Evlenmelerine gönlünüz razı olur muydu?

Evet baylar ve bayanlar beş sene süren ve çok acılı bir şekilde biten bir ilişkiniz oldu diyelim, o zamanlarda gerçekten çok sevmiştiniz.

Kardeşiniz o kişiyi hiç görmedi, tanımadı. O zaman zarfında sadece ilişkiniz var diye biliyordu. Bir gün biriyle tanıştığını ve evlenmenmek istediğini söyledi kardeşiniz. Tabi abim/ablacım dediniz ve tanıştırmak için getirmesini söylediniz. Birde ne göresiniz, kardeşiniz takmış koluna o eski sevgilinizi. Tabi eski sevgilinizinde bir günahı yok kardeşiniz olduğunu bilmiyor.

Bu durumda ne yaparsınız, her şeyi anlatır ayırır mı? yoksa susar içinize kapanır ses çıkarmaz mısınız?

0|0
12|17

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşime söylemem, ama kızla mutlaka konuşurdum. Artık bu aileden bir başkasının onun için üzülmesine müsade etmeyeceğimi net olarak anlatırım, ayağını denk alsın, mutlu olacaklarsa devam etsinler, Allah mesut etsin!

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Ben herhangibir tepkide bulunmam. Ancak benim çıkmış olduğum bir kızın karekteri gereği, kendisi kardeşime bunu amlatır ve bu işin olamıyacağını ifade eder. Zira o ilişkimizin bende her zaman yeri olacağını bilir...!

1|0
    0|0
  • Başka hatun mu yok uleynn

zaten benim kardeşim evlenmez

delikanlı adamdır :D

1|1
    0|0
  • Sevenleri ayirmamak gerek eski eskide kalsın.

1|1
    0|0
  • Arkadaşımın eski sevgilimle çıkmasına izin vermem hele ki kardeşimin asla .

0|0
    0|0
  • erkek kardesım olmadıgı ıcın dusunemıyorum ama olsaydı kardesıme anlatırdım

1|0
    0|0
  • Ses çıkarmazdım

1|0
    0|0
  • yatar o evlilik yatarr.. öyle sey mi olur ya

1|0
    0|0
  • 5 sene boyunca sevgilim kardeşimi tanımayacak, kardeşim de sevgilimi tanımayacak öyle mi? Diyelim tanışmadılar, o zaman da ne var ne yok kardeşimi bir kenara çeker anlatırım. Onun gönlü razı olursa bana laf düşmez, kardeşimi mutsuz edeceksem suratıma tükürsünler.

0|0
    0|0
  • Tehlikelik bir durum, gerçe anlattığın şey bir çok türk filmine konu olmuş bir olay fakat genede doğal karşılayabileceğimi zannetmiyorum, ama eğer çok seviyorlarsa birbirlerini sanırım kendimi onlardan uzak tutmayı seçerim

0|0
    0|0
  • anlatırdım durumu ona göre yol cizerdi

0|0
    0|0
  • eski sevgiliye karşı artık birşey hissedilmiyorsa ve ayrılıktan sonra arkadaş kalınabilmiş ise sorun olmaz heralde..aksi durumda kardeşin de kaybedilmesi yüksek ihtimal.

0|0
    0|0
  • bacım ne yaptın sen ,nasıl bi soru bu ? karışmam o saatten sonra,bulunduğum sehri terk ederdim..bir zamanlar deli gibi sevdiğim kıza ,gelinimiz gözüyle bakamazdım...

0|0
    0|0
  • hangi diziyi ya da filmi seyrettin nefes :)) bak gece film seyretme yat uyu :))

0|0
    0|0
  • söylerim olmaz o iş

0|0
    0|0
  • zor durum ne desem ozaman evlensınler ama eskı gunlerı hatırlaım yanı unutamam sanırım.

0|0
    0|0
  • Saçma.olmaz öyle şey

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• yoo sölerim ama sorun değil derim keyfinize bakın zaten bitmişti ama bilin gizli kapaklı bişey olmasın derim.

1|0
    0|0
  • Bu beş yıl içinde kardeşimin onu görmeme olasılığı çok az , hadi tanışmadı hiç mi fotosunu görmedi ..ikincisi o adam konuşurken muhabbet ederken ailelerinden bahsederken hiç mi adını anmadılar soyadınıda mı öğrenmedi evlenmek istediği kızın .Bana mantıklı gelmedi imkan yok böyle bir şey olmasına .. Haa dedin oldu , ne halleri varsa görsünler beni enterese etmez ...

0|0
    0|0
    • aaa ne kadar ayıp :D

• yaa nasıl enterese etmez diyosun insanın resmen sinirden eriyesi gelir... mutlaka bi şekilde söylersin bence...

• Sence böyle bir şeyin gerçekleşme olasılığı nedir , kişi kardeşinden 5 yıl boyunca gizlermi sevgilisini , neden gizlesin , muhakkak ki görecektir .Bildikleri halde halen daha istiyorlarsa evlenmeyi ben ne diyebilirim ki ..Kendimimi paralıyayım olmasın diye ,alan razı satan razı

• Kasıtlı olmadığına eminsen bence kardeşinin de acı çekmesine izin verme. Hem sevdiğinden ayrıldığı için hemde zamanında kardeşinin onunla aşk yaşadığı için,sevgilini geçtim kardeşin için susman gerekir. Tabi daha sonra dizi tadında bir hayatın olmayacağına eminsen (:

1|0
    0|0
  • Hiç uygun olmaz bence birlikte olmaları söylerdim sakıncalı.

1|0
    0|0
  • Her şeyi anlatırdım

1|0
    0|0
  • Anlatirim.

icine atip kaderime razi gelirim moduna hic giremem.

5 sene mi vermisim adamla ayni yatagi paylasmisiz,herseyi yasamisiz.

Yillar sonra enistem mi olucak.

Herseyi anlatirim ayirmam.Haysiyet sahibi insan gerekli olani yapar.

1|0
    0|0
  • Bu ılışkıye ızin vermezdım,iyi bir sey olsa ben bırakmazdım 5 yıl sonra

ne dıye kardesımı bırde zıyan ettıreyım

1|0
    0|1
  • Ben kardeşime şuanki sevgilisi benim eski sevgilim olduğunu söylesem kendisi evlenmekten vazgecerdı zaten. Gerci, susacağıma eminim. Ve sırf tuhaf olur diye onların etrafında artık bulunmazdım

0|0
    0|0
  • Anlatırdım tabi ki.Bir ömür yalanla geçmez.Er geç öğrenir.O zaman sizi hiç affetmez.İlla ayrıl denmez tabi ama gerçeği bilmeye hakkı var.

0|0
    0|0
  • anlatırdım durumu evlenırsede kardesımle gorusebılecegımı sanmazdım

0|0
    0|0
  • kendime başka bi yerde başka bi hayat kurardım aksi taktirde delirebilirim

0|0
    0|0
  • hayır ayırmam

0|0
    0|0
Yükleniyor...