Bu kadın gibi olmak istiyorum?

Bu kadın gibi olmak istiyorum?
yapmam gereken şeyleri söyler misiniz fazla kilom yok.

0|0
14|43

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• merhaba..
    olamazsin dye bisey yok. kas yapmak zordur ama kilo vermek o kdr degil.
    diyet ve spor. ( cardio )
    diyet > protein + yag derim ben. gucunu yagdan alicaksin. karbonhidrat yok.
    yesillik olur. onemli olan kalori hesabi. bunu unutma.
    spor > cardio yapablrsin. haftada 5 gun bu az olmadigi icin daha hizli yag yakarsin.
    hiit cardio olur.
    ben ip atlarim genelde yaninda agirlik kaldiririm. bu cok iyi. ya da vucut agirligini kullanarakta olur.
    yani soyle > 2 dkk ip atlamak + push up + squat + ip atlamak + plank + high knees.
    bunu 5 set yapablrsn. kendine gore ayarla.
    hatta sadece ip atlayablrsin 2dkk sonra braz rahatla bnu 8-10 set yapablrsn.
    link gondercektim ama olmadigi icin. googledan bakmani tavsye ederim nasil haftada 1 kilo verebilirim diye. burdan anlarsin kalorinin onemini.
    vee mm.. umarim yardimci olabilmisimdir braz.
    bisey daha.. gyme falan gdebiliyosan agirlik ta kaldirmak cok onemli.

0|0
    0|0
    • çok teşekkür ederim çok işime yarayacak.

• Rica ederim.
      onemli bisey yazmayi unuttum. su icmek. gunde 2 litre falan icebiliyosan. cunku yag nasil vucttan cikiyor veya gdyor? 1. ictgimz su tuvalete gtmemizi saglyo. 2. spor yaparken nefes alip ver tutma. cnku yag karbondioksit olrk atilyo vucuttan.

Erkekler Ne Diyor 42

• https://youtu.be/VuINMv68uFI

Belki isine yarar

0|0
    0|0
  • Kamyon şoförü gibi kuru pilav lahmacun yemeyi bırakın bir ya öfff çoğunuz iğrençsiniz karıya bak taş taş maşallah. Tü tü tü

1|0
    4|2
    • iğrençsiniz diyor ya gebeş sen nesin seen? nick batemansın da biz mi görmedik?

• Profesyonel fitness ve squat..

0|0
    0|0
  • Spor kanks

0|0
    0|0
  • Uğraşırsan olursun niye olmayasın

0|0
    0|0
  • Adam akıllı bir spor salonuna yazil sende ve amacina ulasincaya kadar hiç caymadan istikarali bir sekilde devam et

0|0
    0|0
  • Bu bayan gibi olmak icin karın kaslarınızı daha doğrusu karında ki yağları kasa çevirmeniz gerek. Karın bölgesi vücudun diğer bölgelerine göre daha zor şekil alır düzenli egzersiz yapmanız gerek bununla ilgili programlar var karın bölgesini geliştirecek ilk hafta daha hafif bir program 45 gün civarı sürüyor düzenli uygular yediklerineize dikkat ederseniz sonuç olumlu olur ancak dediğim gibi kısa bir sürede karın bölgenin bu şekil olmaz zaman ve kesin karar gerekli

0|0
    0|0
  • Önce vücudundaki yağ oranını %10 dolaylarına düşürmelisin. Bu arada bölgesel antrenmanlarla bölgesel yağ eritilmez. Vücut yağ oranı ile alakalı herşey. Yağ oranını azaltmanın en kolay yolu (diyet zaten olmalı) bacak antrenmanı yapmaktır çünkü kas kütlesi en büyük bölge bacaklar olduğundan enerji salımı da fazla olur dolayısıyla iyi kalori tüketmiş olursun. Sonrası sırt ve karın çalışmak. fazlasına gerek yok.

0|0
    0|0
  • Spor yap

0|0
    0|0
  • Çok kaslı istemem öyle hatun.

0|0
    0|0
  • bu kadar zayif olunca ne anlayacaksin hayattan.. yediginiz yemekten bile tat alamazsiniz.. erkekler begenmez bile

0|0
    0|0
  • Zor be knk bosver

0|0
    0|0
  • olabilirsin

0|0
    0|0
  • tiiiipen mi fiziiiiiken mi :D

0|0
    0|0
  • İmkanlarımızın dışında malesef :D

0|0
    0|0
  • yapman gereken şey belli, dikkatli beslenme ve spor,

0|0
    0|0
  • Günde 5 saat spor sağlıklı beslenme en önemlisi irade

0|0
    0|0
  • cogu erkegın boyle vucudu yok bayan, ne ıstedıgının farkında mısın :S

0|0
    0|0
    • malesef ama ne gerekiyorsa yapicam yaa

• ben sahsen cok kaslı bır bayan vucudunu tıksınc bulurum, tabı sen kendın ne ıstersen yapabılırsın...

• Düzenli spor yapsan yeter , çok zor değil

0|0
    0|0
  • düzenli beslenme ve spor

0|0
    0|0
  • nasıl oldugunu gormeden ezbere olmaz bu işler

0|0
    0|0
  • olursun

0|0
    0|0
  • kendin ol bu ne be kadın mı adam mı belli değil.

0|0
    0|0
  • İgrenç ötesi

0|0
    0|0
  • koşarak camdan atla bence nasılsa olamıcan

0|0
    0|0
  • sence bu kadın o pozu börekçide mi vermiş?
    yorumsuz !

0|0
    0|0
  • sen bunu paylaştın sizde komple site olarak nah olursun demiştin neden soruyorsun tekrar

0|0
    0|0
    • ben bunu ilk defa paylaşıyorum yalnız?

• bu kadın falan değilki bizim kuruyemişçi rasim abi?

0|0
    0|0
  • olabiliyosun uğraş derim :) :) :)

0|0
    0|0
  • Ekmeği kes

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 13

• Spor -_-

0|0
    0|0
  • Bu kadin fitness antrenoru biliyorsun degil mi? Yillardir bu isi yapiyor. Hatta kendi studyosunu acti gecen yil, gittim. Ağırlık kaldırıyor, protein tozu falan. Sen en iyisi bi' salona yazil zamanla benzersin buna.

0|0
    0|0
    • evet biliyorum. tam olarak bu olmak istiyorum demedim ki. birazcık kas yapmak istiyorum sadece.

• Emin ol kas bir bayana yakismiyor. Kendimden soyluyorum. Bende agirlik kaldiriyorum ve cidden gerek yok ama illa boyle olmak istiyorsan yuzmeye git. Orda kara antremani sirasinda kol kasi yaparsin. Tavsiyem.

• Spor salonuna koştur

0|0
    0|0
  • Ağırlık kaldır, pilates yap.

0|0
    0|0
  • çok iyi ya artık kaslı vücut moda. erkeksi durmuyor bence. olabilirsen ol yani. ben de isterdim de fazla spor yapcak vaktım yok derslerimden dolayı.

0|0
    0|0
    • dersler bitince başlarsın sende. günde bir saat spor bile kârdır

• bunun gibi olma fazla itici

0|0
    0|0
  • Öncelikle o klavyeyi yere bırak ve derin derin nefes al. Asla olamayacaksın

0|0
    0|0
  • Crossfit 👍

0|0
    0|0