Ne kadar ilkel o kadar iyiydi hani fresa, yine ters mi o köşe?

fularlı sevgilimden ayrıldıktan sonra tek bir amacım vardı.ilkel bir erkek bulup onun kadını olmak.ayak yıkamaya bile özenir haldeydim.buldum da nitekim.ama işin o yanı bu yanı gibi değilmiş efendim.nasılmış?adam kıskanırmış kıskanınca baskı yaparmış acısını başka türlü çıkarırmış,kavga edermişsin vs.en son rahatlığımdan şutlandım.ama bitmezmiş öyle.git dermiş aslında git demek değilmiş.ayrısınız hayatınıza günübirlik birileri giriyor ilkel hamdi bunun da hesabını soruyor.wn sonunda silkelendim ve şutladım.neyse ilkel fantazimin üzülerek sonuna geldim sanırım.dün gece flörtümle karikatürler hakkında konuşurken konuşurken konu bir anda kafkaya geldi.hani ilkel olacaktı dedim.sence ilkel bir adamla birliktelik yaşamaktan bu kadar çabuk mu vazgeçmeliyim?hadi kafka neyse de hesabı da ben ödedim.ve beni de düşünüyor bencilce bana sahip olmak da istemiyor:(((

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• İlla romantik olalım diyorsan

gel sahilde bira içelim :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Romantizim şart

0|0
    0|0
  • Ilkel adamlar gelip gecici olmalin senin genlerinde o ilkellik yoksa.

Fularli adamdan zarar gelmez bencilce sahip olunmak istiyorsan ilkel birini bulmalisin gelio gecici olarak.

0|0
    0|0
  • ahahhaahahhaa :D:D:D:d hani bazı fantezileri anlamıyorum ilkel adam fantezisi ne la :D:D:D:D boşver gitsin ilkel adam arıyacağına adam gibi adam ara :D:D:D

0|0
    0|0
    • entellektüel adam istemiyorum.çok konuşuyor.çok fazla.

• teoride.pratikte tutmuyor.günaydın sevgilim güzel bir gün değil miler falanlar.tutmadı.ben napcam şimdi?evde çatal bıçak tam kadro yemek yemeye devam mı:(

• ahahahah :DD:D Hacı sen farklı arayışlar içindesin sen aksiyon arıyosun da bu devirde zor be :D:DD

• ahhh şu kızlar

0|0
    0|0
  • la git bir köpekle ilişkiye gir daha iyi...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...