Diş taşı temizliği sonrası dişlerimin kökünün sallandığını hissediyorum

dişlerimi yeni diş taşı temizlii yaptırdım.18 yaşındayım daha.diş etleri kaşınıyordukızarıklık vardı.şimdi bir şikayetim yok bu konuda .ama diş lerimin kökünün sallandığını hissediyorum.doknunca da oyle .çok endişeleniyorum .lütfen yardımcı olun

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Yahu boşver. Bak ben 20 yaşındayım 7 tane dişimi kaybettim kazada. Öne koridor yaptırdım diye aylak aylak bakıyorum hayata :D boşveeeeeeeeeeeeeer :D

0|0
    0|0
    • öylede tabi hiç bir şey doğalı, Allah'ın verdiği gibi olmuyor

senin durumuna kader diyebilirim

tabi ilerleyen zamanlarda bizim kaderimizde de ne olcak belli değil

evet doğru söylüyorsun bışvermek iyidir.boşveriyiyorum ben deamannnn

• anlıyorum.yol işte...

Erkekler Ne Diyor 6

• Gülümsemek; adaleti bozuk düzene bir küfürdür!

0|0
    0|0
    • çok mu adaletsizliklere uğradınız

inanın yalnız değilsiniz

ama gülüp ya da gülümseyip geçmek iyidir

hiç olmazsa kafada bitirebilmek

• diştaşı temizletmeninde dişlere zarar verdiğini biliyormusun? üzerinde oluşan tabakaları temizliyor ama aynı zamanda dişede zarar veriyor.

0|0
    0|0
    • evet doğru söylüyorsum ama diş taşı temizlenmediğinde diş iltihabına neden oluyorve bir diş değil diş grubu kaybedilebiliyor.sece ondan iyi değil mi belirtileri de caba sı

ya biliyormusun en iyisi yememek içmememk hatta yaşamamakne kadar yersen o kadar hastasın ne kadar yaşarsan o kadar bedel ödüyorsun ayyy bilmiyorum

• bişey olmaz sonra düzeliyo şuanda küçük bir sallantı sana öyle geliyor,birde dişlerine çok iyi fırçalaman lazım yoksa sararır hemen,

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim.Gerçekten içime su serptiniz.

• rica ederim,2 ay önce bende aynısını yaptırdım benimde öyle olmuştu,fırçalama konusuna dikkat et ama en az 2 kere,günde 1 kurtarmıyor yine sararıyo...

• Dediğin 2 sefer fırçalıyorum.Ama zarar veriri mi diye düşümüyordum.Çoğu kişi sizin gibi söylüyor.

• dişçiye danış. benim de senin yaptığın şeye benzer bir şey yaptırmam lazım...

0|0
    0|0
  • bende süşünüyorm ama benim dişlerim çok hassaa bende korkuyorum geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • yahu biz dişçi değiliz ki be kardeşim dişçiye git sallanıyorsa bu kadar net.

0|0
    0|0
    • ne adar ılımlı ve kıbar bir davranış.yazmazsan yazma ama bosunua bunu yazmak için de zaman harcama saygılı olalım di mi

Kızlar Ne Diyor 2

• Hiç bir şey olmaz güncelleme yeter artık.Yeni temizlenmiş son derece normal bir durum.Dişlerini fırçalardan diş etlerinden yukarı doğru çek fırçayı ki diş etlerin kuvvetlensin ve fiyatı 10tlden az bir fırça kullanma sana tavsiyem bu link orta sert yazanını alıcaksın

0|0
    0|0
  • sana öyle geliyordur

0|0
    0|0
Yükleniyor...