Takmış koluna elin adamını/kadınını beni orta yerimden çatlatıyor

takmış koluna elin adamını/kadınını beni orta yerimden catlatıyor

efenim tarkan söylemiş bu nacizane şarkıyı siz olsanız ne yapardınız

şahsen ben agız burun dalardım ikisinede küfretmek ks kuralları cercevesinde sanırım serbest

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• devamındada şu vardı ağzındada sakız şişirip şişirip arsız arsız sırıtıyor ah ben o sakız çiğneceği ağzını yırtardım olur biterdi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Hiç uğraşmaya değmez naparsa yapsın :)))

0|0
    0|0
  • Hic bir sey yapmam haci kuzu kuzu yolluma devam ederim :)

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • bir daha ismail yk ile sorularıma gelmeniz yasaklıyorum efenimmm

• küfürü kendime yakıştırmadıgım icin küfür gibi bir link atıyım dedim:)

• bizede acıııı bir dahakineeee nee olurrrrrrr linki actım kapatmaya ugraştım kapanmadı bir 5 saniye filan acı içinde kıvrandım :((

• pis pis bakarak burnumu karıştırırdım hap yapıp onlara fırlatırdım ve "siz daha iğrençsiniz" derdim:) nasılsın şişesini kırdığım:)

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Sana hak verdim :D

0|0
    0|0
    • yiğidi öldür hakkını yeme demişler değilmi :)

• karmaşadan cıkan düzen neyse az daha uyumaya calışıyım ben kolay gelsin sana

• Tamam Allah rahatlık versin

• sevgilimn koluna girmiş kızla sevişirim...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ağız burun kırmaya gerek yok şeyıme bıle takmaya değmez hacı boşverrr tarkanda bu şarkıyı geçmişte yaptı hatasını bak şimdi hiç acımıcak acımıcak gel gel diyo anladın sen onu:))

1|0
    0|0
  • eger agızlarında sakızda varsa ve şişirip şişirip arsızca patlatıyolarsa yaplaşıp balona elimle vururdum agızlarına bulaşırdı çıkaramazlaerdcı sakızı 2 saat :S bahar geldi hala tek tabanca, çiftlerin el ele dolaşmaları yasaklanmalı :)

0|0
    0|0
  • beni seçmeyeni ben hiç seçmem

başkası ile beni kıskandırmaya çalışan kendi kalitesini ortaya koyar umrumda da olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...