Fotoğraf çekmeyi seven var mı ? En çok ne fotoğrafları çekmekten hoşlanırsınız ?

fotoğraf çekmeyi seven var mı ? en çok ne fotoğrafları çekmekten hoşlanırsınız ?

ben bayılırımmm.en çok birinin fotoğrafını çekmekten değil de manzara ve sevimli hayvanların fotoğrafını çekmek çok hoşuma gider.insanı rahatlatıyo.hobilerimin arasında :)

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Aynanın karşısında dudağımı bükerek çekmeye bayılırım.

link

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• ben çok severim huzur buluyorum valla sonra onlara bakmakda cok hosuma gidiyo , herşeyi çekerim yaşlı bir insan, bir hayvan, duvardaki bir yazı ,bulutlar , deniz, çiçekler ,toprak yolda giden arabalar ama profesyonel kamera alamadım biraz pahalı oldugundan ama digitalimde iyi idare ediyorum :D

1|0
    0|0
  • Tam profosyonel olmasamda fotoğrafçılıkla uğraşıyorum portre ve gece vs çekerim model bulursam model çekimlerimde olur :)

1|0
    0|0
  • Sokakta, dolmuşta, tramvayda, otobüste, alışverişte falan gezerken çocuk resmi çekmek o miniklerin komik hallerini ölümsüzleştirmek bir başka güzel :))

1|0
    0|0
  • yapma istiyorum ama o canon olacak makinayı aldıktan sonra

1|0
    0|0
  • Portre ya da anlık çekimler yapıyorum. Belki ileride bir portre çekimlerim üzerine bir sergi açarım.

1|0
    0|0
  • Ewet severim bende

1|0
    0|0
  • Manzara...

1|0
    0|0
  • çok seviyorm . en çok manzara çekmleri hoşuma gdiyo bde makro çekimler...

1|0
    0|0
  • İstanbul fotoğrafları severim .

0|0
    0|0

• 0|0
    1|0
    • Eksi veren pis,yobaz zihniyet.bu bir sanattır.kimse nü de kıçınaı başını birileri zevk duysun diye açmaz,estetik vardır. Ama bağnaz şakirtler sanattan ne anlar.

• Pis yobaz

• benim fotomu çeksin kuşlar kuzular meselam 1001 çeşit pozum var.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ben şu olmmamış iyi çıkmamışım bastan cek diyenlere sinir oluyorum içimden doğmadan önce ebeyede iii çıkmamışım de demk geliyo

1|0
    0|0
  • en çok arkadaşlarımın mal halini çekmeği seviyorum çok hoş oluyor :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...