Telefonunuza 1 defa gördüğünüz birinden mesaj gelse

Evet arkadaşlar sadece 1 defa gördünüz görünce etkilendiniz masum bakıştınız o kişi bir şekilde telefonunuza ulaştı ve mesaj attı cevabınız ne olur kızarmısınız yoksa hayatıma hoşgeldin mi dersiniz ?

Güncellemeler:
hoşgeldin derken sohbet etmeye devam edip tanımaya başlamaktan bahsediyorum

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Kizmam.

0|0
    0|0
  • Bi daha boyle bsey ypmamsını soylerım ve hemen engellerim noyu

0|0
    0|0
  • öyle bir sey yapmamanı tavsiye ederim. sapık gibi.

0|0
    0|0
    • ama etkilendiysen peki ?

• etkilendiğimi ne bilin? belki yüzünde yemek artıgı vardı ondan baktım ya da sana bakarken dalıp gittim ama kafamdaki bir problemi düsünüyordum. bilemezsin. aracı bul. misal ortak arkadas. sonra kızın arkadası ol. o sekilde seni tanımasını sagla. aklı selim biri buyur gel demez.

• telefonuma ulastıgı ıcın tebrık ederım en azından facelere gırmemıs cocuksu gelıyor boyle seyler

0|0
    0|0
  • kızmam önce ağzından laf alırım telefonumu kimden aldı bir öğreneyim de etkilendiğimi hayatıma sokarken öbür dallamayı da aradan çıkartmış olayım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• KANIT programında böyle bir canlandırma vardı. Kız muhabbeti geliştiriyor sonra erkeği tuzağa düşürüyor kredi kartından para çekmeleri gerekiyor, erkek kart şifresini vemriyor sonra yanlışlıkla öldürüyorlar... O günden beri ne cevapsız aramalara dönerim, nede bu tarz arayan mesaj atanlara cevap yazarım...

0|0
    0|0
  • mesajın içeriğine bakar usta ilk mesajda hoşgeldin gir demez kimse kimseye.

0|0
    0|0
  • kizmam ama neden hosgeldin diyorum..

0|0
    0|0
Yükleniyor...