Etrafınız da lisedeki sevgilisiyle evlenen arkadaşlarınız var mı? Bu ne kadar mümkün?

Etrafınız da lisedeki sevgilisiyle evlenen arkadaşlarınız var mı? Bu ne kadar mümkün?

0|0
28|29

En İyi Erkek Görüşü

• Ben lisedeki sevgilimle hala beraberim 3. seneye gireceğiz . Ben başka bir şehirde çalışıyorum hemde ygs-lysye hazırlanıyorum oda ygs-lys'ye çalışıyor elbette yaşadığım şehri istiyor ama tek tercih riskli sonuçta kimsenin geleceğini etkilemek istemem güzel yaşanılabilir yakın çevreleri falan yaz dedim puanıda 400lülerde gelecek ne gösterir bilinmez uzakta 1 seneyi doldurmamıza rağmen problem yok şimdilik .

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Evet çok yakın arkadaşım lisedeki sevgilisi ile evlendi. Arkadaşım üniversiteden ve hemcinsim. Kız ise onunla aynı lisede okumuş. Lisedeyken bir müddet çıkmışlar ama bizim zamanında lisede bir kızla çıkmak demek kantinde meyvalı gazoz içip beden derslerinde sınıfta konuşmak, renkli kağıtlara mektuplar yazmaktı. Liseden sonra arkadaşım üniversiteye gelir kız ise kazanamamıştır. ilişki ise nerdeyse yoktur. kız azmeder ve ertesi sene aynı üniversitenin farklı bir bmlümünü kazanır. Ve her ne yaptı ise katlanır, (ben olsam o kadarına hayatta katlanamazdım.) eve çıkınca bile ona yakın bir yerde eve çıkar, çocuk gibi de üstüne düşer. Ve yıllar sonra arkadaşımın bana söylediği şuydu, "çok güzel olmayabilir ama beni çok seviyor bu yüzden onunla evleneceğim". Şu anda evli çocuklu ve acayip mutlular. Darısı başına.

2|0
    0|0
  • benim var 3 4 kişi hiç ummadıklarım hemde lisede tanışmıyolarken aradan 10 sene geçince evlendiler ya aynı işyerinde buluştularya da facebook vasıtası ile görüşüp evlendiler acayip geliyor bana ama o zamanlar çirkin dediğimiz kızlar güzelleşmiş oluyor evrime bir örnek daha.

1|0
    0|0
  • Evet var. Hatta okul arkadaşıyla insanın evlenmesi daha kolay, çünkü henüz hayata atılmadan tanıdığın için daha iyi tanırsın.

2|0
    0|0
  • Lisedeki sevgilim ilk aşkım bütün gençlik maceralarını beraber yaşadığım kız evlendi ve yan dairede oturuyor her sabah işe giderken karşılaşıyoruz bu ne bohem ya

2|0
    0|0
  • var tabiii bizim amcaoğluda öyle evlendi...

1|0
    0|0
  • Olmaz mı ya. iki üç arkadaşım var birisi 9. seneye giriyor. adamlar 5. sınıftan beri ayrılmadılar , birisi 6. seneye giriyor , diğeri de 5. senesinde. 2 3 yıllık olanları saymıyorum bile :D:D

1|0
    0|0
  • Yok öyle bir dünya liseden kız alınmaz.

1|2
    0|1
  • gayet mümkün

1|0
    0|0
  • erkek lisesiydik biz allahtan yok yani :)

1|0
    1|0
  • 2 kuzenim bir arkadaşım evli 5 yıl çıktılar evlendiler işte okulda 4 yılları beraber geçti kuzenlerimin ikiside 5er yıl çıktı

arkadaşım ise 7 yıl çıktı işte şu an evliler ve 2 yıl oldu.

1|0
    0|0
  • Var arkadaşlarım lise üniversite ve sonrasında evlendiler. Çok nadir olurlar böyleleri çoğu ünide ayrılırlar. Onlar başardı çok ta yakışıyorlar

1|0
    0|0
  • tanımıyorum da çok nadir duyuyorum. ör: arkadaşımın anne-babası

1|0
    0|0
  • Var. Küçük kardeşim.

1|0
    0|0
  • Henüz rastlamadım

1|0
    0|0
  • abim liseyi bitirmiş yenge hanım lise sonda tanışmışlar aynı dersaneye gittiler ikiside hukuk kazandı bitirdi staj askerlik sonra evlendiler.. evli erkek ne kadar mutluysa oda o kadar mutludur heralde :)

1|0
    0|0
  • matematıge gore 1000 de 1

1|0
    0|0
  • var var . mümkün oldukça... ben şahit oldum yani

1|0
    0|0
  • Saint benoit lisesi mezunuyum sevdiğim bir kız vardı ama benim yüzüme bakmazdı kaç defa sıkıştırdım bakışları beni acayip tahrik ediyordu gösteripte vermiyomuş gibi

1|0
    2|0
  • 1 çift var onlarda çok mutlular. zaten böylesi binde bir gelir.

