Kapat

Çok sinir bozucu bir olay yaşadım... Ne yapmalıyım?

Akşam saat 10da evde çay bitmişti ben de çıkıp bir on beş dakikalık yürüme mesafesindeki kuru yemişten çay almaya gittim, neyse caddede bu pazar tezgahları falan var iki tane 13 14 yaşlarında çocuk duruyor. Onların önünden geçtim gelirken (bu arada ben hep yürüyorum,ve oradan geçmek zorunda kalıyorum çoğu zaman her neyse.

Şu mağazalarda modeller olur ya plastik, onun üst yarısını almışlar o çocuklar, pazar tezgahının arkasında duruyordu hemen, herneyse oradan geçerken o ondört yaşındaki çocuklardan biri önüme atlayıp elini uzattı, durdum, kulaklıkları çıkarttım "ne yapıyorsun" dedim. gülüyorlardı, meğer o kendi eli sandığım şey mankenin eliymiş bunlar da beni korkutmaya çalışmışlar, "ben de eline plastik eldiven geçirdin falan sandım, ne yapıyor dedim içimden bu çocuk" dedim o çocuğa (iki kişiydiler) sonra yine güldü, "abla eğer sevgilin yoksa al bunu götür sarılırsın falan" dedi...

Öyle bir sinirlendim ki, hani ne diyebilirsin çocuk yani, dövsen hiç değmez, ben de "al sen onu sakla ileride sana daha çok lazım olucak, büyüdüğünde" dedim...

Püff, canım sıkılıyor bir de hep önünden geçtiğim yer,rezil oldum, ayrıca bu çocukların böyle bana karşı bu şekilde davranmaları beni çok üzdü... Bir daha ki sefere ne yapmalıyım böyle bir terbiyesizlik yaşarsam?

0|0
4|17

En İyi Kız Görüşü

• haha diyip gülseydin alsaydın tamam canım sağol diye bir iki adım sonra atsaydın biyere ne diye ergenleri kaale alıyosun?

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 17

• nesi terbiyesizlik ki bunun? Şahsen ben senin yanında olacaktım orada çocuklara gelin len buraya bak böyle böyle yapın bidahakine daha eğlenceli olur filan diye öğütlerde verirdim. 13 14 yaşında diyorsun , senin terbiye anlayışınla onlarınki çok farklı. Eğlence anlayışlarının da farklı olduğu gibi. O yüzden dert etme , kimseye rezil olmadın.

1|0
    0|0
  • gül gec ya boşver eger sevgilin yoksa cocuk güzel laf sölemiş ama seninkide iyi kapak olmus bu arada :)

1|0
    0|0
  • Sıkma canını gül geç zibidi veletler akılları sıra laf atmışlar sorun yok bir daha da geçersen muhatap olma çocuklarla. Dertleşmek istersen dinlerim.

1|0
    0|0
  • Saygısızlık karşısında sinirlenirsirsin elbette. "Şikayet ederim sizi" diyerek korkutabilirsin bir dahaki sefere. Önlerini boş bulup yarın dozu arttırmasınlar.

0|0
    0|0
  • takma kafanı böyle şeylere rezil filan olmadın muhattap olma gec git bir daha

0|0
    0|0
  • nereye gidiyor bu gençlik diyicem ama daha çocuklar

0|0
    0|0
  • ne olmuş yahu .tecavüz ediyorlar her gün bir sürü kıza.sen yat kalk şükret

0|0
    1|1
  • hoş bir durum değil tabi ama kafana takma. çocuk sonuçta...

0|0
    0|0
  • suratına okkalı bir tokat ben yapmam öyle bişe.ama sen yap elin alıssın...

0|0
    0|0
  • Gecmis olsun...vay esseoluessekler. Vursaydin kafasina cantayi

0|0
    0|0
  • Kafana takman saçma bence bir daha böyle birşey yaşarsan takma bile devam et.

0|0
    0|0
  • çocuk işte tokat atsan daha çok vizdan azabi çekersin

0|0
    0|0
  • cevap vermeye değmez

0|0
    0|0
  • kücük cocuk takilmislar ne var bunda :))

0|0
    0|0
  • Manyakmısın? Gül geç sende :D o.o

0|0
    0|0
  • yaa veletleri ne kafana takıyon boşver takma böyle şeylere kafanı..

0|0
    0|0
  • O kadar çay tiryakisiysen gündüzden al.

Gece evden tek başına çıkma.

Korku filmlerindeki salak kızlar gibi kulaklıkla gezme.

Çocuk da olsa tanımadıklarınla konuşma.

Başına başka kötü işler gelmediği için de Allah'a şükret.

1|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 3

• ya cocuk onlar ergen ne bekliyosunki eglenmisler kendilerince saka yaPmislar gul gec eglen sende Niye bu kadar taktin ki hic gerek yok. Rezil falan olmamissin oyle dusunme terbiyesizlikte yapmamislar dedigim gibi kendilerince eglenmisler sana saka yaparak. Ayrica sen kac yasndasin ki takilmissn bu kdar bu olaya

0|0
    0|0
  • :)Küçük onlar daha:)umursama:)

1|0
    0|0
  • bacım kusura bkma guldum ya :D hınzırlar

0|0
    1|2
Yükleniyor...