Ne istiyor olabilir evlilik mi bu?

4 aylık erkek arkadaşım var tabi yaşını başını almış askerliğini yapmış işi gücü olan 30una merdiven dayamış...bizim 4 aylık beraberliğimizin yanında bunun bana açılamamış bir 2 yılı da var sölyemeden uzaktan seyrettiği

şimdi herşey yolundayken ciddi birşeyler olmasını istediğimde kısa dönemde evlilik düşünen biri olmadığını söyledi ama 1 sene sonrasına tarih vermişti o konuda da emin olmadığını söyledi.. şimdi de farklı şehirlerdeyiz?

0|0
8|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sen evlenmek istiyorsun o evlenmek istemediğini söylüyor , sen ilişkine devam et evlenmek isterse zaten kendisi söyler .

1|0
    0|0
    • aslında mantıklı bısey soyluyor yanı oda ıstedıgını fakat bıraz daha zaman gecmesı gerektgını ama bunn arkasndan kısa surede ıstemıyorum deynce sure ne kafasndakıler ne cok mrk edıyorum..we herseyı cok agrdan alan bı adam

• maddı yonden rahat bırısı ama çok garantıcıdır yanı dışarıya cıkarken bıle gıdıcegmz yere weya harcycagmz paraya kadar planlar sağlama alır ole gıder..bu konudada herseyın 4 4lük olmasnı ıstyen bırısı we bu konuda olablr soledgn sey ama farklı sehırlere gelnce kopmaktan da korkuorum

• Senden emin değil demek ki zaten 4 ay olmuş daha biraz daha vakit geçmeli .

Erkekler Ne Diyor 6

• Kısa Dönemde evlilik düşünmediğini söylemişse başka şeyler düşünüyordur...

Sözlenıp 3-4 yılını almaya çalışabilir.

0|0
    0|0
    • bana 1 yıl sonrası ıcın sacma sapan bır tarıh werdı bende o tarıhde olabılmesı ıcın oncellkle aıleler tanısır sözdu nısandı demıs oldgun tarıhe gelır deyınce anladm kı o tarafnı hıc dusunmemıs we bılmıorum dedi:s yanı söz durumlarna falan da gırmıo:)

• pekı neden sureklı ayrılamycagını kopamycagını cok sewdıgını ömrunu gecırebılcegı kısınn ben oldugunu soyluyor..hatta dun gece ayrılık da kendını toplyamycagından bahsedıyordu

• Kendini toplayamam, Sana değer veriyorum diyorsa Hayatına Sokmak bişiler yapmak zorunda.. Zamanını almak zorunda değil...

Bir adım atması için zorla... Yoksa pek de ışık görünmüy onda..

• Af buyur ama Soru neydi, azcık safımdır da anlamadım ben?

0|0
    0|0
    • bende anlamadım:)

• cıddı oldgunu ıstedgını soylyen 30 yasnda bı erk arkdşm war ama bı o kadar da korkan...yanı bı tepkı yok

• Kararsız

0|0
    0|0
  • Ondan bu şekilde bahsetmen hoşuma gitmedi bence bir an önce bırak ikiniz içinde hayırlısı olur

0|0
    0|0
    • nası yanı?bende mı acaba problem

• belkide olabılır bı tarafa atmak ıstemıorum herseyı ama gercekten tuhaflıorum yaptıklarını..

• Bak küçük hanım sana tavsiyem ilk önce kendi duygularından emin olman eğer sen kendinden eminsen kendini yargılamayı becerebiliyorsan onu anlayabilirsin o zaman.Büyük ihtimal 2 yıldır hayalini kurduğu kızı bulamadı karşısında

• valla bısey anlamadım

0|0
    0|0
  • iş bitmiş sonuca gelmişsiniz...elveda..

0|0
    0|0
    • bu kadar cabuk mu ya..?bunu zannetmıorm ama galıba 1 2 yıl daha uzatmak ıstyo bu ısı

Kızlar Ne Diyor 8

• Belki yapması gereken planladığı işleri vardır ve ilişkiniz henüz çok yeni .Acele etmemekde fayda var .Geç olsun güç olmasın ..

0|0
    0|0
    • ama ben aıleme acmısken bazı konuları uzak oldugu ıcın aılemde cıddı dusunen ınsanın cıddı seyler yapar demesı ıce arada bıraktı benı ondan bı destek gormek ıstedım onu bıle yapamadı..

• Erken davranmışsın sanırım ... Üzülme her şey yoluna girer .. ne demişler su akar yolunu bulur ..

