İş arıyorum, artık beklemeye tahammülüm yok, ne yapmalıyım?

3 yıldır bekliyorum işe girmek için...şuan bi işim var ama..beklediğim bi iş olmadı hala ..olcak diye umutlandırıyorlar adamı..ama olmuyo...yani kızdığım nokta şu madem olmıcak oyalamayın adamı...bn beklemekten yoruldum artık ne yapmalıyım _?

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• Bende bekle bekle bekle... Hala bekle yani.

Yok anam bu ülkede adam gibi adam kaldı mı ki adam gibi şirket olsun.

Hepsi ****pu evladı olmuş.

Ben Bilgisayar mühendisiyim. 4-5 yıldır bana göre güzel bir iş bulamadım. İşin kötüsü artık ilanlara bile bakmıyorum :-) Lanet olsun hepsine. Kendi yağımızı çıkarttık, onda kavurma yapıyoruz :) Bir hobimiz vardı, geliştirdik, oradan para kazanıyoruz. Akmasada asgari ücretten hallice...

Farklı kaynaklara yönel. Olmadı zamane gençliği gibi zengin koca bul kendine. :-)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Belkide yakana kırmızı karanfil takıp taksimde beklemen gerekir.

0|0
    1|1
    • dalgamı geçiyorsun sen ne demeye getiriyorsun ...!

• mali müşaviri anca 30 yaşıma kadar olurum bn bilmiyorum ne yapcağımı gerçekten.. 1 ders bıraktım 2 yıllık kpsye girmek için benim için en iyi si memurluk ..

• Hedeflerini arzularını yüksek tutman güzel , fakat bunun beklentileri altında ezilmemeyi öğrenmelisin. Canını sıkma bilmiyorum para senin için şu an neden bu kadar önemli. Ailenle oturduğunu düşünüyorum bu para sana yetecektir. Evlenmek ya da artık ayrı eve çıkma gibi bir sıkıntın varsa da bunu 1-2 sene ileri at. Azim edersen olmak istediğin noktaya geleceğinden kuşkum yok. Söylemek istediklerimi dikkate al ve olmak istediğin yere gelmek için yürü durduğun yerden bakarsan ilerleyemezsin.Üzülmede

• maalesef iş şartları bu şekilde. Adamın alternatifi çok olduğu için herkese keseden konuşabiliyor. Maalesef burada tanıdık olmadan da biraz zor oluyor.

1|0
    0|0
  • 3 yıldır bekliyorsan ve olmuyorsa o iş bu saatten sonra da hiç olmaz. Başvuru formlarının bile 2 yıl yasal süresi var. O süre geçtikten sonra işe alınmamışsa form atılır çöpe.

0|0
    0|0
  • İş arayan herkes için soyluyorum.

Bir CV'nizi özelden bana yollayın yardımcı olmaya çalışacagım. (İstanbul için)

Neredeyse çoğu meslekten müşterierim var...

0|0
    0|0
  • Sağlam bir yerde sağlam bi görevi olan biri sana 1 günde iş bulabilir. Bu devirde işe girmenin tek yolu bu zaten.

0|0
    0|0
  • Acele etme o kadar. Sıkıntıların da biter. Neden herşeyin aynı anda olmasını istiyorsun.

Demek Ki ,Sadece onlara bel bağlama diyor...

Başka Başka yerlere de başvurup daha fazla mücadele etmelisin.

link

0|0
    0|0
    • aynı anda olan bişey yok zaten ...sadece oyalanmaktan nefret ediyorum hepsi bu ..

• hayatım karışık 4 yılı bitirmedim 1 dersim kaldı ..kpsye 2 yıllık mezun olarak giricem ama çalışmıyorum..aklım derslerde kalınca burdaki işime konsantre olamıyorum..bn bu iş yerine 3 ay durucam die geldi m 3 yıl oldu..iş ayarlıcak olan büyüklerim saolsunlar bni her gördükleri yerde işin olacak diye kesin konuşup hala bi sonucun alınamamasıda cabası...şimdi sorarım sana bnden nasıl sakin olmamı fevri davranmamamı beklersiniz _? çok sinirliyim çokk ! en çok da olcak diyip oyalamaları ..

• Enazından İş ayarlayacak büyüklerin varmış.

Haline Şükretmelisin...

İşsiz kalmanın, Sınavlara girip mülakatta kaybetmenin,

Hayata küsmenin ne oldugunu, Okumayan arkadaşların evlenirken planlarına bağlı kalmaya çalışmanın ne oldugunu bilmiyorsun...

Bizim büyükler İş ayarlamaz... Harçlık bile vermezlerdi.. Sağolsunlar..

Yine de Tutunmaya çalışıyoruz işte..

• Demekki iyi bir yer böyle beklediğine göre ve iyi yerler ince eler sık dokur o yüzden sabırlı ol bence

0|1
    0|0
    • ben yeterince sabrettim..bi başkası yerimde olsa çok farklı şeler yapabilirdi inan... sadece belirsizliklerden hoşlanmıyorum ..

• çünkü kesin konuşuyorlar olacak diye

• Sabrın sonu selamettir belirsizlik iyi değil bende sevmem ama yapacak birşey yoksa yoktur.

• sence ne yapmalısın bu durumda ? çok zor bişey değil ki cevap, o işi unutup hayatına yön vermelisin ha oldu ha olacak diye beklemenin anlamı ne bu saatten snra ?

0|1
    0|0
  • ölmüşsündür bile sen şimdiye kadar 8 ay geçmiş teh yazık oldu

0|0
    0|0
  • Kıbrısı değerlendirmenizi tavsiye ederim...en düşük ücret 2.000 Tl den başlar.

0|0
    0|0
  • üniversite mevzunu isen kpss ye gir..

0|0
    0|0
  • Beklememelisin. Kendine yeni fırsatlar yaratabilirsin. Bknz : Zengin Koca Bulmak

0|0
    0|0
    • oda karşıma çıktı ama hayatımda bazı değerler önde geldiği için kabul etmedim..

• O da işin şakasıydı. Şimdi ki işinden memnun değilsen, yeni iş fırsatları yaratabilirsin kendine. Mesleki kurslara gidebilirsin. İnternet üzerinden iş ilanlarına bakabilirsin. İyi bir iş iyi bir çevre ile gelir.

• Hayat bu sonunda hepimiz Öleceğiz ama bizi oyalayıp duruyor

0|0
    0|0
  • Başka işlere bak

0|0
    0|0
  • biraz daha ara

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Beklediğin pozisyonda başka şirketleride araştırmalısın.Bu iş için o kadar isteklisin ki eminim seni kaybetmek istemeyeceklerdir.

0|0
    0|0
  • o beklemeler insanın ömründen ömür götürüyor Allah kolaylık versin tez zamanda seni mutlu etcek bi işin olur umarım

0|0
    0|0
  • istedyn sektörde aynı iş aramak dışında mı ne yapmalısın yoksa?

0|0
    0|0
  • Yalnız değilsin bak bu seni mutlu etmeli :) Benim kadar çok iş görüşmesine gidip hala işsiz olan yoktur napalım kısmet herşey

0|0
    0|0
  • seninle aynı durumda olduğumu ve seni çok iyi anladığımı belirteyim öncelikle. Bana kalırsa kişi kendi imkanlarını kendi yaratabilmeli, ilerde kimseye minnet borcu olmamalı. Kariyer sitelerine başvur, buarada kendini geliştir, kurslara gidebilirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...