1|0
    0|0
  • evet var. alt kat komsum lise aşkıyla dayımda ortaokuldakı sevgılısıyle evli suan

1|0
    0|0
  • yokkkkkkk :D

1|0
    0|0
  • hacı şartlar elverir sende istersen mümkün yani...

1|0
    0|0
  • tek tük vardır öyleleri benim etrafımda var mı bilmiyorum.

1|0
    0|0
  • ben bir arkadaşımın,ilk aşkıyla evlendiğini biliyorum.onun dışında rastlamadım.

1|0
    0|0
  • orta okuldan beri sevgili oan bir tanıdığım var şimdi ünvdeler galiba evlenecekler

1|0
    0|0
  • hiç yok. düşük bir ihtimal bence ama neden olmasın.

1|0
    0|0
  • Benim salaklığım olmasaydı belkide iyi bir ilişkimiz olabilirdi ama aptallık ettim

1|0
    0|0
  • Ewet var. .

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 28

• İlkokuldan iki arkadaş vardı, dur bakiyim adları neydi, hah tamam Merve ve Oğuz.

Evlendiler mi bilmiyorum ama geçenlerde karşılaştım, hala beraberlerdi, çok şaşırdım. Birbirlerinin ilkleriydiler, hala da öyleler. Ne mutlu, hayatta bazı imkansızlıklar başkaları için hayli kolay olabiliyor.

1|0
    0|0
  • benim çevremde var öyle nişanlanan eden ..lise aşkı başkadır ama..ben su anda ünv.okuyorum mesela keşke lise aşkımla evlensem diyorum 2.5 sene çıktım ama bitti bir şekilde..lisedeki delilik tutkularıyla yaşanan aşklar farklıdır..şimdi lisedeki çılgınlıkları yapmamı söyleseler heralde yapamazdım..insanlar büyüdükçe geçen her senede artık aşktan çok mantığa dönüşüyor..keşke herkes o lise aşklarıyla evlense derim..en güzel delilikler çünkü:)

1|1
    0|0
  • var.niyetiniz sağlamsa mümkün.

1|0
    0|0
  • evlenen değil de ilkokul sondan beri çıkan bir çift biliyorum şu an üni 3 teler bakalım haayırlısı okulları bitince evlencekler

1|0
    0|0
  • çok mümkün bir çok tanıdığım mevcut

1|0
    0|0
  • çok nadirde olsa var

1|0
    0|0
  • Aklım almıyo benim o olayları ya :))

1|0
    0|0
  • Geçen gün ortaokul son'dan beri birlikte olan iki arkadaşım evlendi.. Duyduğumda inanamadım,gerçekten sevince mümkün oluyor galiba.

1|0
    0|0
  • tanıdığım yok ama duymuştum

1|0
    0|0
  • Bende de çok var öyle

1|0
    0|0
  • alabiliyo benim çevremde 2 evlilik oldu o şekil 1i boşanmayla bitti neticede gayet mümkün

1|0
    0|0
  • vardır tabi de genelde zor uzaktan ilişki yürütmek, çok güvenmek lazım yıpranıyo insan

1|0
    0|0
  • benm hocam eşiyle liseden beri sevgilymişler ünide de ayrılmamışlar evliler şimdi 2 tane çocukları var

1|0
    0|0
  • Evet en yakın arkadasım. Aralarını ben yapmıştım kaç sene önce,geçen yaz evlendiler. Nikah şahidiydim :)

1|0
    0|0
  • var ama çok az :)

1|0
    0|0
  • Benim yok. Olması da çok küçük bir ihtimaldir.

1|0
    0|0
  • annemle babam ortaokuldan berii :D

1|0
    0|0
  • Zor bir ihtimal ama mümkün. Ben evlendim :) Ayrıca henüz evlenmemiş ama liseden beri birlikte olan birçok arkadaşım da var. Muhtemelen evlenecekler.

0|0
    0|0
  • Bundan 3-5 Yıl önce evlenenler var ama günümüzde bu ne kadar mümkün bilemiyorum.

1|0
    0|0
  • Var elbette. Amcamla yengem çok mutlular mesela.

1|0
    0|0
  • var lise2de okulu bırakıp evlendi bir kız arkadaşım diğeride lise son.bitanesinin bebeği var

1|0
    0|0
  • var.

1|0
    0|1
  • lısedn snra hemen ewlenılcekse unıye gdılmıcekse erkek hemen askere gdr gelncede evlenılır. Bska turlusu mumkun olmaz.hem unı okuyum karıyer yapaym olmaz ewının kadını cocuklarının anası olursun kı bu olmak ısteyen icn ıyı brşeydır

1|0
    0|0
  • ben lisedeki sevgilimle hiç ayrılmadım ve evleniyoruz :)

1|0
    0|0
  • Yok görmedim.

1|0
    0|0
  • evet kötü liselerde var

1|0
    0|0
  • sonradan sevgili olan çok oldu hepsi ayrıldı. bir çiftte evlenip kısa zamanda boşandı :(

1|0
    0|0
  • Evet abim evlendi.

1|0
    0|0
Yükleniyor...