Gece çıkan kadınlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Gece eğlenmeye çıkan kadınlar hakkında neler düşünüyorsunuz? Ben 2 senedir çok gezdim tozdum. Ve gösterişli biriyim, bu yüzden insanlar beni unutmuyor. Eski erkek arkdşmın bile, söylemese dahi buna bozuldugunu seziorum. Ve hala ona karşı bişiler hissediorum. Şimdi artık bu gezen kız imajından kurtulmam lazım. Ne öneriyorsunuz? Ne yapmalıyım ki, insanların kafasındaki bu imaj unutulsun.. Teşekkürler şimdiden

0|0
4|11

En İyi Kız Görüşü

• kendimi bir erkek yerine koysam kesinlikle böle bir durum olsun istemezdim ve ben bir bayan olarak gezmenin yerinin vaktinin bayan için uygun oln zamnda gezerdim çünkü istanbul büyük sehir ve giitiğin yerlerdede aypıtır sölemesi pekte ii kızlar cıkmıyor sen öyle biri olmasan bile seni orda görenlerde seni o kızlardan sanıyorlar ve sende tanınıyorsun o yüzden bir süre gec dısarı cıkamaya ara ver onun yerine gündüz gezersin emin ol erkek arkadasında bundan hoşlanmıyodur benim düşüncem bu

0|0
    0|0
    • İşte benim sorunum tam anlamıyla bu. Yanımdaki kızların yüzünden bende yargılanıyorum

• Öyle de olacak, dikkate alıcam tabii ki. Çok teşekkürler.

• rica ederim ii gecler:))

Erkekler Ne Diyor 11

• eve kapanablirsin bir süre sonra unutulur.Ancak erkek arkadasina birseyler hissetsende o sana karsi hissedermi bilmiyorum.

Ancak disari cikmak eylenmek kötü birsey degil.

0|0
    0|0
    • o sanıırm yeteri kdr bişiler hissetmior, çünkü "bizim aramızda seninle artık bişi OLAMAZ" dedi. Bu kdr da iddialı yani:(

• tesk ler iyi aksamlar

• sizede iyi aksamlar efem.gönlünüze göre versin Allah

• imajı siz çalışarak kazanmışsınız...

kolaylıkla silineceğini sanmam..

bana görede gece gezen kız kolay ve elde edilebilir kadın tipidir...

kusura bakma seni üzmek için söylemedim...

1|0
    0|0
  • evinde otur ablam filim izle arkadaşlarını çağır yemek yiyin monopoly oynayın

0|0
    0|0
  • Yaa sizin oradakiler hangi yüzyıl insanı bı erkek nasıl dışarı çıkıyorsa bı kadında çıkar sen bırak çevredekileri kendını nasıl istıyorsa öyle yaşa kendı kanatlarında özgür ol

0|0
    0|0
    • Sizin oralar dediğiniz istanbulun göbeği, etiler, bebek yani. ama yer mekan farketmior. Çıkan kıza kimse iyi gözle bakmıyor işte..

• Yazıcam buraya bişiler düzelince:) görürsünüz belki..

• O zor olur 24 saat duramaz kı insan hem sen düzelme ciddiyim bu konuda

• etıler bebekde ıı gozel bakmıyor hayret sasırdım

0|0
    0|0
    • Görüntüde herkes modern ama gerçek öyle değil işte

• İyi bari en azından bunu duymak güzeldi. Teşekkürler

• rica ederim rahat ol sen kendını blıyorsan gerısı bos ınan yazdıklarından da duzgun bırısı oldugun asıkar

• dışari sadece sevgilinle çik gece 12 den önce evine dön

0|0
    0|0
  • Kolay lokma

0|0
    0|0
  • Benden uzak olsunlar bunu dusunuyorum

0|0
    0|0
  • bişey yapma herşeyin bir zamanı vardır

0|0
    0|0
  • Türk toplumunda hoş karşılanmıyo işte

0|0
    0|0
  • geceleri online chat yap görüntülü <3

0|0
    0|0
    • Yok zaten birileri çağırdı mı artık ben çıkmıyorum diye söylüyorum. Facebook'a da evde olduguma dair bişiler yazıyorum. Ama rahatsızım durumdan yani

• Ya aşk ya saplantı oldu bu insan bende. İnşallah Allah tamamen çıkartır alır kalbimden ne diim. Denedim baskasıyla da onu sevdigim gibi sevemedim kimseyi, ailemden biri bir parçam gibi sanki.. Kurtulmak istiorum ama orası net

• aşk değil saplantı eminol. gençsin ve de azbuçuk güzelsen kesinlikle bulucaksındır. hiç yapamıyorsan sanal ortamda dene. sadece onu unutmak için bile olsa dene derim.

Kızlar Ne Diyor 3

• Bazi kadinlar var gece cikip birini bulurmuyum düsüncesiyle cikan , bazi kadinlarda vardir gercek eglenme amacli cikan , erkekler eglenmeye gelen kadinla eglence arayan kadini cok iyi ayirt edebiliyor !

0|0
    0|0
  • usulune uygun ve adabınla geziyosan niye sorun olsun ki..bende kız arkadaşlarımla cıkarım hafta sonları ama hic kötü bir tepki almadım..

1|0
    0|0
  • ya nıye cıkmıcakmışsın kı erkek cıkıyorda sen nıye cıkamıyormuşsun kii hıc bısıy dusunmuyorlar ne dusuncekler senınde gezıp tozmak hakkın

0|0
    0|0
    • Ne bilim, psikolojimi bozdular. Çok dedikodu oluyor. benle alakalı bişi olmasa da ucu dokunuyor. Rahatsız oldum. Ben de senin gibi düşündüğüm için hiç umursamadım su ana kdr

• ya sen erkeklerde barda mekanda takılmayıp duzgunce edeplı takılıp gezıyorsan hıc bı sorun yok aynen devam t kımse senn bu ozgurlgunu kısıtlayamaz annen baban dısarı cıkma deyınce kac kere cıkmışsındır kım bılır bı erkegın dedıgını mı yapıcksın

Yükleniyor...