklete.. Squat ve karın çalış.. önce yarım saat yürü ve koş sonrasında yap squat ve karın hareketlerini.. ;) vücut ilk 35 dk dan sonra yağ yakmaya başlar.. ;)

0|0
    0|0
  • Squat en temel bacak hareketi olarak bilinir. Squat hareketi uyguladığın zaman bacak kaslarının tamamı uyarılır ve gelişmeye başlar. İlk olarak bacak kalın gözükebilir fakat ilerleyen zamanlarda bacak kasının gelişip bacağının etrafındaki yağların eridiğini gördüğün zaman daha estetik bir görüntü ortaya çıktığının farkına varacaksın.

0|0
    0|0
  • Kalınlaştırır diyorlar ama

0|0
    0|0
  • ya gidin verin parasını implant yapın :D

0|0
    0|0
  • Sıkılaştırır

0|0
    0|0
  • diğer bacak hareketleri kadar olmasa da kalınlaştırıyor birazcık...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sıkilastırır.

0|0
    0|0
  • Aslinda once biraz kilo verip sonra baslasan daha iyi olur tabi ki sekillenir yaparsan ama eger fazla yaparsan kalinlasir o yuzden istedigin kiloya yaklasana kadar yapma bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...