Neden serserileri sevip sonrasında ağlarsınız

arkadaş çözemedim gitti.burada anket yapılmış erkeklerin en cok neyinden hoşlanırsınız diye en çok ince ruh gelmiş görüntüyü geçmiş.bu düpedüz yalan.basbayağı görüntüye aldanıyorsunuz.

sigara içen çocuk size daha çekici gelirken içmeyene de toy gözüyle bakıyorsunuz

size aşık olur gözü sizden başkasını görmezse ondan sıkılırsınız terkedersiniz ama başkasına bakarsa da bu duruma üzülürsünüz.

sizin bir dediğinizi iki etmezse ''BU NE YA KIZ GİBİ'' dersiniz.hiç bir dediğinizi umursamazsa ''BENİM DÜŞÜNCELERİMİ ÖNEMSEMİYOOOO'' dersiniz

sizi arar yanınızda olmaya çalışır,hasta olduğunuzda aklı başından gider,sizi merak ederse varsa alkol sigara ya da kötü arkadaşlarınız bu konularda uyarırsa ''AYY SIKILDIM BUNALTIYOR'' beni dersiniz.öldüğünüzü söyleseler batak masasından kalkmayacak insanlarla ilişki yaşayınca ''BANA HİÇ İLGİ GÖSTERMİYOR''dersiniz

nedir arkadaş derdiniz nasıl yaparsınız bilmiyorum ama oturun tüm kızlar bir karar verin mutlu mu olmak istiyorsunuz yoksa sürünüp şikayet etmemeyi öğrenmeyi mi

yeter yahu

NOT:genel olarak bu şablona uyan kadınlara dediklerimi kendini böyle görmeyenlere üzerine alınmasın lütfen!

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• ben bundan sonra hiç umursamıyorum salla gitsin birader birde her bayan aynı değil hepsi farklı olduğu için bunların bu denli zorluklar yaşıyoruz

hee birde ortama girdiğinde kızlara potansiyel sevgili gözüyle bakarsan ve kızda bunu hissederse kokusunu alırsa senden uzaklaşırda derler abaza da derler sonra hiç belli etme nasıl erkek derler...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• çünkü yüz vermazler.sonra çekip giderler

0|0
    0|0
  • üzgünüm ben hiç bir serseriye aşık olmadığım için :)

0|0
    0|0
  • serseriler? cok yanls konusuyosun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• yıllardır çözülememiş ve muhtamelende çözülemicek soru

0|0
    0|0
  • Ben sana tek bir cümle yazayım. Oyun kuralına göre oynanır. Sende kuralına göre oynayacaksın. Eğer karşındaki kişiye, naif ve aşırı ilgili davranıyorsan, o kişiyi asla etkileyemezsin...

0|0
    0|0
  • çünkü zekalari düşük günü birlik düşünüyorlar ileriyi göremiyorlar

tabi hepsine demiyorum ama isteyen üstüne alinsin

0|0
    0|0
  • çünkü kızların mantık anlayışı ya işlemiyo işleyince de bir garip işliyo...

0|0
    0|0
  • Sen de ona göre değişeceksin kardeşim. Oyunu kuralına göre oynucaksın ;)

0|0
    0|0
  • Ortası yok mu bunun?

0|0
    0|0
Yükleniyor...