Çok yakın bir arkadaşınızın eşcinsel olduğunu öğrendiniz,ne yaparsınız?

Çok sevdiğiniz,beraber vakit geçirdiğiniz bir arkadaşınız bir gün size eşcinsel olduğunu söyledi.Ne yaparsınız?

• Öğrendiğim an arkadaşlığımı bitiririm.
    12% (3)17% (2)13% (5)Oy Ver
  • Ona saygı duyduğumu ve her zaman onun yanında olacağımı söylerim.
    73% (19)75% (9)74% (28)Oy Ver
  • Bütün herkese onun kimliğini söylerim ve arkasından konuşurum.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Eşcinsellik konusunu araştırırım ve kendimi bu konu hakkında bilgilendiririm.
    15% (4)8% (1)13% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
27|12

En İyi Erkek Görüşü

• Saygı duyarım, beni de ilgilendirmez. Eşcinsel arkadaşım var, bir çok heteroseksüelden daha mert bir insan.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 27

• Bende bir kadınla birlikteyim zaten hiç problem yok. Aramıza katıldın, hoşgeldin derim.

3|1
    0|0
  • Sevenin halinden sevenler anlar :)) bende öyleyim zaten derdim.

3|1
    0|0
  • sevdiğim yakın arkadaşımmış .akıl veririm ,baktım olmuyo onun yanında olurum.heee baktım bana sulanıyo vınnn

0|0
    0|1
  • Yapilmasi gereken d şıkkı, peki ya su arkadasligini bitiren 3 kisi bunun bir secim olmadigini boyle dogdugumuzu biliyorlar mi?

0|1
    0|0
  • Bana ne hem ayrıca acıklanması bıle yersız. Heterolar gıdıp de ben heteroyum gıbı bı acıklama yapmıyorsa escınseller de yapmamalı anormal bır durum yok ortada ne de olsa.

0|1
    0|0
  • Insanları bu sekılde değerlendirmekten hoslanmıyorum. Bu sekılde olan arkadaslarım da var saygı duyarım.

0|1
    0|0
  • Eşcinsellik konusunu araştırırım ve kendimi bu konu hakkında bilgilendiririm.

0|1
    0|0
  • Hic birsey değişmez benim için.

1|1
    0|0
  • Benim icin degisen bir sey olmuyor cinsel yonelimlerine gore insanlari mimlemiyorum.

1|1
    0|0
  • o yeri geldiğinde de bana asılır ya güvenenmem ama çaktırmam durumu :) arkadaşlığımızı idare ettirirz

0|1
    0|0
  • an itibariyle yengem olmuştur :)

0|1
    1|1
  • Çok yakın bir arkadaşımsa zaten bilirim hem abartılacak ne durum var ki bunda.

0|1
    0|0
  • B tabi ki

0|1
    0|0
  • anlamamış olmaktan ötürü şaşırırım önce bi. sonra normal.

0|1
    0|0
  • B diyorum bbbbbbbbbbbbbbbb

0|1
    0|0
  • Bundan kurtulması için yardım ederim.

0|1
    2|1
  • Kapım herkese açıktır. Yardım ederim doğru insan olması için

0|1
    2|2
    • O kişinin eşcinsel olması ''yanlış bir insan'' olması anlamına gelmiyor canım.. Yanlış olan sizin bu ön yargılarınız ve bilgisizliğiniz !

• Senı de.

• Bence fazla dusunme sen.

• escinsel oldugunu biliyorum zaten bu beni ilgilendirmez dostlugumuz baska Rabbim karsisinda verecegi hesap baska kisacasi özel hayati beni ilgilendirmez dostlugu mükemmel bir insan

0|0
    0|0
  • onu uyarırım yanlış olduğunu anlatırım hala devam ederse arkadaşlığımı bitiririm

0|0
    0|0
  • Nerde o gunlerrr:D

2|0
    0|0
  • Aramıza hoş geldin tatlım derim

0|0
    0|0
  • Yaşamıştım böyle bir şey. Eşcinsel değilde biseksüel di aslında. Ama sorun etmedim ben. Gerçi sonradan kazığı yedim ama olsun asjkdh

0|0
    0|0
    • Eşcinsellik bunlara verilen genel addır biseksüellikte bunun içindir bilginiz olsun istedim.

