İlişkiye başkasının karışması

Arkadaşlar gif yapmıştım paylaştım onu açık bir şeyde yok ama sevgilim durduk yere kızdı bana trip felan attı her zaman ki gibi. Alttan almaya çalıştım. İlişkimi bitireceğim zaten böyle yürümeyecek fakat kuzeni gelmiş benimle konuşuyor şu an. Resmen hesap soruyor. Benim sevgilimin böyle yapsa yıkardım ortalığı felan. İlişkimize karışılmasından hiç hoşlanmam. En nefret ettiğim şeydir başkasının karışmasını. Şimdi de gelmiş kuzeninin sevgilisi yazıyor. Ama bunaldım bu kadar da üstüme gelinmez ki. Haksız mıyım sizce? Ne yapmalıyım

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• Ozel hayatini tasiyamayacak kadar karaktersiz senin sevgili musvettesi hakkinda da bir fikrin vardir herhalde ,O kuzen bozuntusuna demen gerekir ki sen kimsin bizim ozeL hayatimiza karisiyorsun demen gerekir ama o da diyecekki SENINKI O KADAR BERBAT BIRI ki ozel hayati genel hayati bilmiyor ULU orta konusuyor ve sen sen ol partnerini cok iyi sec " AYINESI ISTIR KISININ LAFA BAKILMAZ EYLEMI ONUN KARAKTERINI GOSTERIR "

sende gormusun zaten dogrusun bu iliski yurumez

Sadece ben boyle birini nasil sectim diye sormalisin kendine?

BILGI:

Gif bir resim saklama türüdür.Açılımı "Graphics Interchange Format"dır.Resimleri düşük kalitede birleştirip film şeridi halinde görmemizi sağlar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Adam senin onu bırakmandan korkuyor. Erkekliğe bok sürdüremediğinden kendisi birşey demiyor ama araya seni ikna edebileceğine inandığı kişileri sokuyor. Bana kalırsa ciddi hatta shiplenen bir erkek. Gönül eğlendirmediği kesin bu açıdan da değerlendirmen faydalı olur. Yoksa ne umrunda olur senin *.gif yapman *.tiff yapman.

0|0
    0|0
    • Ay sinir oldum ama ya bebek gibi onlara sızlanıyor resmen.

• Bu durumda en rahat olan sen olacaksın, o biraz çıldıracak ama unutur, gitmiyorsa itelemenin faydası olmuyor. Sanırım sen kararını çoktan vermişsin, başarılar ve hakkında hayırlısını dilerim.

• Evet bu kararı verdim malesef ki. Çok teşekkür ederim

• ergenlerle olacak şey bu kadar.

1|0
    0|0
  • 2 sevgili arasında ne yaşanıyorsa o iki kişinin arasında kalmalı yaşananlar bence çok yanlış sevgilinin yaptığı araya başkalarını koymalar falan onlara ne sizin özel hayatınızdan kol kırılır yen içinde kalır demişler bence de böyle sevgiliyle zor gibi ilişki yürütmek.

0|0
    0|0
    • Bence de bende sana katılıyorum. Onları ilgilendirmeyen konular ve bana baskı yapıp hesap sormaları ayrı bir sinir bozucu.

• Aşırı kıskanç ve bu beni bunaldı. Birisi bana çok güzelsin demiş Teşekkürler dedim buna bile trip yapıyor ya. İltifat etmiş sadece. Kızlardan bile kıskanmaya başladı ya. Sınıftan kız arkadaşla konuşuyorduk şekerpare yapayım sana dedi olur dedim buna trip yaptı düşünebiliyor musun.

• Yol yakınken kurtar kendini arkadaşım sen yoksa durum çok vahim :)

• öyle olurmu ya 2 sevgili arasında kara çalı hep bu yüzden bitiyo birliktelikler dolduruştan

0|0
    0|0
  • Haklısın o ne öyle ya . Sevgilin de izin veriyorsa sıkıntı yani .

0|0
    0|0
    • Bu kadar baskı yapılmaz ki. Bir de bilmiyormuş gibi yapıyorlar. Mert çok sinirli bir şey mi oldu felan. Mert kendisi diyor onlara kesin

• Çok çocukca davranıyor bir ağlamadığı kaldı resmen.

• Giftir et saçmalamış biraz

0|0
    0|0
    • Aşırı saçmalayıp duruyor. 2 haftadır çektim artık dayanamıyorum zaten hastalıklarımla uğraşıyorum bir de o çıktı başıma.

• Aynen oydu bunda sakınca var mı sence ? :)

• yuva yıkan gif :D sakıncası yokda sitede iyi durmamış gibi he?

• başkalarını karıştırmadan konuşsaydık adam gibi daha iyi olurdu bu şekilde mi barışcağımızı düşündün dersen yelkenleri suya iner .. haklısın haklı olduğunu kabul ettir.

0|0
    0|0
    • Sanki ben onların sözünü dinleyecekmişim gibi onları yolluyor bana. Kimse bana hesap soramaz ya.

• dizginleri bırakma abla vur tekmeyi gir içeri yeter lan bu eziyet de

0|0
    0|0
  • belli olgunluktaki erkeklerle görüş bence,kafan rahat olur ideal bir ilişki yaşarsın

0|0
    0|0
  • Ne .gif'miş arkadaş :O İlişki bitiriyor .

0|0
    0|0
  • benim başıma geldi kız arkadaşımdan ötürü.. ona buna anlatıyor herşeyi saçma sapan... 2 yıllık ilişki çöp oldu.ulan onlar konusacaksa onlarla sevgili olurdum.niye anlatıyorsun he.

0|0
    0|0
    • Bence de çok iğrenç bir şey ya. Aramızda gizli saklı kalmayacak mı? Sorunlarımızı neden millete anlatıyorsun ki sen. İkimiz çözmeliyiz.

• Kafan rahat olsun reyiz. boşver... dediğim gibi seyler söyle. ama efendice.

• Tamamdır merak etme. Azıcık üzülecek ama hep üzülmesinden iyidir

Kızlar Ne Diyor 5

• benimle sevgilimn arasnda olanlrı en yakn arkadasm bile bilmmli bu ne sacmlık onlrla ortakmı cıkıyosunuz tövbe alhm ya

0|0
    0|0
    • Çok iğrenç bir durum. Hadi kuzeni yetmiyor gibi bir de kuzeninin sevgiliside geliyor. En sonda Neden hepiniz bunu yazıp duruyorsunuz ki? Bunaldım yeter dedim.

• akıl yasta degildr canım bırak bosver böle ilşki filn olmaz yarın anesinede söler falan :D

• Ehehe sorma ya sinir :D

• size ne de konuşma

0|0
    0|0
  • Belli bir yaş olgunluğuna gelmiş erkeklerle görüşürseniz bu saçma haraketlere maruz kalmazsınız.

0|0
    0|0
  • ona haddini bildir.

0|0
    0|0
    • Aşırı sinir oldum hepsi üstüme geliyor ya

• Aynen öyle yapacağım yarına teşekkürler :)

• Ne demek (:

• siniirini bozan insanları ya umursamamayı öğrenya da tek tek döv

0|0
    0|0
Yükleniyor...