Arkadaşlar rus kızları paraya değil baglılık ve aşka önem verıyormus dogru mu?

Bir arkadasım sureklı övuyor onların cok asil oldugunu paraya onem vermedıgını, en guzelının bıle erkegın işine bakmaksızın o erkekle konusabılecegını hatta evlenecbılegını soyluyor. Para onem vermedıklerı dogru mu? kulaktan duyma degıl de gercekten sahıt olmus bırılerı varsa bılgılendırebılır mı? teşekkürler

Güncellemeler:
kızlar ne kadar tepkılısınız ya. kıskanclıgınızı bu kadar gostermeyın barı. rus kız deyınce aklınıza sadece fahişe gelıyor zaten bılen bırılerı cevap versın demstım sorumda..

0|0
9|13

En İyi Erkek Görüşü

• Ben rusyada yasadım sana gorduklerımı soleyım sen karar ver dogrumu degılmı dıye.Erkeklerın işine bakmaksızın konusabılıyolar cunku memlekette iş yok para yok ınsaatta bıle kadınlar calısıyo gerısını sen düşün.Her ınsanın paraya baglılıgı vardır kimi görmemiştır parayı cok onemsemez ama cebı bıraz parayı gormeye basladımı degısır.ben bı kafeye gırıyodum garson kızın gunlugu 5-8 dolar arası ben 2o dolar bahsıs atıyodum pesımden ayrılmıyodu butun kafe elemanları ıstedıgımı yapıyodum tabı yalakalıklar yapıyolardı hanı takılmak ıstedıklerını bariz bellı edıyolardı parayı gorunce.Ask ask ask ruslar sevdımı gercekten sevıyo cok sadıklar yalanı asla sevmezler cok pıskopat bı sevdaları var aldatıldıgını ogrensın vurur senı.alissa dıye bı sevgılım vardı kızdırdı benı elımdekı bardagı kırıp bıraz kendımı kestım erkeklık ole olmaz bole olur dedı sıgarayı parmagında sondurdu hanı olede bı delıler.ama ask yoksa arada her sey ama herseyı yapmak mumkun orda 3 kızın arasında kalmak bıle :) o kadar da mıgdesızler

0|0
    2|0

Erkekler Ne Diyor 12

• genelleme yapamayız kı

tek bı ınsandan bahsetsek tamam ama rus kızlar dıyoruz

rus kızlardada paraya tapanlar var

sırf cinsellık yasamak ıcın gunde 5 kere erkek partner degıstırende var

sadık kalıp askı ısteyende

tıpkı bızde oldugu gıbı

2|0
    0|0
  • Rus erkekleri genelde ruhsuz ve öküz gibi davrandığı için rus kızları bizim erkeklerin sıcakkanlılığından etkileniyorlar. Ve cidden rus erkeklerine göre bizim erkeklerden sefkat gördükleri için, erkeklerimiz kol kanat gerdiği için paraya pula bakmadan beraber oluyorlar evleniyorlar.

0|1
    0|0
  • Banada bir arkadaşım anlatmıştı benzer hikayeyi. Tatilde gördüğüm kadarı ile insanlık açısından sorunlu değiller, kapsisleride yok. Türkiyeye seks işçiliği nedeniyle gelenler nedeniyle adları çıkmış.

1|0
    0|0
  • Onların makyajına para yetişmez kardeşim senin arkadaşın istisnaya denk gelmiş :)

0|0
    0|0
  • tecrubeyle sabıttır... rus kızları saatlık 100 dolar verebılcek gucteysen sana 1 saat boyunca sadık oluyorlar..bak sadakat kısmı dogru ama sadece 1 saat :))

0|0
    0|0
  • öyle aslında ama türkler onları öyle alıştırmış öyle gidiyor bir çoğu da turist olarak gelmiştir zaten :P

0|0
    0|0
  • Bir dönem rus birisini tanımıştım.Fazla masraflıydı.Artık paragözmü değilmi sen karar ver.

0|0
    0|0
  • yokya kaç rus varsa tandıığım alayı paravan:))) ama tanıdıklarım sadece:) erkelre rus deyince akıllarına karı kız gelir :S:S paralı hemde bir saat 100 dolar olayı:))

0|0
    0|0
  • Aksaray'da yaşıyorum bide bana sor paraya önem verip vermediğini önce duş sonra 100 euro :))

0|0
    0|1
  • Dünyadaki bütün kızlar buna önem verir...

0|0
    0|0
  • Kim diyo onu haydar dümen mi

0|0
    0|0
    • hayır bı rusla kızla evlenmeyı dusunen bı arkadasım var da o dıyor . bende merak ettım cunkı cok guzeller ve paraya onem vermıyrolarsa neden fahıselık gıbı kolay bı yolu secıyrolar temızlıkte yapabılırler para kazanmak ıcın cok asillerse..

• paraya onem verıp vermedıklerını bılmıyorum ama rus kızıyla tanısacam kesın kafaya koydum turk kızları bakmıyo bana bıde onlarda deneyım sansımı :))

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Varını yoğunurus kızlara yediren ama karısına 10 liralık penye almaya gelince dünyaları yıkan erkeklere geliyor onlar.Gerçekci olun.

3|0
    0|0
  • ben ukraynada yaşıyorum ruslarıda tanıyorum ukraynalılarıda bunlar ırkla alakalı birşey değil bence iyi olanlarıda var kötü olanlarıda bazıları gerçekten sevgidolu kendi halinde parayı falan takmaz gerçekten sever bazıları parası için veya sadece takılmak için ..yani hertürlüsü var...ama türk kızlarından olan farkıda şu ki heşeye bu kadar tepki göstermezzler asla en iyisi benim der geçerler herkes kendini biliyor sonuçta niye alınıyorlar kızıyorlar tepki veriyorlar anlamıyrum :D bu arada paraya önem vermeyen yoktur herkes verir... , paraya önem veren biri değilde paragöz diyelim senin demek istediğine.. :)

0|1
    0|0
  • ıyıymısss:)))

0|0
    0|0
  • offff bu ne sacmalık ya ruslar güzel ruslar söyle böyle 25 yasındaki rus annem gbi

0|0
    0|0
  • bknz. uçurum dizisi

0|0
    0|0
  • Kişiye bakar. Genelde çok şey kızlar oluyorlar biliyorum

0|0
    0|0
  • soruyu soran rus

0|0
    0|0
  • bedenini satmanın adı asillik olmuş. biz yapsak orspu oluruz

1|0
    0|0
  • yok öyle birsey öf.

0|0
    0|0
    • rus kızları candır can, çok anlayışlılar tripten falan hiç haberleri yok onların ohh mis.

• Tripsiz hayat sıkıcı

Yükleniyor...