• Hmm supheli bir durum..dikkat et bence ve güvenme baskasını bulduğu an seni yarı yolda bırakır tedbirlerini al uzaklas biraz farketsin bakalım napcak..saglam pabuca benzemiyor

0|0
    0|0
    • bu hafta sonu yanına gıdıcektım we son anda ıptal ettım gıtmycegımı soledm ıcımden gelmıo gıbısınden..zorla hıcbsey yapmamamı ama benı gormek ıstedgını soledı calstgı ıcın ben gıdebılıyorm..ama wazgectm bakalım nerde ıncelıcek we kopucak

• buna da sen nasıl ıstersen dıo olmazsa ben gelırım dıo daha cok sınırlenıorum ona gore hıc bısey sıkıntı degıl ben bıseye sınrlensem bıle uzatmyan hemen farklı bı konuya gecıs yapan bırısı ama bende ona karsı tawırlarımı kısmaya başladım

• Aynen devam..

• Ne istediğini bilmiyor bence.

0|0
    0|0
  • ben mi anormalim anlamıyorum 18-24 yaş aralığındakiler amma evlilik budalası olmuş ya...

2 yıl uzaktan adam ne kadar tanıyabilir seni allah aşkına?

4 ay olmuş daha ciddiyete bineli ohooo 4 aydan bahsediyoruz 4 seneden değil.

adam evliliği düşünmüyor henüz daha seni tanımak istiyor ama demekki seninde kırılmaman için 1 yıl gibi bir zaman ileri sürmüş adamı bunaltma evlilik bilmem ne diye...

0|0
    0|0
    • 1 dk ama ewlılık budalası falan degıl bız 2 yıl aynı sırkette calstk ama arkdştk meğer açılamamış beyefendi...acıldıgında ben ordan ayrılp baska bı yerde calısıodm 4 ay oldu baslyalı ama ben aılemn yanına dondum su an farklı sehırdeyz..

• bişeylerden emin değil o zaman.

• kısa sürede neden evleneceksin ki yaşın daha genç biraz gez tanı onu bakalım hayalindeki adam mı

0|0
    0|0
    • nasıl bu kadar cabuk dusunuyorum bılmıyorum ama galıba farklı sehırlerde oldugumuz için artık ılerıye donuk bısey gormek ıstıyorum..en azından duymak ıstedıgım kısa surede ewlenmek ıstemıyorum degıldı yanı...her konuda cok fazla dusunuo ben daha hareketlıyım her konuda aynı yerde olsaydık gezerek tanıyabılırdım bıde tlf msn ne kadar gıdıcek bılmıorum

• Canım bilmiyorum ama bunların senin istemenle olacak işler olmadığını biliyorsun değil mi? Ve neden yakınından birisini bulmayı denemiyorsun? Telefon msn nereye kadar yani?

• aynı sehırdeydık we işden ayrıldıgım ıcın aılemın yanına donmek zorunda kaldım sımdı de gercekten kaybetmek ıstemedıgım bırısı ama ne sekılde yol almam gerektgını bılmıorum bıraz acelecı we sabırsız dawranıorum oda tam aksi oldugu ıcın daha cok hırslanıorum bısey yapması ıcın

• bız kızların takıldıgı bır cumle bır erkek ıçın sıradan bır cumle olabılır zamana bırak olucagı varsa olur zaten

0|0
    0|0
  • 4 ay kisa bir süre evlilik düsünmek icin.

0|0
    0|0
  • öncelikle belirtmek isterim ki, biz 30'una merdiven dayamış insanlar yaşını başını almış insanlar değiliz, olmayabiliriz. iyice yaşlı hissettim kendimi.

evlenince, çok sevince samanlık seyran olmuyor malesef. maddi kaygıları varsa tabi düşünmez evliliği. ya da işi ile ilgili kaygıları olabilir. hayatla ilgili kaygıları olabilir. seninle ilgili kaygıları olabilir. hemen bi fesatlaşmasak, zamanımı mı çalacak, beni mi kullanacak diye düşünmesek, destek olsak, konuşsak, suçlamasak hep biraz da aynayı kendimize çevirsek, çözüm bulsak? olmuyor mu?

0|0
    0|0
    • yanlış anlaşlmasn ewlılık ıcın erkegn usunmye baslycagı bı yas yanı okl askerlık iş gıbı bı durumu olan bırısı olmadgı ıcın bunu soledm yanı o kişi hakknda dusuncem dı..dedıklern doğru ama ben bsey demynce ılerıye donuk herseyın bı an once olmasnı ıstedgnı soluo e tamam dedgmde zmn dıo karmaşık bı durum yanı

• muhtemelen maddi kaygılar. kolay şey değil ki evlilik. ağır sorumluluk. zamansa istediği, bir ömür var önünüzde. apar topar olacağına, doğru zamanda olsun. aceleye gerek yok, genciz biz daha yahu:) ki sen benden daha gençsin. :)

• ewt bı acelemz falan da yok hayal kurmaya gelınce balaynda gıdılck yere kadar sayıyo ama acele etmek ıstemıo we cok cok ıı tanımak gerekıo da yaşınn kaç olmasnı beklıo bılmıorm...

Yükleniyor...