En güvenmediginiz devlet kurumu hangisidir ?

Günümüz Türkiye sinde askeriye ye cemaat adamlarının dolusturulması yargının hükümetin eline geçmiş bulunması ösym nin soruları yandaslara peskes cekmesi mebin atama yerlerini dolu göstererek kendi adamların vs. hiçbir kuruma güven kalmadı..ya sizler ne düsünüyorsunuz bu konuyla ilgili..

Ankete katılan arkadaslara simdiden tesekkür ediyorum.

• Askeriye
    31% (4)22% (4)26% (8)Oy Ver
  • Yargı
    38% (5)44% (8)42% (13)Oy Ver
  • Ösym
    8% (1)28% (5)19% (6)Oy Ver
  • Meb
    8% (1)0% (0)3% (1)Oy Ver
  • Meclis
    15% (2)6% (1)10% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• F tipi amerika uşağı siyonist adiler ordununda içine sızıp,vatansever,Atatürkçü,abd karşıtı paşalar silivri toplama kampına gönderildiğine göre,cevabım hepsidir.Keşke hepsi diye bir seçenek koysaydınız

4|7
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• seçim yapmak zor şimdi

1|1
    0|0
  • Walla güven duyulmayacak o kadar çok şey var ki. Örneğin sosyal paylaşım sitelerinde hükümeti ve askeri yıpratmak için paylaşımlarda bulunup milletin aklını çelmeye çalışan siyonist tipler...

1|3
    1|1
  • Senin bulunduğun kurum.

0|1
    0|0
  • Meb'e çok güvenirim

0|1
    2|3
  • bir zamanlar solcular da sağcıları dışladılar

0|1
    2|4
  • belediyeler bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• hepsi rezil ve güvensiz.

1|3
    0|0
  • F: Hepsi. en güvenmediğim diye bir şey yok. hiç birine güvenmiyorum...

3|2
    0|0
  • b ıle e arasında kararsız kaldım

3|2
    0|0
  • Askeriyenin içi cuntacı darbeci zihniyetle dolu olacağına ne zihniyetle dolu olursa olsun farketmez.ssk var birde temizlenmesi gereken.onun dışında meclis meb yargı vs vs önceki zihniyette kendi adamlarını doldurup çalıp çırpıyordu şimdi gelen zihniyette aynısını yapıyor ben fark göremiyorum.duyanda önceden kurumlarımız tertemizdi zanneder

0|0
    4|5
  • Türk Silahlı Kuvvetleri

0|0
    1|2
  • Adalet

1|3
    0|1
  • MEB diyorum ama diğerleride az kalır yanı yok yani milli eğitim de hep tarihte yalan yanlış bilgiler öğretiliyor iyi eğitim yok bizde

1|0
    0|0
  • Abd 10 yıllık tahvillerine güvenirim gerisi yalan

0|0
    0|0
  • İspark. Mafyacılığın yasal hali.

0|0
    0|0
  • Askeriye

0|0
    0|0
  • ileri derecede şizofrensin.ağır halüsyonlar görüyorsun.vakit kaybetmeden ruh ve sinir hastalıkları hastanesine yatman gerek.

0|1
    4|7
  • Yargıya güvenmiyorum.

1|3
    0|0
Yükleniyor...