Hiç tanımadığınız bir erkek size yanaştı ? cevaplarınız çok önemli yardım ?

Bakın cevaplarınız çok önemli kızlar öncelikle belirteyim , Yanınıza geldi amacını anladınız sizinle tanışmak ama bu erkek yeşil gözlü bronz tenli uzun kirpikli sempatik tatlı mı talı bir yüzü var anlamlı bakışları ve konuşmasıda kibar esprili bir yeşil ışık yakarmısınız ?

Güncellemeler:
ya sevdiğim bir kız varda
arkadşalar sağolun cevaplar için ben 25 yaşındayım ve önceden hiç sevgilim olmadı ve aşıkta olmadım , ilk defa birine teklif edicem dediklerimde yalan payı yoktu sizdede olmasını tememnni ediyorum ve teklifimi ediyorum sağolun ;)

0|0
12|1

En İyi Kız Görüşü

• Oyşşşş derim içimden ama sevgilim var düşünemiyorum :((((888

0|0
    0|0
    • peki ilişkin olmasaydı ?

• Yakardım yeşil ışık panpa neden olmasın. öyle bebe kaçar mı ?

Kızlar Ne Diyor 11

• Daha yanıma gelmeden kırmızı ışığı yakmış olurum.

0|0
    0|0
    • neden peki

• Ehh kısmen ama yanlış taraflar da var :) Sen yinede pek güvenme bu tanımadan kişilik analizine bence. Neyse hakkında hayırlısı olsun ne diyim.

• hiç yanılmadım şu an beynim dolu bir odaklansam tam olur ;) , sağol ama

• Bronz ten ve yeşil göz ve bir erkek.Bir arada pek hoş olmaz sanırım :) Ama konuşmasıyla etkilerse o ışık sürekli yanıp sönebilir :) Tabi daha sonra tamamen açık kalması senin elinde

0|0
    0|0
  • boyunu kilonu söylemeyi unutmuşsun reklam yarım kalmış:)

0|0
    0|0
  • Hıııım bir düşündümde çok hoş :) Turuncu ışık yakarımm, kişiliğide önemli çünkü.

0|0
    0|0
  • İĞĞĞĞĞ renkli gözlüleri hic sevmiyorumm cazip gelmiyor genelde esmer tenli koyu gözlüleri bugday tenli coke smer değil normel orta bugday kumral veya ama ben renkli göz<lüyüöm itici geliyor bana

0|0
    0|0
    • bende renkli gözlü kadınları hiç sevmiyorum , bendeki renk yeterde artar bile orman yeşili ;)

• salak senle dalga gectım giderin var demek biliyorum ama sen gercekten cok kustah briisn neyse ben cıktım bebelerle ugrasacak vaktim yok değil sna gonlumu gunahımı vermezdım adam b

ield eilsın sen gibler yzuuden butun erkelerde asynı kefeye koyuluyor : )

• kız yat uyu oyhş yrim ben seni , 12 falansın git gide yaşıon küçülüyor ;)

• yesil ışık yaktım bile gecsin :))ama güzellik herseyi kapatmaz kişiliğinde cok önemli ilk olarak bahsettiklerin cazip fakat ondan sonra daha dikkatli olman gerek ii sanslar

0|0
    0|0
  • Kibar esprili nazikçe iyi günler derim.

0|0
    0|0
  • yeşil gözlü erkek korkutuyor beni baştan kaybetti

0|0
    0|0
  • konyada mı yaşıyorsun sen?

0|0
    0|0
    • yok hayır niye sordun

• bu arada güldürdün beni koskoca konyada yani ;)

• gülmek güzeldir. yalancı konyadansın dimi sen biliyom ben seni tanıyorum oynama bana

• o anki ruh halime bağlı anlattığın kadar tatlıysa mutlaka tanışmak isterim ama prensiplerim de var şimdi ne yapacağım belli olmaz

0|0
    0|0
    • hiç tanımadığı bir erkeği kabul etmek gibi mi bir prensip ?

• anladım haklı olarka doğal bir durumda ne bilim yani gözümdeki ışığı görebilirse inş ,

• gözünde ampul mu var senin

• Yakarım sanırım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kendini bu kadar övme amk.

0|0
    0|0
    • uff kardeşim ya önemli diyorum

• Yeşil ışık yakar kardeşim. Kızlar özgüveni yüksek olan erkekleri severler.

• sağol bak yardımcı oldun mesela ;)

Yükleniyor...