"Bir kadına nasıl davranılacağını bilmek" nedir ?

Yani kafama takılan şu, kadın insan değil mi, ona niçin farklı davranmamız gerekiyor?

Hatta bu beklenti kadının kendisini özel ilgiye ihtiyacı olan, yetersiz bir canlı olarak hissetmesine sebep olmuyor mu?

Kadınlar da bir eksikli mi var, o yüzden mi bu kavram, yoksa yalakalığın kibar adı mı ?

Evet kızlar nedir görüşleriniz ?

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kadınlar daha hassas falan değil , yetiştirilmeyle alakalı.

Toplum erkeğe hayatın zor kısımlarını yüklediği için küçüklükten beri

"erkeksin sen acımaz"

"erkek o"

"erkek ağlamaz"

"karı gibi bağırma"

şekilde baskı altında yetiştiriliyor ve oluşan açığı kapatmak için ,

"sana kibar bir kız bulalım" şekilnde devam ediyor iş.

E tabi kızlar da çiçek böcek,

"Sen dur erkek yapsın"

"çok kabasın biraz daha nazik ol"

"kadınlar çiçektir"

"güzel giyin , hanımsın sen"

Ne kadar nazik,hassas,kibar erkek var ve çığlığını kimse duymuyor bir bilseniz..

Aynı şekilde kaba ,umursamaz okadar çok kadın var ki..

Yetiştirilmeyle oluşturulan bu farktan sonra , bir de eşitlik muhabbeti..

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• yalakalıgın kıbar adı

1|2
    0|0
  • Alakası yok.bayanlar eksik değil,şu konuda üstündürler : daha hassas ve daha duygusaldırlar.asker arkadaşın gibi davranmayacaksın herhalde.narin bir çiçek gibi düşün,tutmayı bileceksin:)

1|0
    1|0
  • Kadinina ona ne kadar degerli oldugunu hissettirip bunun yaninda onu ne kadar cok mutlu edersen iliskiniz bir o kadar da uzun ve sorunsuz olur. Kasma, ona arkadasinmis gibi davran bu durumu cokta abartma. Saglikli ve uzun bir iliskiniz olcagini gorceksin

0|0
    0|0
  • Ağda yağ

bakımlı ol

yemek yap

evi temizle

evlen

kocana bak

çalış

çocuk doğur

çocuğa bak

s

0|0
    0|0
    • Zorlayan varsa bilemiycem ama evlenme, kim diyor ki evlen diye? bakımlı olmakla ilgili yazdıklarını da kendin için yapmalısın zaten, ben de her gün spor yapıyorum ciddi ciddi, bunlar normal şeyler, çalışmakta öyle.

Tut bir ev, gir bir işe çalış, evlenme sorumluk alma olsun bitsin

• kuralları(nezaket)bilmek demektir

0|0
    0|0
  • çok Şükür sizin gibi düşünen insanlar var eig seçtiğin kişi olayı tam anlamıyla anlatmış zaten. ayakta alkışladım yazdıklarını okuyunca ama bu cahil insanlar ne zman gözlerini açarlar bilemem onların beyinleri sembolik sadece varlar kullanılmıyorlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Sonuna kızlarıda yapıştırmışın hemen neyse çok kalmayacağım zaten yorumu bırakıp gideceğim:-)

Bayanlar eksikmi dir evet eksiktir , bir rivayete göre , havva annemiz adem babamızın aklını çelip o meyvayı yedirttiği için eksiktir ve ceza olarak bir ömür hayiz görürler yani adet böyle denir rivayete göre inanırsın inanmazsın sana kalmış , hadi bu rivayet yine yok diyelim dini karıştırmayalım olaya.

Bayanlar yine eksiktirler , onlar masumlar ve kendilerini koruyamazlar , onlara iki kişiya da tek kişi tecavüz edebiliyor neden güçsüzler kendini koruyamazlar ve sende olmayandan var onlar da , sana tecavüz edebilirler mi edemezler niye erkeksin ve güçlüsün , kadınlar bize ALLAH tarafından emanettir , düşünsene o kadar saf ve masular ki evlenirken herşeylerini eşlerine teslim ediyorlar kendilerini de , o o.ç da dövüyo vuruyo kırıyo ,bizde duygu yaşarız ama onlar bizim yaşadığımız duygu yoğunluğunun iki katı fazlasını yaşar onlar öyle yaratıldı .

Sen yoldan geçen bir bayana vur oturur ağlar tek gücü göz yaşlarıdır.

