Pişmanıııım!!..onu geri istiyorum....

Günaydınlar..tanıştığım bir cocuk vardı bundan bir kac sene önce..cokma teklifini abaza ,serseri olduğu icin kabul etmemiştim.benimle cıkmayı cok istiordu ve cok şey yaptı..ben birgün onun kalbini kırdım..dil yarası işte..ve o günden sonra yollarımıs ayrıldı.ve yıllar sonra ben onu aradım konuştuk bana halalırgın olduğu belliydi.bir kac kez mesaj attıöm soğuk cevap verdi en sonunda cevap bile vermedi.ne yapmak istiyor? Telefonlarda "konuşuruz yine"diyo ama ne arıyor ne soruyor! Ben cok acı cekiyorum onu untuysmıyorum.ama ona artık yazamam gururum izin vermiyor buna cümkü mesaj cevap vermez ki..arkadaşlar yaptıkları ne anlama geliyor? Ben ister gibi ama bir tarafdan oda gelemiyor...

Güncellemeler:
KıZlaar nerdesiniz? Sizin yorumlarınızda beni ilgilendiriyor;)

0|0
0|15

En İyi Erkek Görüşü

• 1. ne yapmak istedigi açık gururuna yediremiyor senin yaptıklarını bence vazgeç derimya da sağlam bir özür dilemen lazım.

2. zoraki konuşuyor bunu arada kız arkadaşım ve bende yaparız saklarız birbirimize karşı kırgınlıklarımızı ama bu dönemlerde açıklamak zordur kabuğunu kırmak...

3. empatik ol adama ağır laf etmişsin sen ne yapardın hiç yüzüne bakmazdın bence adam seni arkadaş yerine koymuş yine cevap vermiş bence doğrusu bu ama sana sınır çiziyor daha ilerisi için sana geçiş yok diyor sen hakkını kaybettin diyor...

sonuç olarak ilk dediğimi yapabilirsen bir ihtimal var amaaa gururunu düşünmüceksin çünkü sen onun gururunu oynamışsın muhtemelen ya sağlam bir özürya da sendede aynı şeyi gururundan vazgeçmeni beklicek çünkü kalp kırmak çok kolaydır zor olan o kırık kalbi tekrar onarma ne diyim kolay gelsin...

2|0
    0|0
    • Cok sağol..önerilerini dikkate alacağım;) ama galiba onun yaptığını ben yapamam yani özür felan dileyemem cünkü onun ne düşündünü bıilmiyorum.özürümün boşa cıkmayacağımı nerden bie bilirimki?

• işte bu da onu ne kadar sevdigine bağlı , çok seviyorsan özürü dilersin yoksa boşver gitsin :)

• teşşekürler.. :)

Erkekler Ne Diyor 14

• Baştan kaybetmişsin. simdi onun yaptıkları gibi yap bakalım ne olacak.

0|0
    0|0
  • Umursamayıp kenara atmışsın , şimdi ne yapmak istiyor diyorsun , sen göstermişsin ona ne yapması gerektiğini . Bırak ta onun sevgisine , emeğine saygı duyan birisini bulsun.

0|0
    0|0
    • Öyle deme ya:( umursamak değildi benimlisi ondan korktuğum icin öyle davranmıştım

• Ozaman ona bir hediye al , çok üstüne gitme , seni affederse belli eder.

• Çocuğun kalbini kırmışsın, hemde belli ki baya dokunacak laflar etmişsin hiç değilse koymuş adama, o yüzden böyle davranıyor bana göre normal hatta hiç konuşmaması lazım :) ama sende abaza olarak gördüğün bir erkeği neden arayıp soruyorsun ona da mantıklı bir cevap bulamadım.

0|0
    0|0
    • Malesef bası şeylere gönül karşı koyamıyor

• O zaman açık açık anlat hatta yüz yüze görüşürseniz daha iyi olur, o zaman değerini bilemedim filan de tek seferde olacaksa olur olmayacaksa zaten olmaz, belki senden ciddi bir cümle bekliyordur onu desen yumuşayacaktır.

• bu abaza,serseri ne yaptıda ona birden aşık oluverdin merak ettim doğrusu

1|1
    0|0
    • Haha:)öalesef cok yakışıklı biri di..hoşlanan kızlar cok du ondan..bu beni korkutu acıkcası

• sende hiç açık kapı bırakmamışsın ki direk yollamışsın çocuğu :) geçmiş olsun...

• Rahmetli cok severdi bu parcayii :-)) sooonnn pismanlik neye yarar herseyin bedeli var olmadi yar :))

0|0
    0|0
  • dil yarasi dil yarasi en deriin yaradir, dudaktan kalbe bir yol var ki sevgiden sefkaten dir,

orhan baba demis, iyi demis demi

olmuyorsa olmuyor zorlamana gerek yok

0|0
    0|0
  • gurur meselesi yapmış olabilir,ben olsam senle buluşur ağzına yüzüne sever,sayar,zıçar hırsımı alırdım,sonrada sende yüz kalırsa arkadaş olurduk yitermi?

0|0
    0|0
    • O kadarmı kırgındır gercekten? Yok ben onun gönlünü alırım,bi bulusa bilsek;))))

• ozaman evlerine git annesiyle konuş kaleyi içten fetih et,annesine anlat,zaten oda seni anlar birkezde olsa arayı düzeltmenize yardımcı olur die düşünüyorum,bazen hayat ikinci bir şans veriyor sende onu bu sayede değerlendirirsin!

• İlk okullumusun ?

çocukça saçma şeyler yapıyorsun

zaten aramışsın konuşuyorsun ama aramak istemiyorsun he öylemi :S

0|0
    0|0
    • Artık konuşmuyoruz...liseli bile değlim artık:)))

• Sen neyin pesindesin tam olarak

0|0
    0|0
    • Sana ne oluyor anlamadım.alt tarafı 1kere güncel.dim.cağrım kızlara seni ilgilendiren bir şey yok!

• aşkta gurur olmaz kzıların hepsi aynı bırakın artık şu gururu

0|0
    0|0
  • serseri çocuğu ne yapacaksın sen serseri kız değilsin

0|0
    0|0
  • şu an da beraber olduğu var mı_? onun

0|0
    0|0
    • Varmiş güya (ama ciddi olmadığını cok iyi biliorum)

• Cinsellik sadece bunu kendide söylet gibiydi zaten

• cinsellikle beraber bazen erkeklerde beraber olduğu kızla hoşlanmaya başlamasına neden olabiliyor

sadece cinsel tatminse ona ilgi göster onu istediğini ona hissettir

• suratına bakarsa adam değil zaten

0|0
    0|0
  • Guncellemene sokiyimmmmmm..

0|0
    0|0
    • Efendim? Saygılı olalım lütfen!

• Afedersin lutfen yapma artik guncelleme :-)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...