Bu karın için böyle mi çalışmak lazım?

Bu kadın bu karnı düzenli beslenme ve kendi vücut ağırlığıyla çalışarak mı yapmış? Demek istediğim ağırlıksız karın egzersizi yaparak kendi vücut ağırlığımızla bu karın yapılabilir mi? Tabi düzgün de besleneceğim..

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• En iyi egzersiz kendi ağırlığınla yaptığındır.. ;) Karın için bunlar iyi ama fiziğine göre yeterli olmayadabilir.. ;)

0|0
    0|0
    • zayıfım baya, alt karnım biraz var o da gitse kaslarım daha iyi gözükecek. kaslarım yok değil epey var ama alt karında biriken hafif yağdan dolayı istediğimden daha az gözüküyorlar, 1-2 aya tam istediğime ulaşırım herhalde..

• 1 ayda eritirsin.. Karında kass çok yapma oval karın daha çok çekici oluyor.. ;) spor yemek dinlenme sırasını bozma.. Squat da yapabilirsin az da olsa alt karına etkisi olur, basen kalçanı da sıkılaştırır.. ;)

En İyi Kız Görüşü

• Alt karın kısmındaki hafif göbeği sıkılaştıracak tek çözüm mekik ve plank bence. Ben böyle hallettim yani :)

1|0
    0|0
    • teşekkürler. ben de side plank falan yapıyorum. umarım işe yarar :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Karın kaslarınında görünmesi için yan basenlerin erimesi gerekmektedir. Alt karın hareketleri yaparak sadece oraya odaklansanda olu ona yapdığın setlerden biraz fazla eklersen. Vücud ağırlığınla yapmak güzel tabiki ama daha hızlı yapabilrken neden yavaşı secesinki? Bu hareketlerle 1 ayda ericekse agırlık kullanarak gene bu hareketler yardımıyla kasları daha iyi yorup uyarıp hızlıca eritebilirsin.

1|0
    0|0
  • birçok egzersiz türü gördüm ama bu kadının yaptıkları gerçekten bel-karın bölgesi için özellikle yağ yakıcı ve sıkılaştırıcı çok doğru hareketler. bunlara çalış derim

0|0
    0|0
  • Aynen öyle çalış

0|0
    0|0
  • karın bölgesi çok zor eriyen bir bölgedir. Herşeyin başı beslenme

1|0
    0|0
  • kadın harika ama bayıldım

0|0
    1|0
  • Daha çok kadına bakanlar like :D

0|0
    2|0
  • pilates ebru halt etmiş cok beğendim yaa

0|0
    1|0
  • Karin kasi yaparken tek tavsiyem kasik fitigina dikkat et. Benim yirtildi tavsiye

0|0
    0|0
    • geçmiş olsun, nasıl yırtıldı ki?

• saolasin. isinmadan ve dengesiz yapilan karin hareketlerinde tum yuk kasik bolgesine binebiliyor. Mekik sonrasi ani bir hareketle ayaga kalktim o an cirtladi. Erkek bayan arasinda ki farki bilmiyorum ama sanirim ayni olsa gerek. Dengesiz beslenme yas uyku duzeni hepsinin azda olsa etkisi var

Kızlar Ne Diyor 2

• Kadın hareket mi gösteriyor saçıyla show mu yapıyor belli değil.

0|0
    0|0
    • haha bu kanal öyle ya, modelleri ya aşırı güzel ya aşırı iyi vücutlu, p*rno yıldızı gibi çoğu :D

• İşe yarar aynen

1|0
    0|0
Yükleniyor...