Sporla ilgilenenler bir bakabilir mi?

arkadaslar karnım link böyle,kalçalarım link böyle,bacaklarım da link böyle olsun istiyorum.nolursunuz bana bu bölgeleri bu hale getirebilecek bir spor programı verin.beslenmeme dikkat ediyorum.evde yapabilinicek bir egzersiz programı rica ediyorum.lütfen ters cevap vermeyin...

0|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• sadece kalca güzel. gerisi yaramaz

0|0
    0|0
    • onun için napmalıyımm

• Topuklu ayakkabı giyersen kalcan öyle olur.

Erkekler Ne Diyor 15

• Bu hale gelmek için profesyonel olarak spor yapmalısın. Yüksek atlamacı Yelena İsinbayeva gibi bir portre çizdin.

0|0
    0|0
  • o bacaklarda öyle popo durmaz.

0|1
    0|0
  • erkekleri bitirmek istiyosun galıba:) hergün hafif tempoda koşu yapmalısın ve yağları erıtmek için mekik harakatleri yap çok faydası olur ve bitkisel bir çay var yemekten önce onu iç

0|0
    0|0
  • ya şimdi şuanki vücuduna bağlı kilovar mı?yada basende falan yağvar mı?söyle bir ona göre yönlendiriyim squat çalışması bu arada etkili olur bilgi verirsen iyi olur

0|0
    0|0
  • Çok zayıf olmuyormu sence ? ..

0|0
    0|0
    • ama güzel oluyo yaa bacaklarım belki biraz daha kalın olabilir ama kalçam böyle olsun istiyorum lütfen yardımmmm

• Valla bunun için bir şey diyemeceğim. Ama sanırım Ebru Şallı egzersizleri senin işini görür.

• karnın ve kalçaların için bir prgram yapılabilir ama o popo olmaz yaniya da ben bilmiyorum

0|0
    0|0
  • kalça linki bozuk canım

0|0
    0|0
  • o bacaklarda öyle popo durmaz. ince bacak ok iticiidr

0|0
    0|0
  • bu burada soylenmez bir fitness merkezine git. onlar sana nasil bir vucut istiyorsan yardim ederler.

0|0
    0|0
  • Spor salonuna git.

0|0
    0|0
  • evde olman zor

0|0
    0|0
  • sen daha önce bu soruyu sormuştun ama

0|0
    0|0
    • hayır bn sormadım hiç.nolur yardım edin böyle olmak istiyorum...

• Yalan söyleme lütfen. Ayrıca öyle olman imkansız. Haa bir yolu var, allah'a söyle; bana bir kıyak geç de.o ayarlar.

• kardeşim ben sana niye yalan söyliyim ya allah allah

• fitnes merkezine gidip profesyonel hocalarla spor yapman gerekiyor insanların çalışma metobolizmaları farklıdır her hafta deişimlere göre yeni programlar hazırlanması gerekiyor aksi takdirde ezbere hareketler yaparsan bir bölüm büyür bir bölüm küçülür orantisiz bir vücuda sahip olursun

0|0
    0|0
  • iğrenç :/ o ne ya

0|0
    0|0
  • Evde yapamazsın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bacaklarım böyle ama inan ki çok iyi değil. Biraz daha kalın olmalı.

0|0
    0|0
  • Poponun ole olması icin kas yapmalısın birde incecik bacak okadar popo biraz tuaf durur..

0|0
    0|0
  • sana tek bir şey söyleyeceğim: bu isteklerine evde spor yaparak asla ulaşamazsın.

bir kere kalçalarını spor salonuna gitsen yine bu kadar yapamazsın bacakların da çok incelmez bence ama göbek olur.

0|0
    0|0
  • bi sik let :)

0|0
    0|0
  • o değilde kadın zaten hırvatistanlıymış,böyle olması çok normal ahaha

0|0
    0|0
  • 30 days sherd deneyebilirsin.

0|0
    0|0
  • sporla ilgilenmiyorum ama yaza kadar bende aynen dediğin gibi şekilledirmek istiyorum. 3 ay birkaç bişi biliyorum onları yapacam sanırım çok göbekli değilsen alt karın ve kalça çalıştırmak yeterli

0|0
    0|0
    • neler yapıcaksınn

• videolar var nette. vücüt tipine göre egzersiz hareketlerini kendin belirle. göbek için yağ yaktıran hareketleri al. kalça içinde şekillendiren ve üst bacak yağları yaktıran hareketlere bak

Yükleniyor...