Harici harddisk almak istiyorum, hangi marka daha güvenli ?

1 veya 2 TB 2.5 inçlik bir şey arıyorum,fiyattı önemli değil,bozulma riski en düşük harddisk hangisi ?

• WD
    13% (8)31% (22)23% (30)Oy Ver
  • Seagate
    10% (6)26% (19)19% (25)Oy Ver
  • Buffalo
    3% (2)3% (2)3% (4)Oy Ver
  • Toshiba
    74% (44)40% (29)55% (73)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
link Aklımda şu var sizce iyi mi ?

0|0
8|31

En İyi Erkek Görüşü

• Paran varsa tartısmasız WD My Passaport. İçinde şifreleme özelligi de var. USB 3.0 ile verileri çok hızlı atıyor. Bazılarında otomatik güncelleme ve silinen verileri geri getirme özelligi de var ama my passaport'ta var mı bilmiyorum o sadece Studio'da da olabilir.

Seagete alma kesinlikle. 1 TB'lık seagetemle şu an duvara çivi çakıyorum.

Toshıba Samsung'da düşünme WD varken.

Buffola iyiymis ama kullanmadım.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• WD 5 sene calisti en sonunda elimden düstü diye hafif bir kontak yapiyor yenisini aldim. kapasitesi neye kullancagina bagli film müzik vs. dersen 2 TB yeter. ben 1 TB yarisini bile dolduramadim.

0|0
    0|0
  • kokanayak alabılırsın meshur markadır heeee .d..d.d.

0|1
    0|2
  • Bazı harddisklerin Apple'da depolamayacağını ve format atmak zorunda kalacağını bil.

0|0
    0|0
  • toshiba en iyisi

0|0
    0|0
  • :/

0|0
    0|0
  • WD ya da Toshiba.

0|0
    0|0
  • toshiba daha kaliteli oluo

0|0
    0|0
  • bi bilgisayarcı olarak toshıbayı önerrim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• link bende bundan var gayet memnunum

Harddiskte Wdya da seagate tavsiye ederim ben

0|0
    0|0
  • toshibadan uzak dur seagate de yeni nesil zenginligin verdigi ve markanin verdigi simariklik ile iyice kaliteden calar oldu wd tavsiye ederim 5 10 yillik firma oldugu icin biraz acemilerdi yaptiklari kotuydu cogu hardiskinde sorun vardi kotu bir unvana sahip oldu amaşu anbaya tecvrube sahibi oldu gayet basarili yeni modelleri tavsiyem wd den yanadir..

0|0
    0|0
  • bende segate var 2 tb çok memnunum

0|0
    0|0
  • tosbiha iyi gibi sanki:)

0|0
    0|0
  • eskiden olsa sigeyt derdim şimdi bütçene ve özelliklerine göre c şıkkı dışındakileri alabilirsin. c hakkında hiç bilgim yok.

0|0
    0|0
  • çok pahalı o nedir ya...

0|0
    0|0
  • Elektronik alette risk hepsinde olabilir ki biri alır iyi çıkar senin ki arıza yapar bu böledir. Ben samsung 1tb usb3.0 kullanıyorum bir yıl oldu sorunsuz kullanıyorum abime de seagate aldık 2 yıl oldu sorun yok kullanım şekli de önemli düz zeminde kullan neticede içinde mekanik parça var

0|0
    0|0
  • WD tavsiye edilir saglam dayanikli uzun omurlu ve sessiz seagate de olabilir ama butun seagatelerin kronik bir sorunu var sonradam zamanla cok ses yapiyorlar

0|0
    0|0
  • buffalo duymadım hiç diğerleri iyi ucuzu hangısıyse onu al istanbuldaysan satürnde güzel kampanyalar oluyor geçen ay 1 tb lik wd disk 100 liramı neydi

0|0
    0|0
  • Western Digital diskim kısa sürede bozulduğu için Seagate diyorum.

0|0
    0|0
  • seneye o verdiğin linkteki hdd nin fiyatı 120 lira felan olacak bunu biliyon dimi? teknolojinin anasını ziktiler adamlar flash bellekte 1 TB çıkardı ve bu hdd lerin işi bitmeye başladı

0|0
    0|0
  • Marka fark etmiyor da yazma hızına usb bağlantı teknolojisine falan falan dikkat ederek al derim

0|0
    0|0
  • A: WD**************

0|0
    0|0
  • Seagate kullanıyorum gayet memnunum.Toshiba da iyidir

0|0
    0|0
  • samsungdan başkasını tanımam..

0|0
    0|0
  • Samsung kullanıyorum iki tane birini alalı iki yılı geçti sanırım sorunsuz çalışıyor. 1 tb

0|0
    0|0
  • Seagate...

0|0
    0|0
  • western...

0|0
    0|0
  • toshiba candır can. vazgeçme toshibadan

0|0
    0|0
  • Hiç birine çok güvenme güzelce koru hdyi .

0|0
    0|0
  • Bozulma riski diye birşey yok insan gibi kullanırsan bozulmaz yere düşerse işi biter

0|0
    0|0
  • toshıba al bence bellekte en iysii ha bide kingston

0|0
    0|0
  • toshiba aralarında bildigim tek marka

0|0
    0|0
  • Toshiba

0|0
    0|0
  • sea gate en iyisi

0|0
    0|0
  • bana kalırsa samsunggg

0|0
    0|0
  • Western Digital

0|0
    0|0
  • bunu: seagate 7200rpm bulursansa super genelde 5400 rpm en iyisi sata 3 olmali

0|0
    0|0
  • ToshibaToshiba

0|0
    0|0
  • Senin bulduğun da güzel ama para sorun değil dersen bu daha güzel

link

Bu da vatan bilgisayardaki fiyatı

link

0|0
    0|0
    • Usb 2.0 olması kötü,ve ayrıca dizüstü bilgisayarda firewire yok.Tavsiyen için teşekkür ederim.

• Senin gösterdiğin vatan da biraz daha ucuz istersen vatandan al derim rica ederim

link

Yükleniyor...