• Şüphelenmiyor da değilim, bir şey yapmam.

0|0
    0|0
  • Ona saygı duyduğumu ve her zaman onun yanında olacağımı söylerim.

0|0
    0|0
  • B dedim.

Secimini yapmis iste.

0|0
    0|0
  • sevinirim hoşuma bile gider

3|0
    0|0
  • Sorun değil, kişisel tercihi beni ilgilendirmez.

1|0
    0|0
    • Eşcinsellik bir tercih değil,yönelimdir..

• Olsun o yönelimi tercih etmiş. Neyse ne beni bağlamaz. ilgilendirmez.

• Yönelim hiçbir zaman tercih edilmez... Hormonal ve duygusal hisler sonucunda oluşan bir durum bu... Evet hiç kimseyi ilgilendirmez

Erkekler Ne Diyor 11

• :D bizim kanka cicek acmis lan derim :( ama tabi irtibati felan kesmem eger iyiyse durustse zor gunde yanımdaysa onunda oyle zor gununde birakmak bana yakismaz alisirim zamanla :D ama bir yandanda cok kotu ya :D eski anilar gelicek hatırlıyonmu la kıza cıkma teklifi etmistin tokat atmisti felan :D simdi bir erkek sana cıkma teklifi etse sende atarmisin derim :D dilimden kurtulamaz ama kalbi kiriliyorsa yapmam kisiligine bagli ama aldirmayan bir tipse yanar valla geri erkek olur benim yuzumden ahah :D

0|0
    1|1
  • zevkler ve renkler tartışılmaz.. bilirim kimseye birşey demem saygı duyarım.. eşcinsel olması kötülük yapıcagı anlamına gelmez

0|1
    0|0
  • B dedim.

0|1
    0|0
  • Önce kendimi ondan korurum sadjsafdsj

2|0
    2|1
  • en yakın arkadaşım eşcinselse kesin bana aşıktır :D

bu yüzden bana uzak dursun bir erkekle :S ALLAH korusun

1|1
    2|1
  • Bana sulanmadığı sürece sorun yok :) eskisi gibi devam ederim arkadaşlığıma

1|0
    0|0
  • kendi bileceği bişey herkese saygı duyarım freddie mercury hayranıyım (o biseksüeldi ama olsun). benden uzak olsun homofobi var heralde

0|0
    0|0
    • Freddie Mercury biseksüel değil,eşcinseldi. Evet,homofobiklik bie hayli var sende ama işin ironi kısmı şu; Freddie hayranıyken eşcinsellerden nefret etmek.. Sorun sendee!

• Eşcinsellik tercih değil,bir yönelimdir; bu bir.. İkincisi Freddie Mercury'nin kendi ağzından çıkan birçok açıklaması var; ''Ben eşcinselim ve hep te böyleydim'' şeklinde,YouTube'da araştırıp bulabilirsin.. Üçüncüsü; nefret bu dünyadaki en iğrenç şey..Eşcinselik kötü bir şey değil,günah ya da ayıp bir şey de değil..Bu gibi ortamlarda laf ebeliği yapan sözde düzgün ve heteroseksüel erkeklerin,arzularını süsleyen birçok erkek var..Ben bir çok kez şahit oldum,her gün de şahit oluyorum.

• neyse konu günaha sevaba kadar gitti sayende tartışırsak sabaha kadar sürer, sorun yok ben homofobiğim benim de buna yönelimim var belki sende benim yaptığımı yap saygı duy.

• arkadaşım erkekse ve gözüne beni kestirmediyse sorun yok saygı duyarım:))

0|0
    0|0
  • D çok saçma seçenek olmuş. Ayrıca birşey yapmam. Sadece tamam derim.

0|0
    0|0
  • Benimde yakindan tanidigim bir arkadasim erkek escinseldi kimseye söylemedim arkadasligimida sürdürdüm ama escinsellerden nefret ederim

0|0
    2|0
  • Beni ve kimseyi ilgilendirmez ama ne kadar yakın olabilirim bilmiyorum bize de göz dikebilir adam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...