"Sizi öfkelendiren sizin dostunuzdur" bu söz hakkında ne düşünüyorsunuz? öfkenizi aşmak ister miydiniz?

Bu sözün anlamını siz yorumladıktan sonra açıklayacağım. Ve öfkesini aşmak isteyenlere de bazı bilgiler vereceğim hz. isanın kullandığı bir yöntem.

Güncellemeler:
dostlarınız dışında sizi öfkelendiren insanlardan bahsediliyor biraz bunun üzerinden gidersek daha doğru olacak yoksa herkes aynı sonuca varır dost acı söyler gibi bir sonuca ki bunu kastetmiyor.
sizi öfkelendiren her kimse sizin dostunuzdur çünkü içinizdeki öfkeden kurtulmanız için size bir şans sunmuş olur. yöntem şöyle; eğer birisi sizi sinirlendirirse hemen gözlerinizi kapatın (eğer müsait değilseniz açıkta olabilir) ve içinizde yükselen enerjiyi izleyin. sadece izleyin taki öfkeniz sönene kadar. bu bastırmak değil tamamen izlemektir bu bir tantra tekniğidir.örneğin hapşurmadan önce içinde yükselen enerjiyi izlersen hapşurma gerçekleşmeyecektir.

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Kendinizde olan şeye sinirleniyoruz aslında öfkeyi yenmek için karşıdakine değil kendimize mi bakmalıyız?Bunu mu demeye çalışmış bu söz..

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• insan sevdiği ve dostuğu bildiği kişiyi önemser,sevmedikleriniyse önemsemez.dostlarınızın size karşı yaptığı hatalar onu daha çok önemsediğinizden dolayı sizi daha çok öfkelendirir.

0|0
    0|0
  • benim en yakın arkadaşım beni çok öfkelendiriyor hatta fazlasıyla

0|0
    0|0
  • ben tanımadıklarıma da sinirlenebiliyorum yoksa onlar da benim dostum mu? o.O

Hz. İsa'nın tavsiyesini merak ettim..

0|0
    0|0
  • he dost acı söyler şeysi vardı ya ona benzer birşey... ama bile bile moral bozmak isteyen hainler hesaba katılmamış bu laflar söylenirken o ayrı. :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Merhaba martineden,

Bu sözü ne şekil çevirip okursan oku, kesinlikle doğrudur ve tartışılmaz. Bir insanı sonunda artık dost biliyorsak, ona ne kadar güvenimiz çoksa, öfkemizde öyle olacaktır.

Öfkemi yıllar önce aştım ve vereceğiniz bilgiler öfkeli olan yahut kendini öyle düşünen arkadaşlarımıza çok faydalı olacaktır, Böylesi güzel bir konuya değindiğiniz için teşekkür ederim iyi günler.

0|0
    0|0
  • Dostlar doğrular söyler ve sinirlendirir

ama arkadaşlar pofpoflar yalakalık yapar

işte bende bir çok örneği var bu tiplerin ama ne yapıyorum hayatımdan çıkartıyorum

kaybediyorlar

0|0
    0|0
  • sizi öfkelendiriyorsa sizin eksikya da yanlış yaptığınız bir şeyi size söyleyerek doğru yola yönlendirmeye çalışıyordur ve size doğru yolu gösteren dostunuzdur şeklinde yorumladım

0|0
    0|0
  • ınsan kendı kendıne ofkelendırıyo mu ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...