TRT'nin yayınladığı maçlar için televizyonlarda olması gereken ayar...

Sizce de bu ayar çok iyi olmaz mı?

link

6-1 biten A.Madrid maçı sonrası yorumu:

"Falcao attığı 5 gol dışında çok etkisiz oynadı"

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• sıfır sıfır giden maçta spikerin Ömer Üründüle ''hocam bundan sonra ne olur?'' sorusuna ''gol olmazsa berabere biter''dediği an Ömer hoca bitti benim gözümde:)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 8

• Ona maç yorumlatan zihniyetin... Tamamiyle, gönülden sonsuz bir hevesle fikrine katılıyorum gökteki bütün yıldızları vermek istiyorum benim en büyük sıkıntılarımdan birini dile getirdin.

0|1
    0|0
    • ahahhaa bunadı mı naptı eskiden böyle değildi bu adam

• Barcelona maçı yorumlamasına ayar oluyorum barcelona atak yapınca sanki koltuğunun altında kazık var yavaşça bir tarafına batıyor gibi tepkiler veriyor :D neden acaba vazgeçemiyorlar onun yorumlarından

• sabrinin şutlarını begeniyor adam ama moussa sow için vasat bir forvet diyip begenmiyorum diyor gerisini sen düşün :))).

0|1
    0|0
  • Ben mesela Sabri'nin vuruşlarını çok beğeniyorum der daha sonra spiker şöyle devam eder Sabri geliyor Sabri Sabri vuruyooorr ve farklı şekilde top dışarda :D

0|1
    0|0
  • trt spikerleri bir alem

0|1
    0|0
  • -Eğer kaçırmasaydı, goldü!

-Kazanmaları için gol lazım.

-Erdoğan arıkan: di maria sağda, maxi rodrigez solda oynamaya başladı 2. yarının başından beri…ne düşünüyorsunuz?

ömer üründül : yer değiştirdiler.

Ömer Üründül ve muhteşem yorumları :D

0|0
    0|0
  • Adam her tola buluşmasında gol mü atmış? :)

0|1
    0|0
  • trt yi sevmiyorum. ne adam akıllı program var ne de kalite. maç anlatıyorlar uykum geliyor hiç anlatmasınlar daha iyi. hükumetin elinde olan bu kanal her türlü duygusal, çıkar amaçlı, ve manevi duygular ile oynayan bir kanal atv de aynı stv var kanal 7 a9tv dost tv say say bitmez

0|0
    0|0
  • :)) hahahahahha

0|0
    0|0
Yükleniyor...