Platonik aşk sizce ne yapayım

Arkadaşlar ben 2 senedır platonik olarak aşığım onu günden güne büyüttüm içimde sevgimde hiçbir eksilme olmadı aksıne şuaralar çok fazla. Şuanda 2 arkadaşız beni hergün görmek istiyor birbirimize çok yakınız felan. Bilmiyorum onunda duygularından emın olmadan açılmam doğru olur mu.. Şimdi söylesem onu kaybetme ihtimalim ce benı reddetme ıhtımalı var ne yapsam ınanın hiç bilmiyorum. Onu kaybetmenin düşüncesı bile korkutuyor benı onsuzluga alışamam. Bu zamana kadar söylemeyı düşünmedım ama bu aralar baya yakınız söyleyeyim bir sonuca varsın bu iş diye düşünüyorum.. Sizce ne yapmalıyım?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• eger varsa onunda içinde sana karsı bişey ki söylediklerinde o cıkıyor bence bekle söyleme eger söylersen ve karsı bir tepki alırsan sen mahvolacaksın ondan sonra yine buraya gelip içim yanııyor kalbim acıyor falan filan

0|0
    0|0
  • doğrudan belli etmeden çıkmanızı ima ettirecek şeyler söyle. olumlu cevap alırsan yola devam...

0|0
    0|0
  • Duugularindan emin ol oyle yola cik..Allah kolaylik versin...

0|0
    0|0
  • herşeyin için çok geç olmadan konuşmalısın bence,

0|0
    0|0
  • üfff yardim edemem cünkü cok uykum var :)

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• bu saatte aldgın cevaplar saglıklı olmıcaktır.

0|0
    0|0
  • bence biraz onun sana bişey hissedip hissetmedğini düşün eğer bir şeyler belli ediyorsa konuş, ama emin olamıyorsan bir arkadaşına sor :))) İnşallah ne yapman gerektiğini bulursun kardeşim :))

0|0
    0|0
  • bence hiç düşünmeden açıl da ben bunu yapamıyorum aynı bela bende de var :(((((((((((((((

0|0
    0|0
Yükleniyor...