Spor toto süper liginde sizce hangi futbolcu daha iyi?

Spor toto süper liginde sizce hangi futbolcu daha iyi? Tarafsız yorum yapalım.üç büyüklerde performansıyla dikkat çeken kim sizce?

• Gökhan GÖNÜL
    33% (1)21% (3)24% (4)Oy Ver
  • Van Persie
    0% (0)7% (1)6% (1)Oy Ver
  • Sneijder
    0% (0)43% (6)35% (6)Oy Ver
  • Podolski
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Mario Gomez
    67% (2)21% (3)29% (5)Oy Ver
  • Oğuzhan
    0% (0)8% (1)6% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Mario Gomezle -Luis Nani şu an en iyi isimler
    Van persie alışıyor fizigi düzeldi patlama yapabilir.

0|0
    0|0
    • Nani iyi değil

• sadece ismi var. Gerçek performansıyla oynamıyor. Manchester Unitedda oynarken rüzgar gibiydi kimse hızına yetişemiyordu şu an baktığında koşmuyor bile 6 golü var 4 ünü iki maçta attı zaten ondan daha verimli oynaya 20 kişi sayarım sana

• Aslında fazla kanatta oynamıyor bunu perreira istiyor sanırım
      naniye top atan yok nani topu defanstan alıp atak başlatmaya çalışıyor öylede yapıyor
      koşmuyor demene katılmıyorum
      Ondan verimli 20 kişi sayamazsın ondan verimlisi şu an yok trde ben sana istatislik attım
      bide olaya şöyle bak fenerbahçeye sadece son dakikalarda 6 puan kazandırdı sadece son dakikalarda hatırlarsan
      nani olmasa fenerbahçe şu an bjk ın 8 puan falan gerisindeydi rahat
      Ne dersen de şu an Fenerbahçenin ve TR nin en iyi oyuncusu bnce maçları tam izlemiyorsun Takımı ataga kaldıran nani

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• Gökhan Gönül...

0|1
    0|0
  • LEONARD KWEUKEEEE

0|2
    0|0
  • Nani nasıl yok ya şuanda süper ligin en değerli futbolcusu muslerayı geçti ve bireysel anlamda perfonması alayına tur bindiriyor.

0|0
    0|0
  • Van Persie

0|0
    0|0
  • bireysel yetenek olarak sneijder ama Galatasarayda onun kalitesinde futbolcu yok. oyun katkısı olarak dersen de mario gomez derim topu ilerde tutuyor takımı rahatlatıyor araya koşularıyla savunma dengesini bozuyor skora katkısı da malum

0|0
    0|0
Yükleniyor...