Kadınlar benim gözümde melektir çünkü onlar muhteşem bir şekilde doğurabiliyor , düşün sene içlerin den insan çıkıyor , onlar en güzel sözlerin sahibi sahibi olmalı duymalılar çünkü cennet ayaklarının altında , doğum yaparken ölürlerse şehit oluyorlar . Yalakalık mı hani başta sen de olmayan demiştim ya işte o vajina , çoğu insan bu bölgelerinin peşin de onların tek istediği ise eşlerine vermek , işte yalaka kim biliyormusun eşi olmadan o vajinanın sahibi olabilmek için bin bir takla atan , yalanlardan gök kuşağı oluşturan , aklını çelebilmek için bin bir plan yapan o.ç dur yalakalık yapan .

0|0
    1|0
    • Tek bir şey söyleyeceğim, erkek olmadan çocuk yapsın da görelim :)

• biraz nazik davranmak gerekiyor işte birde bunların hepsi aynı değilki güzel bayan zaten güzel güzelliğinede iltifat etmek ne derece doğru olur bilemem bayanlar sürekli beğenildikleri hoş görüldükleri için egoları tavan yapıyor sonrada indir indirebilirsen

0|0
    0|0
    • Evet haklısın, kibarlık derler, naziklik isterler, sonra çok zenginya da ünlü bir adam bunları magazin programlarında, canlı yayında aşağılar, yerin dibine sokar, yine de ona taparlar, hiç inanmıyorum bu numaralara :))

• aynen duygularıyla oynama kızların haniii zaten birşeyler yaşamışssan kendileride o yolun yolcusudur... ilgi göstermedende nasıl tavlayacaksınki orasıda var?

• İçki, karanlım müzikli ortam e tipimde fena değil hani :) öyle her zaman denk gelmiyor zaten 40 yılda bir derler ya o hesap benimki, denk gelince takılıyorum işte :)

• kadınlar duygusallık ve ilgiyi sever küçük kız cocugu gibidir hep begenılmek iltifat duymak hoslarına gider bunu yalakalık olarak gormek senın tercihin hayatında hiç.çiçek yetiştirdinmi bak bana göre çiçek nasıldır biliyormusun alırsın cicegi dibini capalarsın topragı havalanır yapraklarını sılersın suyunu verırsın gunese cevırırsın ve o cıcekle oturup konusursun eger bunları yaparsan hep yesıl canlı ve bakımlı kalır yapmassan kuser kurur gıder kadınlarda öyledir kadına gucunu hıssettırır kalbıne hukmeder duygularını oksar ilgini eksik tutmazsan hep seni sever seni sayar eger yapmazsan göslerinin önünde eriyip gider ama sen bunu yalakalık olarak görürsen aradaki bu farkı göremezsin...

0|1
    0|0
    • E o zaman kadınlar eşitlikten falan bahsetmesinler, madem bir çok şeye ihtiyaçları var, demek ki asla erkekle eşit olamazlar...

(kadın erkek eşitliğine inanırım ama bu kadar zayıf bir şey , güçlü bir şeyle nasıl eşit olacak? )

Ayrıca erkek odun mu? yani kadının 50 tane şeye ihtiyacı var ama erkek odun :)

• Bir de şu var, kadının hiç bir şeye ihtiyacı yok bence, Ben film sektöründeyim, o etrafta gördüğünüz çok güzel kızlar, sadece bir reklam filminde 2 sn görülebilmek için, bırak kibarlığı Türkçe bile konuşamayan adamlarla yemedikleri halt kalmıyor, defalarca gözlerimle gördüm...

Yani kadını öyle bir anlatmışsın ki , cennetten çıkma kusursuz, zarif zavallı bir şey sanır okuyan,

Bu anlattığım şeyleri o kadar çok gördüm ki, kadın şeytana pabucunu ters giydirebilecek bir şey benim için

• kımsenın ne namus bekcılıgını yaparım nede yaptıklarına karısırım belki senden fazla hayat tecrubem var belkide yok ben bunu soylerken her kadın ıcın soylemedım benım ıcın ozel olacak ınsan ıcın soyledım beden ıccısını benenını kullanarak bır yerlere gelen ınsanlar benım gozümde sıfırdır...

kadın erkek eşitligi demişsinde kadınların ne konuda eşitlik istediklerine bak kadına ıkıncı sınıf muamelesi yapanlara karsı bu eşitligi istiyorlar

• kadınlar olmasa hepimiz odunuz,ama kadınlar bizi yontarak topluma kazandırıyolar . bu yüzden kadınlar çok önemli.

1|0
    1|0
  • Yalakalıkla alakası yok. '' Kadına nasıl davranılacağını bilmek '' cümlesinin meali, kadının açıklarını iyi bilen, onu elde etmekte zorlanmayan erkeğin yaptığı davranış biçimleridir...

0|0
    0|0
  • Kadınlar erkeklere erkeklerin onlara davrandığından daha şefkatli daha ilgili daha merhametli davranıyor. Hiç kadın görmeyenlerin bu ayrımı bilmesi zor tabi, teorine göre özel ilgi erkeğe daha fazla verildiğine göre tam tersi...

0|0
    0|0
  • farklı derken ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...