Karakter Ve Kalitenize Önem Veriyor musunuz ?

"Kız tavlamak(ayarlamak), kızı yatağa atmak, " Bu insanlar istediklerini çok iyi biliyorlar. Çünkü aynı zamanda kendilerinin de ne olduğunu çok iyi biliyorlar. Unutmayın; " Hedeflerinize olan gayeniz, kişiliğinizi ön plana çıkarır." Siz neyi istiyorsanız, kendinize laik olanı gördüğünüzden dolayı istiyorsunuzdur. Ve başta dediğim gibi bu tür amacları olan bir insan "Kalitesiz bir insanın önde gidenidir" Çünkü kadınlarla bu uğurda uğraşıyorsa kendine ne değer verdiği vardır ne de hedeflerine olan inancı vardır."

Bir insan özel olduğunu anlamalı. Ancak özel olduğunu anlayan bir insanın özel hedefleri olur. Özel hedeflerinede ulaştığı zaman da kendini özel hissetmemesi için hiçbir neden yoktur. Unutmayın; "Özel insan=Özel hayat=Özel Düşünce=Özel hedef=Özel Sonuç" Bu sistemi oluşturan bir insan ayrıca kendince özel düşünme sistemini de oluşturur. Çünkü o biliyor ki; Ben özelsem, karşımdaki insanda özel olmalıdır. Ve karşısındaki insanın özel olacağını ezbere biliyorsa bu adam, hedeflerindeki amacının özel olması gerekmez mi?

- "Kalite kokan bir hayatımın içine kötü kokan bir insan almam" der Sarucabey.

Diyeceğim şu ki; Böyle insanlar ne istediğini bilirler ama ne yaşadığını bilemezler. O yüzden kendinize ve hedeflerinizdeki gayenize değer verin. Diğer şekilde ruhsuz olmakla kalmayıp, çok farklı yerlere taşırsınız kendinizi. Ve bu çok uzun zaman sonra belli olur. Yani siz fark edebilirsiniz.

Diğer önemli husus ise; Hedeflerinizede değer vermelisiniz. Hedeflerin kalitesi ne kadar ise verileceği değer onunla eştir. Hedefi ve amacı kaliteli olan bir insan olun ve "Kalite-Değer" ikilemesine öncelik tanıyın.

Unutmayın dostlar ; " Hayattan her istediğinizi alamazsınız. Ama hayata ne istediğinizi anlatabilirsiniz."

Özel olun ve özel yaşayın.

Mathios/Çınar...

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• sen nasılsan karşındakide öyle olur

neyi istiyorsan karşına o çıkar

biraz kendinide eleştirmişsin...

0|0
    0|0
  • Abi söylediklerinden hiç bir şey anlamadım ama yararlı bilgiler gibi geldi fakat uykuda inceden bastırdı :/ teşekkürler sorun cevapsız kalmasın diye yazdım

0|0
    0|0
Yükleniyor...